Цела Македонија
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung galaxy j3 2016

Prodavam samsung galaxy j3 2016,od nego moze da se iskoristi ekran...


3.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

03 окт 22:17Samsung s9 plus display

Продавам дисплеј за samsung s9 plus користен само 9 дена. Или откупув...


190 €
или предлог цена
16 сеп 11:29SAMSUNG NOKIA SONY

Kupujem mobili tel za delovi cena na dogovor skopje Tel br e 071 52...


22.222 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

27 јул 09:36Samsaung S8+

Prodavam samsung S8+ vo dobra sostojba itno


230 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Стари телефони

24 јул 17:06Ekran za Huawei p10 lite

Se prodava huawei p10 lite so izgorena maticna ploca pogodno za ekran...


2.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Стари телефони

16 фев 19:29Polovni telefoni

prodavam Iphone 4s mnogu dobro socuvan komplet ispraven so polnac i o...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Стари телефони

28 јан 22:52Ispraven

200 denari 075-819-701


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

06 ное 07:10Ispraven

300 denari 075-819-701


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

06 ное 07:08Ispraven

500 denari kontakt telefon 075819701


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

06 ное 07:07Se prodavaat nekolku telefoni

Ima 3 alcatel, samsung, sagem tie od slikite se cena po dogovor, bez ...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Стари телефони

28 авг 20:33Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам