Скопје
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MIX-8 Нов аудио миксер погоден за DJ

Осум канален миксер, никогаш не користен!


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

12 авг 14:58Mixer Dj Ibiza sound djm100usb

Prodavam dj mikseta so 5 kanali, 2 mikrofona, USB ispravna socuvana.


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

12 авг 12:30Roland TB-03 Bass Line Boutique Synthesizer

Prodavam Roland TB-03 Bass Line Boutique Synthesizer. Uredot e vo be...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

12 авг 08:30Numark Dj2GO kontroler

prodavam nov nekoristen Numark Dj2GO kontroler.


80 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

08 авг 16:33Se prodavat

Se prodavat cela oprema osvtluvanje i ozvucanje za diskoteki i res...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

04 авг 18:16Sintisajzer make noise-o coast

Ko nov


430 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

02 авг 11:36PIONEER DJ OPREMA KONTROLER CDJ , MIXETA ZEC

ZEC ELECTRONICS - EDINSTVEN OFICIJALEN I AVTORIZIRAN UVOZNIK ZA PIONE...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

29 јул 09:38Iznajmuvam Oprema Za Bendovi

Novi FBT HiMaxx 60 I Dynacord Powermate 3


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

27 јул 07:32Numark Dj IO

Prodavam nov Numark Dj IO voopsto ne koristen.


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

15 јул 14:39DJ Tech professional CD CDX-10. SSSS

1.DJ Tech professional CD player CDX-10, skoro nov, malku. koristen č...


75 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ДЈ Опрема

14 јул 18:51Se prodava NUMARK MIXDECK

Se prodava NUMARK MIXDECK Mozhe da se koristi cd,usb,ipod i kako con...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

06 јул 00:04Аудио миксер НОВ!!!

Нов во кутија, некористен аудио миксер 8 канала.


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

04 јул 12:24Mikseta Power Dynamics PDM L605

Mikseta, skoro nova, negrebnata, mnogu malku koristena vo domasni usl...


150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

ДЈ Опрема

23 јун 21:57Zvucnici JBL Selenium 15" visokotonci Alien

Kontakt samo na Viber! Selenium 15ki cena 100e par Alien visoki c...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

12 јун 21:54Озвучење за во кола Магнат

Се продава озвучење за во кола Магнат со 2баса × 12 користено многу м...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ДЈ Опрема

12 јун 12:16I dance dj set complet

Usb blutooth radio aux se vo eden mix


95 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

ДЈ Опрема

09 јун 10:30Novation midi keyboard

Kako Nov !!!


5.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

ДЈ Опрема

09 јун 10:30Prodavam pojacalo PA Ecler XPA 5000

Prodavam pojacalo PA Ecler XPA 5000, vo odlična sostojba, koristeno s...


290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

05 јун 13:06Pioneer Cdj ( 100, 200, 400, 800 ) MIxeti:Berhinger, Ecler..

Prodavam Cdj 100, 200 , 400 , 800 po mnogu povolni ceni, isto taka i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

19 мај 09:11ARTURIA MINILAB MK2/СИНТИСАЈЗЕР/KEYBOARD

Купен пред 5 месеци многу малку користен исто како нов сеуште е под г...


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

ДЈ Опрема

15 мај 03:07Digitalna vaga za gramofonska igla

Digital Turntable Stylus Force Scale 5 gram Od 0.00 - 5.00 grama Vid...


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

07 мај 15:22zvucnici

prodavam delovi za repariranje na zvucnici.....membrani,kapacinja , b...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

02 мај 11:44Dek Technics

Ispraven dek Technics


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

12 апр 19:27Numark Stealth Control

Se prodava kontroler za Traktor, Traktor Le e vkluchen vo paketot. Ko...


130 €
или предлог цена
Скопје

ДЈ Опрема

25 мар 10:04Pioneer Ecler Numark Behringer

SE PRODAVA DJ OPREMA ITNOO!!! Pioneer Cdj 100/x2……………………….200Ꞓ Pione...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

20 фев 11:11Prodavam 3 Igli za gramofon Stanton D6800HP stylus

Prodavam 3 Igli za gramofon Stanton D6800HP stylus Specifikacii, ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

31 јан 20:15Gramafoni Technics 1200

Se prodavaat 2 gramafoni Technics 1200 mk2 so case-ovi. Sostojba se 1...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

ДЈ Опрема

27 јан 11:08Sky rose svetlo za nebo za benzinski pumpi i hoteli

Svetlo za vo nebo od 4KW za na benziski pumpi ili hoteli. Avtonomna a...


9.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

27 јан 00:46Gramofon Ion Air LP

Se prodava gramofon skoro nov pod garancija. Celosen so site cabli i ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

19 дек 13:00PIONEER DJ OPREMA KOTROLER MIKSETA GRAMOFON - ZEC

Zastapnik za PIONEER DJ , Pioneer AUDIO i Pioneer AVTO audio za R Mak...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

29 ное 20:54Prodavam Numark Mixtrack Pro 3

Kontrolerot e vo odlicna sostojba. Funkcionira kako sto treba. Doagja...


9.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

13 ное 10:35Се продава - Gemini Firstmix PRO

Бесплатна достава Скопје


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

ДЈ Опрема

07 ное 12:45Zvucnici

Se prodavaat par zvucnici original za u kafana so dve horni. Fabricki...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

06 ное 10:18PROFI ZVUCNICI ZA RAZGLAS I DISKO ZEC

PROFI SUPER JAKI ZVUCNICI ZA DOMASNI DISKO ZURKI 2 X 15" BASOVI +...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 авг 11:39Pioneer DDJ-SB

Prodavam Pioneer DJ DDJ-SB. Kupen e od Zec pred 2 godini I e mnogu ma...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

ДЈ Опрема

08 апр 14:23Numark Mixtrack PRO 3 КАКО НОВ!!!

Контролерот е во одлична состојба, може да се проба и види во секое в...


5.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 апр 13:15Hercules JOG VISION DJ Hercules kontroler

Formula 1 vo bugetskite kontroleri HERCULES JOG VISION


22.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

28 мар 10:54PRODAVAM Pojachalo PIONEER

Pojachalo PIONEER dobro sochuvano.Jachina 1000 watti. Cena 500€ ...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ДЈ Опрема

19 мар 23:26HERCULES DJ KONTROLERI MONITORI ZA SITE DJ EXTRA CENI ZEC

KONTORLERI ZA POCETNICI KONTROLERI ZA ZABAVA KONTROLERI ZA ISKUSNI ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

11 мар 22:23MACKIE monitor 8, RCF MR88

Zvucnicite se odlicni. 300watt. so 8" bas so aluminska sasija RCF S80...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

07 јан 23:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам