Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
369 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

STATICEN VELOSIPED TOCAK ВЕЛОСИПЕД SOVENSKI

STATICNI VELOSIPEDI OD 120 DO 15O KG SO 1 GODINA GARANCIJA SAMO KAJ N...


10.990 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53MULTIFUNKCIONALNA POVEKENAMENSKA HOME GYM GLADIJATOR SO 18

POVEKENAMENSA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA made...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53ОРБИТРЕК ORBITREK SO 1 GODINA GARANCIJA NA RATI BEZ KAMATA

6 TIP NA ORBITREK SPRAVI SO 1 GODINA GARANCIJA ! 070700802 WWW.KU...


13.990 МКД
или предлог цена
Вчера 20:536 TIP ANA ORBITREK ELIPTICNI SLOVENSKI SPRAVI

SITE SPRAVI SE SO 1 GODINA GARANCIJA SI PECAT OD FIRMA SO OVLASTEN SE...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53ЕЛЕКТРИЧНИ ЛЕНТИ ТРАКИ ELEKTRICNI LENTI TRAKI TRCANJE ТРЧАЊЕ

НАЈГОЛЕМ ИИЗБОР НА ТРАКИ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ СО 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ...


29.990 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53SLOVENKSA BENC KLUPA VO BIDIFIT SO POVEKE FUNKCII

https://bidifit.com/ BENC KLUPA ZA GRADI NOSE RACE BICEPS TRICEPS GR...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04NOVO NAJNOVA GENERACIJA NA ORBITREK PROMOTIVNO

https://bidifit.com/ ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLEJ ST...


17.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04PROFESIONALEN ELIPTICEN TRENAZER DO 150 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLEJ ST...


16.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 120KG VO BIDIFIT

bidifit.com SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 110 meri: -kalorii -...


13.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04UNIVERZALNA BENC KLUPA ZA STOMAK GRB GRADI RAMO

https://bidifit.com/ SO NEA MOZE DA S EVEZBA -RAMO (90 STEPENI) ...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04Se prodava sparava za vezbanje.

Se prodava sparava za vezbanje.


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:26KORISTENA KARDIO OPREMA NA LAGER ODLICNA SOSTOJBA

KORISTENI OPREMA NA LAGER STATICNI VELOSIPEDI- SEG-500 EU ELIPTICAL...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:05PROFI. FITNES OPREMA ZA TERETANI I HOTELI

KOMPLETNO OPREMUVANJE NA TERETANI I HOTELI SO FITNES OPREMA ( masini ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:05Se prodavat polovni spravi

Abductor 220 evra Adductor 220 evra Sut masina za zadna loza 160 ev...


900 €
или предлог цена
Вчера 02:02Spravi

spravi


250 €
или предлог цена
14 авг 18:56AKCIJA AKCIJA ORIGINALEN ORBITREK VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ www.bit.ly/bidifit PRITISNETE LIKE I DOBITE ...


13.990 МКД
или предлог цена
14 авг 09:40NAPRAVETE SEKSI I OBLIKUVANO TELO SO 20 VEZBI

PROMOTIVNO!! https://bidifit.com/ SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARAN...


19.990 МКД
или предлог цена
14 авг 09:407 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


29.990 МКД
или предлог цена
14 авг 09:40SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


10.990 МКД
или предлог цена
14 авг 09:40ORBITREK-PLAKANJE NA RATI BEZ KAMATA-BIDIFIT

bidifit.com http://toplife-bikes.com/product-category/fitness MOZ...


9.990 МКД
или предлог цена
14 авг 09:405 TIPA IZLOZENI ELEKTICNI LENTI 2HP,3HP vo BidiFit

https://bidifit.com/ 5 TIPA IZLOZENI ELEKTICNI LENTI 2HP,3HP BIDI...


19.990 МКД
или предлог цена
14 авг 09:39PROFESIONALEN ORBITREK KETTLER TRENAZER GERMANY DO 150KG

KETTLER NOV kupen 920 evra prv sostvenik kako nov 077501050


24.000 МКД
или предлог цена
14 авг 09:14SIPKA I TEZINI ZA VEZBANJE /// NAJEVTINO!!!!!!!!

SIPKA I TEZINI ZA VEZBANJE /// NAJEVTINO!!!!!!!! Sipka 10KG + tego...


6.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:41NOV Fitness lastik lastici bands za vezbanje na celo telo

075-248-405 075-248-405 075-248-405 Resistance bands lastici so o...


700 МКД
или предлог цена
13 авг 13:31NOVA BENCH BENCH KLUPA ZA DOMA ILI TERETANA

NOVA BENCH KLUPA ZA DOMA ILI TERETANA 075 248 405 075 248 405 ...


6.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:31NOVI Tegovi Privezok od mesing

NOVI Tegovi Privezok od mesing. Dostapni dva tipa so dimenzii: 6.5...


500 МКД
или предлог цена
13 авг 13:28SET TEGOVI

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


4.800 МКД
или предлог цена
13 авг 09:18Se prodava sprava Peck Deck "peperutka"

Se prodava Peck Deck, od firmata Panatta (najpoznat italijanski, i ed...


800 €
или предлог цена
12 авг 20:20PROFESIONALNI SPRAVI ZA VEZBANJE TERETANA

PROFESIONALNI SPRAVI ZA VEZBANJE OD MARKATA BODY SPORT: PRAVI KLUPI ...


24.500 €
или предлог цена
12 авг 18:30UNIVERZALNA KLUPA ZA RAMO GRDI STOMAK GRB VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ PRITISNETE LIKE I DOBITE DOPOLNITELEN POPUST ...


7.990 МКД
или предлог цена
11 авг 10:48SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZ...


18.990 МКД
или предлог цена
11 авг 10:48PROMOCIJA VO BIDIFIT SLOVENSKI ORBITREK DO 150KG

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


13.990 МКД
или предлог цена
11 авг 10:48PROMOTIVNO KOMBINIRANA SPRAVA VO BIDIFIT 20%POPUST

https://bidifit.com/ Home Gym справа со преку 17 вежби! ЦЕНА СО П...


19.990 МКД
или предлог цена
11 авг 10:48BIDIFIT-ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS!

https://bidifit.com/ Орбитрек Платинум до 125 кг од 9990 ден * ...


9.990 МКД
или предлог цена
11 авг 10:487 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
11 авг 10:47SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NAJGOLEM IZBOR NA STATICNI VELOSIPEDI VO GRAD...


10.990 МКД
или предлог цена
11 авг 10:47Adidas CONVERTIBLE 3-STRIPES DUFFEL BAG

Adidas спортска торбица, со посебна преграда за обувки. Има рачка д...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

10 авг 22:10Елиптичен велосипед - скоро нив

Се продава Елиптичен Велосипед. Користен ретко, една година, скоро ка...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
09 авг 23:52GUMA ZA POD ZA TERETANI

Razna debelina na guma nameneta za teretani od 4 mm/8mm/1 sm/1,2sm/ 1...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 11:10OUTLET CENI NA NOVI MASINI I KLUPI ZA TERETANI

OUTLET CENI NA NOVI MASINI KLUPI I KARDIO OPREMA IZBOR NA BOJA I T...


1 €
или предлог цена
09 авг 11:09Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам