Карпош
                   
1055 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Gaming Setup i5/8GB/RX570

Се продава цел Гејмерски Сетап Комплет со све (Компјутер, Монитор, Та...


479 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 12:30Asus,15,6Inchi,4GbRam,500Hdd socuvan kako nov

Asus,15,6Inchi,4GbRam,500Hdd socuvan kako nov ima i nov windows 10pro


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:21INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Денес 12:20Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

Final Fantasy 15 - 900 den Control - 800 den CoD Modern Warfare -20...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:04ACER Nitro 5

Laptopot e odlicno zacuvan, bez udari i grebanici. SSD: 128Gb HD...


400 €
или предлог цена
Денес 12:00Dell G5-5587 i7-8th Gen - Nvidia Geforce GTX

Odlicno zacuvan laptop. Kontakt samo preku viber i whatsapp. Bez zame...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:00ALIENWERE R4 defekt

Kompjuterot se vklucuva no nema slika. DEFEKT MATICNA PLOCA VO DELO...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:00OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:18Zotac Gaming RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam Rtx 3070 ti trinity, kupena od stranstvo, koristena edna god...


34.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


3.200 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.600 МКД
Денес 10:10Kupuvam graficka RX 480/580 4gb графичка, graficki

Kupuvam rx 580 4gb - 2500 den Kupuvam rx 580 8gb - 4000 den K...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 04:29Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 20:30Продавам Ps1 & PC игрици!

Продавам игри за Пс1 и ПЦ, слободно може да ме контактирате за било к...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:14  НОВ ОГЛАС

Lenovo Tab 4 8 Plus Super tablet so 2 sim

Lenovo Tab 4 8 Plus Super tablet so 2 sim Vo super sostojba kako nov ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 18:13  НОВ ОГЛАС

Najeftini novi GAMING konfiguracii 3600X do 5900X AMD RYZEN

Најефтино - разни нови AMD конфигурации. Фирма. Гаранција 3 години ...


23.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:43Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:00ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:02ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00HELLHOUND AMD RADEON RX 6600 XT

Grafickata e koristena isklucivo za gaming, nikogas ne e koristena za...


Вчера 13:0016 GB SODIMM OEM 3200 2x8GB Asus TUF

Dve plocki po 8GB RAM memorija, od ASUS TUF 506IU, Zaradi upgrade na...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:14Zotac RTX3060 Ti 8GB - Neotpakuvana

Se prodava graficka karticka Zotac Rtx 3060 Ti 8GB Neotpakuvana.


39.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04Нови матични MSI B560M PRO-VDH WiFi mainboard

Нови матични плочи MSI со вграден WiFi&BT, Military standards... со т...


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:16Najeftini novi GAMING konfiguracii i5 7 9, 3600 do 5900X AMD

Најефтино - разни нови конфигурации. Фирма. Гаранција 2/3 години. ...


23.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

25 ное 20:57Lenovo Tab E7

Prodavam nov tablet Lenovo Tab E7.


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

25 ное 15:14Desktop kompjuter FILIPS

Prodavam desktop kompjuter FILIPS ispraven 17 inci Komplet so zvucn...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

25 ное 14:11Gigabyte B550M DS3H

Prodavam maticna ploca Gigabyte B550M DS3H, koristena najcesto za gej...


3.500 МКД
или предлог цена
25 ное 12:55Dell Latitude E7480 i5 6gen 8gb ssd 256gb

Se prodavaat laptopi DELL Latitude E7480 i5 6300U 8gb ddr4 Ssd ...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 ное 12:10PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani kvalitetni adapteri od USB na VGA. Ne se p...


25 ное 11:40PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


799 МКД
или предлог цена
25 ное 11:39Tenda N301 ruter

Prodavam WiFi ruter N301 kako nov


500 МКД
или предлог цена
25 ное 11:34Linksys wrt54gl

Prodavam ruter linksys wrt 54 gl odlicen ruter


700 МКД
или предлог цена
25 ное 11:33Tp Link WR841n

Prodavam ruter Tp link wr841 n


600 МКД
или предлог цена
25 ное 11:33intel i9 12900f combo

Prodavam procesor naticna i memorii Procesor: intel 12900F Maticn...


48.000 МКД
или предлог цена
25 ное 11:16Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi

Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi .Servis Imont...


100 МКД
или предлог цена
25 ное 11:04Graficka Asus GTX 1070 8gb

Prodavam nVidia graficki Asus GTX 1070 8gb


9.500 МКД
или предлог цена
25 ное 10:49intel i9 11900f combo

Prodavam procesor maticna i memorii Procesor: intel i9 11900f Mat...


31.000 МКД
или предлог цена
25 ное 10:25intel i7 11700 combo

Prodavam komplet maticna so prpcesor i memorija. Procesor: Intel i...


30.000 МКД
или предлог цена
25 ное 10:18intel i9 10900kf combo

Prodavam novi procesori so maticni ploci i memorii. Procesor: intel ...


45.000 €
или предлог цена
25 ное 09:52Lenovo G500

Se prodava odlicno socuvan Lap Top Lenovo G500, so licenciran Windows...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 ное 09:15Bobcat 300

Se prodava helium miner so 2gb ram. Bobcat 300. Raboti normalno, star...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

25 ное 08:54Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам