Цела Македонија
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BARAM CIMERKA ZA VO STAN CENA MNOGU POVOLNA

Baram cimerka za vo stan. Stanot se naogja vo blizina na Pedagoski fa...


По Договор
или предлог цена
Битола

Цимер / ка

08 мар 17:50БАРАМ ЦИМЕРКА ЗА ТРОСОБЕН СТАН

Вработена девојка, толерантна и флексибилна, бара женска личност за 9...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Цимер / ка

31 јан 17:47Shporet za prodazba

Se prodava malse koristen shporet


13.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Цимер / ка

22 ное 20:45SE BARA CIMERKA

Se bara 1 ili 2 cimerki za vo stan lociran vo prvata kula na prizemje...


По Договор
или предлог цена
Битола

Цимер / ка

18 сеп 23:24Baram cimerka

Baram cimerka za stan so posebni sobi. Stanot se naogja kaj City Mall...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Цимер / ка

13 сеп 13:02Се бараат 2 цимерки за стан во Центар

За најубавата локација Барам 2 цимерки за трособен стан во Центар ка...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

18 авг 19:54Se bara cimerka

Se bara cimerka(vrabotena) za vo nov stan vo mirna naselbna vo Taftal...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Цимер / ка

03 авг 16:37Се бара цимерка за стан во Центар

Барам вработена цимерка за стан во Центар. Станот е цел спрат од куќа...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

15 јул 19:00Се бара цимерка

Се бараат цимери/цимерки за стан во куќа во близина на Универзитет "С...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

21 јун 13:31Се издаваат две соби за 3 цимерки во стан во Капиштец

Се издава 1 собa во стан во Капиштец. со 2 кревети ( кои можат да се ...


3.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

07 мај 11:49Се бара цимер

Се бара цимер за стан во куќа во близина на Универзитетот “ Св. Кирил...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

06 мар 16:43SE BARA CIMERKA ILI CIMERKI

Se bara cimerka ili 2 cimerki za vo stan na prizemje vo prvata kula n...


1 €
или предлог цена
Битола

Цимер / ка

28 фев 22:29Baram cimerka

Barame cimerka za vo trosoben stan na odlicna lokacija (blizu novata ...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Цимер / ка

03 фев 17:39Се бара цимер/ка за во посебна соба

📣Се бара цимер/ка за во посебна соба 💰 5250 денари плус сметки (...


5.250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Цимер / ка

20 дек 12:32Бараме цимерка

Се издава стан во куќа во близина на Универзитетот “ Св. Кирил и Мето...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

25 авг 11:24Se Bara Cimrka Za Dlenje na Stanben Prostor !!

35 god , Varbotena , Profesionalna , Devojka , Bara Cimerka za Delenj...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

11 фев 18:49Barame cimerka

Nie sme dve cimerki I itno ni treba ushte edna cimerka, za vo posebna...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Цимер / ка

07 јан 16:28Se bara vrab.cimerka za stan n.zeleznicka Skopje

Se bara vrabotena cimerka za stan so dve spalni, x 90€ od soba ili vk...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Цимер / ка

11 ное 14:21цимерки

2 девојки подхитно бараат 2 девојки за стан во центар


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

15 окт 10:08Сместување

Се бара цимер/ка


50 €
или предлог цена
Велес

Цимер / ка

17 апр 20:03Se bara vrab.cimerka za stan n.zeleznicka Skopje

Se bara vrabotena cimerka za stan so dve spalni, x 90€ od soba ili vk...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Цимер / ка

31 мар 20:00Se bara cimerka za vo stan vo Debar Maalo

Barame cimerka za vo stan vo Debar Maalo, sproti Univerzalna sala. ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

18 мар 14:33se bara cimer/ka

baram cimer/ka za stan vo avtokomanda kaj zemjodelski i veterinaren f...


110 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Цимер / ка

27 фев 22:27БАРАМ ДВЕ ЦИМЕРКИ ЗА СТАН КАЈ РЕД КАФЕ НАС.АЕРОДРОМ

Станот е наместен целосно. едната цимерка е за дволреветна соба, доде...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Цимер / ка

10 фев 20:42Соба

Вработен во Скопје, бара посебна соба за изнајмување во стан со цимер...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Цимер / ка

04 дек 20:31Барам цимер/ка за во стан кај City Mall

Барам цимер/ка за во стан во кула веднаш до City Mall. Цена по догов...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Цимер / ка

28 ное 10:22Barame cimer/ka

Barame cimer/ka za dvosoben stan vo centar do zeleznicka i megugradsk...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

30 сеп 13:06Se baraat 1 ili 2 cimerki za vo stan

- Se baraat 1 ili 2 cimerki za vo stan - Stanot e samo za zenski oso...


1 €
или предлог цена
Битола

Цимер / ка

17 сеп 15:58Barame cimerka

Nie sme tri, barame cetvrta cimerka za stan vo Kapistec- Centar.Za po...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цимер / ка

16 авг 21:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам