59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WELTMEISTER STELLA

3 GLASNA 5+3REGISTRI 60 BASA VO SUPER SOSTOJBA POGODNA ZA UCHENICI


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Вчера 11:57ROYALSTANDARD

4GLASNA 12REG+3 VO BAS 96 BASA GLASNA POGODNA ZA SUVI SVIRKI VO ODL...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:56WELTMEISTER DIANA

4 GLASNA 96 BASA 11 REGITRI VO DESNA 5 VO BAS VO SUPER SOSTOJBA


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:56HOHNER ATLANTIK lV

4glasna 120 basa 11 registri stranichen master vo super sostojba mozj...


500 €
или предлог цена
Вчера 11:55HOHNER ATLANTIK

Vo odlichna sostojba 4 glasna 11 reg+ 3 vo bas mnogu glasna dobra kla...


550 €
или предлог цена
Вчера 11:55Mixeta, Behringer X32 Compact, Digitalna Mixeta

Se prodava Behringer X32 Compact, digitalna mixeta. Odlicna sostojba...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:42Midi klavijatura | Alesis VI61

Se prodava midi klavijatura ALESIS VI61 (5 oktavi), Klavijaturata e ...


13.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Музички инструменти / Клавијатури

Вчера 10:42Gitarski efekt pedali

Nux drive force-------5000den Tc electronic analog delay---PRODADENA...


2.500 МКД
или предлог цена
25 јун 07:41Vintage gitara

Jolana Iris 1978g. So original futrola i kais. CENA PO DOGOVOR.


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
150 €
25 јун 07:40Shure beta 58a

Mikrofonot e novMade in Mexico ..So mikrofonot sleduva gratis kabel. ...


7.500 МКД
или предлог цена
25 јун 07:40Stalki za mikrofon

Stalka K&M ------2000den. Stalka Atletic-----1200den. Bez zameni!!!...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
25 јун 07:39MELODIJA C -IV-120

Harmonikata e vo odlicna sostojba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 јун 13:34SE ZA SETTIMIO SOPRANI

Komplet registri klavijatura so klapni i glasovi so komplet kozic...


1 €
или предлог цена
24 јун 13:34POPRAVAM,KUPUVAM, PRODAVAM HARMONIKI

Kvalitetno servisiram i kupuvam stari harmoniki za rezervni delovi!!!!


По Договор
или предлог цена
24 јун 13:33WELTMEISTER

Vo odlicna sostojba ,super klavijatura


1 €
или предлог цена
18 јун 14:14sajzer

dobro socuvan moze zamena za skuter


1 €
или предлог цена
14 јун 17:07WELTMEISTER

Unikat harmonika vo odlicna sostojba so 4 registri za klavijatura. ...


1 €
или предлог цена
04 јун 20:09DELICIA

HARMONIKA ZA UCHENICI SO 3 REG 48 BASA SO ORIGINALNO KUFERCHE NOVA


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
01 јун 00:03PAROT

3 GLASNA 5 REGISTRI 60 BASA PLITKA BRZA KLAVIJATURA KAKO NOVA


150 €
или предлог цена
01 јун 00:03ORFEO

ITALIJANSKA HARMONIKA 3 GLASNA SO PIKOLO 96 BASA 9 REGISTRI 5 GLAS...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
01 јун 00:02Violini

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
29 мај 15:10Bas gitara akustik-elektrik "Dani"

Prodavam bas gitara akustik-elektrik "Dani" so kufer info na ovo...


350 €
или предлог цена
23 апр 14:00Контрабас

Се продава Контрабас чешки 3/4 без магнет во одлична состојба...


550 €
или предлог цена
23 апр 14:00kupuvam polovni harmoniki mali i golemi

POPRAVAM HARMONIKI


1 €
или предлог цена
30 мар 13:27GUERRINI SUPERIOR 2 PRESIDENT

ORIGINAL ITALIJANSKA 2+2 DVOKABINSKA 120 BASA 11+ MASTER+ BRADENVO ...


50 МКД
или предлог цена
11 мар 02:19DELICIA CORALL

4 GLASNA SO SORDINA EMITACIJA NAKABINA 120 BASA 11+3 REG NOVI KAISHI...


230 €
или предлог цена
23 јан 13:30MELODIJA CARMEN

Polna klavijatura 120 basa 9 reg+3vo bas 3 glasna so hohnerski glas...


150 €
или предлог цена
23 јан 13:29BUTTSTADT

UNIKATNA HARMONIKA ZA KOLEKCIONERI 90 GOD ISPRAVNA


100 €
или предлог цена
23 јан 13:28DJ Controller Numark Mixtrack Platinum

Одлично сочуван го користам до ден денес 076 222 323 Орце


11.000 МКД
или предлог цена
Неготино

ДЈ Опрема

20 окт 22:52Denver radio CD boombox TCL-212 BT Плав со диско ветло

СПЕЦИФИКАЦИЈА: Овој Плав CD boombox TCL-212 BT од Денвер е опремен...


2.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:29ЦД-радио Денвер TCL-212BT FM AUX, ЦД, USB, Bluetooth® со све

СПЕЦИФИКАЦИЈА: Овој CD boombox TCL-212 BT од Денвер е опремен со р...


1.850 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:27Денвер bts-301 пренослив звучник од 30 вати караоке bluetoot

Bluetooth, читач на картички MicroSD, USB влез и AUX влез FM радио с...


2.200 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:12DENVER CRLD525 Radio Budilnik , Alarm , Будилник mp3 , usb

СПЕЦИФИКАЦИЈА ( DENVER CRLD525 ) : Детали за Современо Радио Будил...


1.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 16:57Слушалки Bang&Olufsen H95

Се продаваат нови неотпакувани.


20.000 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Аудио и видео продукција

25 сеп 15:57Yamaha 25 i pifla yaganisawa 7ca

Info: 075455240


1 €
или предлог цена
10 мај 13:25Се продава целосно зачуван куфер за KORG PA1,2,3,4X PRO

Куферот е масивен и погоден при транспорт штитејќи од разни удари и о...


1 €
или предлог цена
05 апр 14:44Се продава додади ( SHURE SE215 )

Се продава in - ear monitoring слушалки, со кутија и сите документи в...


1 €
или предлог цена
05 апр 14:42Octave BOSS

Oktaverot e kupen nov od prodavnica proban e samo ednash, moze da se ...


80 €
или предлог цена
16 мар 00:54PIFLI ZA KLARINET I SAKSOFON

Prodavam pifli za klarinet i saksofon. Vandoren B45 Vandoren B46 ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:39SE PRODAVAAT "B" KLARINETI ODLICNI

SE PRODAVAAT KLARINETI SITE SE NAPRAVENI GENERALKA, VO ODLICNA SOS...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам