885 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP na ponovi modeli na telefoni

OTKUP na ponovi modeli na telefoni - Samsung, Apple i Xiaomi. Novi, k...


Вчера 07:12Промовирано

Ekrani za Apple iPhone X, XS, XR, XS Max, 11, 11 Pro

PROMOCIJA na ekrani za Apple iPhone X, XS, XR, XS Max, 11 i 11 Pro so...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:09Промовирано

OTKUP na Apple iPhone Ajfon 11, 11 Pro, 12, 12 Pro, 13

OTKUP na Apple iPhone 11, 11 Pro, 12, 12 Pro i 13 vo bilo kakva sosto...


Вчера 07:13Промовирано

NOV SIM PRIPEJD BROJ NE AKTIVIRAN 076-821-820 OD A1(VIP)

SE PRODAVA PRIPEJD BROJ NIKOGAS NE AKTIVIRAN BRONOT E 076-821-...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:44Samsung Active 2 44MM

Active 2 44MM -originalna pakovka -polnac -boja:aqua black ek...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 22:02Samsung A70 vo odlicna sostojba

Telefonot e ispraven bez nikakov problem se si funkcionira na nego po...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:58Prodavam Iphone XS Max 64GB Full paket komplet

Kontakt na viber 075322221 Prodavam Iphone XS Max 64GB Spacegrey boja...


300 €
или предлог цена
Вчера 16:54CAT B26

Telefonite se kako novi bez vidlivi tragi na koristenje. Network: GS...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54LENOVO K6 SMARTPHONE

Prodavam telefon Lenovo K6, prv gazda, kupen od A1, so kutija, faktur...


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 14:52Iphone 13 Pro Max

Se prodava Iphone 13 Pro Max Neotpakuvan Bojata e Sierra blue Memori...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 14:22  НОВ ОГЛАС

Bluetooth JBL Stereo Tune T130

Kupeni od Anhoch na 29.12.2021. Ne se voopsto upotrebeni. Garancija u...


80 €
или предлог цена
Вчера 14:16Apple Watch SE 44mm

Casovnikot e kupen od iStyle, bez grepka na nego, full pack, garancij...


300 €
или предлог цена
Вчера 14:16Honor 9X Lite / Huawei Mate 20 lite

Honor 9X Lite / Huawei Mate 20 lite odlicni rabotat na site operatori...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Huawei Y5 lite (2018)

Huawei Y5 lite (2018) kako nov raboti na site operatori 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Samsung Galaxy J3 FULL BOX

Samsung Galaxy J3 (2016) FULL BOX KAKO NOV OTKLUCEN NA SITE OPERATORI...


3.700 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12HUAWEI P40 lite 6/128GB FULL BOX

HUAWEI P40 lite 6/128GB FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 07...


7.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12A1 ALPHA 3/32Gb

A1 ALPHA kako nov raboti na site operatori info 075960460


4.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.600 МКД
Вчера 14:11Prodavam Huawei P30 Pro Full Pack

Prodavam Huawei P30 Pro Nikogas ne servisiran Bez mana


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 12:36Prodavam Huawei Band 6 pod garancija

Prodavam huawei band 6 Garancija do januari 2023 Anhoch Ne mnogu kori...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36Xiaomi Redmi 9

XIaomi Redmi 9 vo solidna sostojba. Kompletno ispraven bez nikakov pr...


4.399 МКД
или предлог цена
Вчера 12:33  НОВ ОГЛАС

Samsung A03 Core - Nov Neaktiviran!

Telefonot e nov, nikogas ne e priklucen ili aktiviran! 073/333-073


6.600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:19  НОВ ОГЛАС

Samsung A13 - NOVI

Slikite se od telefonot, imame plav i crn - i dvata se novi neprikluc...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15  НОВ ОГЛАС

Samsung S22 - Black 128gb - NOV - NEOTPAKOVAN!

Telefonot e nov neotpakovan voopsto. (se gleda na slikite) podetalni...


48.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
49.500 МКД
Вчера 12:01  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 Blue - NOV - Neaktiviran!

Slikite se od telefonot, nov ne e koristen. Za podetalni informacii ...


53.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:47  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 PRO - 256GB - NOV!

Telefonot e nov ne koristen. Sierra blue, 256gb vnatresna memorija. ...


69.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:22  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 12 - 64gb - Purple - NOV - NEAKTIVIRAN!

Slikite se od telefonot, nov ne e aktiviran ili priklucen do sega. ...


40.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17  НОВ ОГЛАС

REDMI NOTE 10 PRO FULL PACK

TELEFONOT E ZACUVAN MAKSIMALNO SLEDUVA SO CELOSNO PAKOVAJNE I VAZECKA...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
Вчера 11:05Нов телефон на преклоп Doro 2404

Телефонот воопшто не е користен и има 2 години гаранција од А1. Од...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40Iphone 11 pro 64gb

Prodavam iphone 11 pro 64gb komplet so polnac i slusalki, ne raboti s...


420 €
или предлог цена
Вчера 10:21Samsung s21

Samsung s21 bez tragi na koristenje so 4 meseci garancija. Sleduva so...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Вчера 09:17S22

Telefonot e zemen od telekom na 19.07.2022 koristen so maska i zashti...


620 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
650 €
Вчера 09:17Bluetooth Slusalki so dobar zvuk i dobra jcina na zvukot

Слушалките се како на сликата. Боја: ЦРНА (претежно), има и бели (ка...


490 МКД
или предлог цена
Вчера 08:40OTKUP na Apple iPhone Ajfon 11, 11 Pro, 12, 12 Pro, 13

OTKUP na Apple iPhone 11, 11 Pro, 12, 12 Pro i 13 vo bilo kakva sosto...


Вчера 07:13OTKUP na ponovi modeli na telefoni

OTKUP na ponovi modeli na telefoni - Samsung, Apple i Xiaomi. Novi, k...


Вчера 07:12Xiaomi Redmi Pro AMOLED 3Gb / 64Gb

Xiaomi Redmi Pro vo odlicna sostojba, so AMOLED ekran. Kompletno ispr...


4.399 МКД
или предлог цена
Вчера 07:11OTKUP na kodirani/rasipani Apple iPhone telefoni

Otkup na Apple iPhone telefoni kodirani na iCloud ili vo bilo kakva s...


Вчера 07:11ORIGINALNI delovi za iPhone X, XS i XS Max

ORIGINALNI delovi za iPhone X, XS i XS Max, 11 i 12 izvadeni od telef...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:11ORIGINALNI Ekrani za iPhone 6, 6+, 6S, 6S+,7, 7+, 8, 8+

ORIGINALNI ekrani za Apple iPhone na lager: iPhone 6 / 6+ / 6S - 180...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:11KAKO NOV Apple iPhone Ajfon XS 64Gb Neverlock

Apple iPhone XS 64Gb Neverlock vo PERFEKTNA sostojba, bukvalno KAKO N...


12.699 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.699 МКД
Вчера 07:11Masinska promena na staklo Apple iPhone Samsung

Машинска промена на стакло со најсовремена опрема за iPhone и Samsung...


Вчера 07:11Ekrani za iPhone 5, 5S, 6, 6S, 6+, 6S+, 7, 7+, 8, 8+

Нови екрани за сите модели на лагер од iPhone 5 до iPhone 11 Pro. Цен...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:11ORIGINALNO zadno kapace za Apple iPhone Ajfon 11 Green

ORIGINALNO zadno kapace za Apple iPhone 11 vo odlicna sostojba. Izvad...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:10ORIGINALNO kapace za Apple iPhone Ajfon 6 Plus Gold

ORIGINALNO zadno kapace za Apple iPhone 6 Plus vo solidna sostoba. Iz...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:10Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам