Скопје Центар
                   
266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha MT07

Motorot e kupen i odrzuvan vo Moto Azzurro, jas sum mu prv sopstvenik...


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 20:43yamaha r125

se prodava yamaha r125 2021va registriran cela godina so garancija no...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 19:28YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 NEUVEZEN, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:32Se prodava Yamaha Majesty 400cc

Se prodava Yamaha Majesty 400cc. 2004 godina 34,000km Restiran do M...


1.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 17:52Honda CRF250 4T 2017

Se prodava Honda CRF250R 2017 GODINA , vo odlichna sostojba, moze da ...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:16Suzuki RMZ 250cc

Suzuki rmz 2009god napraven kompleten remont vertex klip,kariki,klipn...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:43Piaggio Beverly

Motorceto e dobro so 37 000km realni Smeneto ulje motul Filter, ka...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:43Motor 150ka

150 kubika motor nov akumulator, novi gumi i novo sediste. Ne pali od...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:22Ducati xDiavel S

Ekstra motor, x Diavel S, somax nivo na oprema. 2018g Sissy bar, vi...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:34Алуминиумски рачки за кумплунг/кочница

Се продаваат алуминиумски рачки за кумплунг и кочница (или лева рачка...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:55DOMAKINSKO VOZILO SE MENUVA ZA MOTOR MOZE I SO MOJA DOPLATA

MITSUBISHI SPACE STAR 1.9 DCI 115 KS 2002 GODINA REDIZAJN 4 NOVI NEV...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:52HONDA DOMINATOR 650cc

Prodavam HONDA dominator 650cc vo odlicna sostojba Ne farban...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:21Suzuki RMZ 250

Се продава Suzuki RMZ 250. Направен е сервис во машина, сменето масло...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:32Qart 250cc ATV - Registiran pali vozi

Qart 250cc Servis praen Sve e smeneto Servisirano Mal Golem ser...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 23:50Honda Nc700x / Nc 700 x

Одлично сочуван, редовно сервисиран!


5.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 23:06Bmw c650 gt

Motorot e vo odlicna sostojba .


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 08:46Honda CBR500R ABS

Prodavam Honda CBR500R , kupen i redovno servisiran vo makpetrol, ne ...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 08:01Suzuki rmz 450 godina 2016

Info viber 0038971761664


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 07:28Honda Cbr 250 replika vo odlicna sostojba

6.000 km pominati 2018 godina 5 brzini 250 kubika 2 novi gumi Sc...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јан 18:49Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly, servisiran, registiran do mart 2023, zelen karton, 2...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јан 15:33APRILIA SCARABEO 500 MENUVAM PRODAVAM

APRILIA SCARABEO 500, odlicno ocuvana na MK dokumenti, korektno vozil...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јан 12:47Segway Snarler 600GL

Segway Snarler 600GL 2021 - 1700km - Registriran - Servisiran - EPS ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 14:36YAMAHA X-MAX 400 - TECH MAX 2020

PRODAVAM YAMAHA XMAX 400 / TECH MAX MODEL SKUTEROT E KUPEN OD MOTO AZ...


7.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.500 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 14:01Kymco

Kymco Agility 150 4T 2017 GOD vo super sostojba extra socuvan od prv ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 12:09Beverly 300 HPE 2022

Nov, so golem vizir, kufer, tucano urbano kebe !


5.199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 јан 19:10Prodavam kaisi za can am Atv 650/800/1000cc

Prodavam kaisi za Can am Atv 570+/650/800/1000cc vrsam I promena na i...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 јан 13:07Honda CRF 450 2011god

Honda CFR 450 2011 godina Injection, nov klip vertex, novo lance pro...


2.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 јан 15:28Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 јан 23:54Fabricki, potpolno novi aspusi za YAMAHA

Prodavam novi, vo fabricko pakuvanje auspusi za YAMAHA drag Star 1100.


9.500 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
12.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 јан 10:29Се продава Triumph Tiger Explorer XC 1200

Моторот е во перфектна состојба,нови гуми , направен редовен сервис, ...


11.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 јан 09:23Custom Harley Davidson 1200ccm

Без замени. Контакт по емаил.


16.000 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
19.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 јан 20:03SUZUKI Intruder VZ 800

Motorot e kako nov zosto celo vreme e garazhiran i odzhuvan. Prva r...


6.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 јан 16:06CF Moto 125cc

Cf moto 125cc vodeno ladenje 14000km pominati pali vozi nov akomu...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 јан 19:10Suzuki Rmz 250 4t 2012 kros

Prodavam suzuki rmz 250 2012 godina 54 rabotni saati ima vo momentov ...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 јан 13:24Se prodava motor Hyosung GV650 2007 god

Motorot e odlicen servisiran i registriran do 06.2023 god. Cena 3599...


3.599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 јан 16:09Honda integra

Honda integra na prodazba Trite originalni kuferi se vkluceni vo pro...


7.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 јан 10:15Aprilia Atlantic 500...besprekoren..!!

Zimska cena, motorot e ekstra... Novi gumi, nov vizir, novi plocki n...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 јан 01:26KACIGA NOVA

KACIGA NOVA


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 јан 20:53Derbi GP 250i

Se prodava Derbi 250kubici, napraven servis. Motorot nema pominato ...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 јан 23:42Benelli 752s 2021g so 560km

Se prodava Benelli 752s 2021godina motorot e nov so pominati 560km P...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јан 21:17Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам