Скопје Центар
                   
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 NEUVEZEN, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:38SUZUKI GSX-R 1000 K8 ARROW&QUICKSHIFTER SALON!!!!

SUZUKI GSX-R 1000 2008 GODINA 30.000KM REALNI 1000%%%% ZA KOJ NUDAM...


7.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:42yamaha r125

se prodava yamaha r125 2021va registriran cela godina so garancija no...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:40Honda Nc700x / Nc 700 x

Одлично сочуван, редовно сервисиран!


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:51Derbi GP 250i

Se prodava Derbi 250kubici, napraven servis. Motorot nema pominato ...


2.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.300 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 дек 19:30Se prodava motor Hyosung GV650 2007 godina 3299 e

Ve molam samo seriozni kupuvaci i uzivateli vo vozenjeto. Motorot e ...


3.299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 дек 10:26Fabricki, potpolno novi aspusi za YAMAHA

Prodavam novi, vo fabricko pakuvanje auspusi za YAMAHA drag Star 1100.


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 дек 09:16Suzuki Rmz 250 4t 2012 kros

Prodavam suzuki rmz 250 2012 godina 54 rabotni saati ima vo momentov ...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 дек 08:20Kupuvam ATV Stels Guepard 850

Kupuvam za delovi ATV Stels Geupard 850, havarisan, zariban , 077...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 дек 08:11Honda CBR500R ABS

Prodavam Honda CBR500R , kupen i redovno servisiran vo makpetrol, ne ...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 дек 07:31Triumph Street Triple 675cc 105hp

Се продава многу зачуван и одржуван Triumph Street Triple 675 made in...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 дек 06:11BMW C400 GT 2022g 800km

Se prodava nov BMW C400 GT Triple Black, proizvodstvo 2022g, so pomin...


11.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 дек 09:57Suzuki RMZ 250

Се продава Suzuki RMZ 250. Направен е сервис во машина, сменето масло...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 дек 08:25GIVI Kappa brava klucevi

Prodavam GIVI Kappa brava so kljucevi za top box i stranicni kuferi ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 дек 13:35Suzuki V-Strom

Moze zamena za Vespa GTS 300 ili BMW GS 1200/1250


8.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 дек 13:31Beta 50cc 2t ekstra zacuvana

Motorot e donesen od Switzerland ispraven svetla zmigavci, sirena ,2t...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 дек 10:38Piaggio Beverly 350cc

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napr...


3.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 дек 09:10Honda CBR 600RR Repsol

Cbr 600rr Gumi odlicni dunlop Kocnici novi vozeni 1500km Lanec zve...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 дек 20:59YAMAHA TDM 900

Odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.novi -zapcanici,lanec akumula...


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 дек 16:10Се продава BMW R nineT

Се продава BMW R nineT 2015 година од прв сопственик.Моторот е купен ...


12.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 дек 09:302022 !!! Ktm 350 Xc-F Единствен во регионот

Се продава enduro KTM Xc-F 350 special edition . Моторот е речиси но...


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 дек 09:30Piaggio Beverly 300cm3

Beverly 300 cm3 Info na viber Ili mail Registriran so zelen karton...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 ное 15:32APRILIA SCARABEO 500 MENUVAM PRODAVAM

APRILIA SCARABEO 500, odlicno ocuvana na MK dokumenti, korektno vozil...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 ное 13:19Honda CRF250 4T 2017

Se prodava Honda CRF250R 2017 GODINA , vo odlichna sostojba, moze da ...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 ное 19:21Piaggio Beverly 300

Prodavam piaggio Beverly 300ccm Godina na proizvotstvo 2021 kupen 04...


5.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 ное 14:11Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly 300cm3 registriran,servisiran,komplet so kufer moz...


2.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 ное 11:00Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 ное 00:56Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly, servisiran, registiran do mart 2023, zelen karton, 2...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 ное 14:35KAWASAKI KX80 - NOVI DELOVI (MOTOPARTS-Veles)

KAWASAKI KX80 на сликите има цени клип, карики, лагери, клипњача, ди...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 ное 11:20Segway Snarler 600GL

Segway Snarler 600GL 2021 - 1700km - Registriran - Servisiran - EPS ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 ное 13:36YAMAHA X-MAX 400 - TECH MAX 2020

PRODAVAM YAMAHA XMAX 400 / TECH MAX MODEL SKUTEROT E KUPEN OD MOTO AZ...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 ное 13:14Multistrada V4S

🏍️ Ducati Multistrada V4S Travel & Radar 📅 Моторот е купен & регис...


24.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 ное 13:09Kee Way Silverblade 125cm3

Kee Way Silverblade 125cm3,registriran. Za poveke info Savo 078252425


1.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 ное 22:11Prodavam kaisi za can am Atv 650/800/1000cc

Prodavam kaisi za Can am Atv 570+/650/800/1000cc vrsam I promena na i...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 ное 14:14Yamaha MT07

Motorot e kupen i odrzuvan vo Moto Azzurro, jas sum mu prv sopstvenik...


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 ное 22:46KTM exc 400 enduro

Fabricka sostojba, mnogu zacuvan, mnogu oprema, alanser, stender, far...


3.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 ное 18:02Kymco

Kymco Agility 150 4T 2017 GOD vo super sostojba extra socuvan od prv ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 ное 15:53Yamaha yz450f 2015

Se prodava yamaha yz450f 2015 moze i zamena za kola ili kombe somoja ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 ное 18:27Се продава Triumph Tiger Explorer XC 1200

Моторот е во перфектна состојба,нови гуми , направен редовен сервис, ...


11.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 18:48Bmw c650 gt

Motorot e vo odlicna sostojba .


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 18:47Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам