Цела Македонија
                   
391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Garmin Fenix 6x Sapphire

Продавам Garmin Fenix 6x Sapphire smartwatch, користен 1 година. Саа...


450 €
или предлог цена
04 јул 14:51Промовирано

Huawei Watch GT3 Pro Titanium

Najnoviot model Huawei Watch GT3 Pro so Titanium, safirno staklo i ke...


По Договор
или предлог цена
03 јул 13:20Промовирано

Apple Watch Series 7 45mm Green

Саатот има уште 6 месеци гаранција од Apple. Имам и дополнителни рем...


420 €
или предлог цена
04 јул 14:58Промовирано

Smartwatch Garett GT22S Silver Steel

pameten casovnik Smartwatch Garett GT22S Silver Steel dobien poklon...


4.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.900 МКД
Вчера 22:48Apple watch stainless steel Band ****

Apple watch belegzii 42/44mm 38/49mm Vintage Gold stainless steel...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07Huawei watch GT 2 pro

Komplet so kutija Kako nov


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 19:59Samsung galaxy watch - Smartwatch

Prodavam samsung galaxy watch super socuvan kako nov.So nego dobivate...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 19:18Amazfit t - rex pro

Prodavam nov neotpakuvan amazfit t-rex pro smartwatch kupen na 2 juli...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 19:17Apple watch 6-44mm/ SE 44mm 5m Garant

kako nov full pack


1 €
или предлог цена
Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi Amazfit Stratos 2s Stratos + Premium

Se prodava smartwatch: Xiaomi Mi Amazfit Stratos 2s ili + Premium mod...


150 €
или предлог цена
Вчера 17:35SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC (46 mm)

Kupen vo Germanija.


15.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 17:28SAMSUNG GALAXY WATCH CLASSIC -KAKO NOV

Prodavam Samsung Galaxy Watch Classic 46mm vo super sostojba kupen vo...


95 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

Galaxy Watch (46mm) Silver (Bluetooth)

Galaxy Watch (46mm) Silver (Bluetooth) Technology Super AMOLED Touchs...


100 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 16:27XIAOMI MI HAYLOU RS4 AMOLED DISPLAY SMARTWATCH

XIAOMI MI HAYLOU RS4 AMOLED DISPLAY SMARTWATCH NOV NEOTPAKUVAN TOP ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 16:16Samsung Galaxy Watch Active2 Aluminum 44mm - Aqua Black

Prodavam Samsung Galaxy Watch Active2 Aluminum 44mm - Aqua Black Ure...


130 €
или предлог цена
Вчера 15:36Samsung Watch 4 classic 46 mm

Nov so 24 meseci garancija od neptun info na 071 230 708


15.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:34Се продава Galaxy Watch 4 [44mm] во одлична состојба

Се продава Samsung Galaxy Watch 4 [44mm] во одлична состојба со актив...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 13:00GARMIN fenix 6X Pro Sapphire

Саатот е малку време користен, одлично зачуван е и без никакви пробле...


27.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.000 МКД
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 12:48Nov smartwatch Mibro A1 (Xiaomi) 2022

YouTube review: https://www.youtube.com/watch?v=sBkcNXfmaxo&ab_channe...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:37Samsung Galaxy Watch 3 45mm

Se prodava Itno!!! Samsung casovnikot e LTE verzija SM-R845F (Globa...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:59Huawei gt 2 ekstra Kako nov komplet so kutija

Baterija drzi od 15 do 17 dena se vrzuva na android I ios


105 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 11:50Samsung Watch 3 odlicna sostojba

Prodavam Samsung watch 3 smartwatch full pakovanje vo odlicna sostojba


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 11:39Smart wacch

Se prodava sumsung galaxy watch 4 44mm Neotpakuvan Stefan 0722248...


10.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 11:26Smartwatch Xiaomi Amazfit Stratos 2S (Plus) Black

Casovnikot e kupen od Anhoch 10.2020, bez grepska, full pakovanje. ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:01Garmin Instinct Graphite

Се продава Garmin Instinct Graphite, многу малку користен, купен од а...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 21:54Smart watch/паметен часовник Samsung gear S3 Frontier

Dimenzii - 49 x 46 x 12.9 mm. Tezina - 63 g. Glass front (Gorilla G...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 19:16Blackview X2

Odlicno socuvan kako nov.Kupen od Setec sleduva so kutija,polnac bate...


1.600 МКД
или предлог цена
04 јул 19:15Samsung galaxy active 2 44mm

Se prodava koristen active 2 so kutija komplet i polnac.


5.000 МКД
или предлог цена
04 јул 16:03Sport band M5

M4 - 500den M5 - 700den Novi!!


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 15:36Apple Watch Series 7 45mm Green

Саатот има уште 6 месеци гаранција од Apple. Имам и дополнителни рем...


420 €
или предлог цена
04 јул 14:58Garmin Fenix 6x Sapphire

Продавам Garmin Fenix 6x Sapphire smartwatch, користен 1 година. Саа...


450 €
или предлог цена
04 јул 14:51Samsung watch 4 LTE bez tocka na nego...

Samsung watch 4 LTE verzija bez tocka apsolutno kako nov, donesen e o...


159 €
или предлог цена
04 јул 14:14Amazfit GTR 47 titanium

Amazfit GTR 47 titanium NOV NEOTPAKUVAN


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 13:00Apple Watch Series 6 44mm zakl.iCloud NOV

Se prodava Apple Watch 6 44mm zakluchen na icloud satot e nov bez toc...


100 €
или предлог цена
04 јул 12:11Huawei GT 2 ekstra Kako nov komplet so kutija

Odlicen baterija drzi od 15 do 17 dena


105 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 11:23Casio G-Shock smartwatch raboti na site android I iOS telefo

Ne treba polnenje na saatot stigaat site notifikacii od Viber, what's...


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 11:20Prodavam/Menuvam samsung watch active 2 44mm

Prodavam/Menuvam samsung watch active 2 44mm socuvan kako nov so full...


105 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 11:02Q18 Smart Watch - nov

Se prodava smart watch so zaoblen ekran model q18 so slot za sim kart...


1.300 МКД
или предлог цена
04 јул 11:01NOV casovnik

Odlicen casovnik., ima Bluetooth i mn dr funkcii


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 09:21Samsung Watch 4 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch 4 44mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god za ...


11.990 МКД
или предлог цена
04 јул 07:57Samsung Galaxy Watch 4 Novi Neaktivirani

Casovnicite se novi,Neaktivirani Mozi da se vidat na lice mesto Za...


11.490 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
03 јул 17:14Smartwach odlicen

Smartwach skoro nlv vo odlicna sostojba so sim karticka 1200 den 0755...


1.200 МКД
или предлог цена
03 јул 15:51Huawei Watch GT3 Pro Titanium

Najnoviot model Huawei Watch GT3 Pro so Titanium, safirno staklo i ke...


По Договор
или предлог цена
03 јул 13:20Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам