Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trska

Pridavam ribolobna trska 4m so masinka komplet malku koristena


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

09 авг 13:39



LAMBA ZA NA GLAVA ZA (LOV I RIBOLOV) mn. PRAKTICNA

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 NOVI LAMPI 900 Lum...


1.149 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Останато

28 јул 17:10



BATERISKA LAMPA SE POLNI NA STRUJA I VO KOLA

078678755 ..071296091 na ovie broevi barajte Novi bateriski ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Останато

27 јул 09:44



NOVA LAMPA T6-dioda

078678755 ..071296091 na ovie broevi barajte Novi baterisk...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Останато

26 јул 17:25



LAMBA + FENER ZA KAMPUVANJE I RIBOLOV

078678755 ..071296091 na ovie broevi barajte Baterija +nameneta...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Останато

15 јул 09:56



NOVI BATERISKI SIGNALNI LAMPI - FOKUS

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Lampite se naprave...


799 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Останато

14 јул 17:43



Се продава нова некористена макара/орша/машинка за риболов

Не е користена ниту еднаш. Има 12 лагери.


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Останато

06 јул 21:04



NOVA FOKUS BATERIJA ZA NA GLAVA

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Novi PROFESION...


498 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Останато

05 јул 17:23



EKSTRA ELEKTRIK ZA NA GLAVA ZA (RIBOLOV)

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Novi bateriski lam...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Останато

04 јул 17:39



Se prodava nova nekoristena makara orsha mashinka za ribolov

Se prodava nova nekoristena makara/orsha/mashinka za ribolov so dvana...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

03 јул 10:31



kutii za pripor za ribolov

Prodavam kutii za riboloven pribor


1.400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

28 мар 14:56



Raketi za prihranuvanje SPOMB I FOX

Spomb golem 1100 den Spomb sreden 950 den Spomb mal 8500 den FOX g...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

28 мар 14:56



prodavam ribino brasno

prodavam ribino brasno LT94 od CC more refus 450 den za kilogram


450 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

28 мар 11:13



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам