Цела Македонија
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung s4 mini

Samsung s4 mini trite socuvani trite otkluceni na site sim karti i 95...


1.800 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

Денес 10:38Prodavam Nokia 105 i meanIT senior 10

Prodavam Nokia 105 - 1000 denari Prodavam meanIT senior 10 - 1000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јун 11:39Panasonic star dobar socuvan telefon

Panasonic MEMETI 076 948 558


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

29 јун 16:05SONY star socuvan telefon

Dobro socuvan telefon MEMETI 076 948 558


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

29 јун 16:03NOKIA 3310 STAR REDOK TELEFON

Dobro socuvan telefon Nokia 3310 so polnac Memeti Telefon 076 948 5...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

29 јун 15:26SONY Ericsson K800i so Bluetooth zvucnik

SONY ERICSSON K800i so originalen polnac i bluetooth zvucnik


1.500 МКД
или предлог цена
29 јун 10:45Polnaci za postari modeli Nokia otorola Samsung Sony Alcate

Povekje vidovi na polanci za postari modeli na mobilni telefoni NOKIA...


200 МКД
или предлог цена
29 јун 10:43Nokia Samsung Alkatel telefoni so dugminja

Telefonite se kompletno ispravni i odkodirani na site mrezi. Sleduvaa...


899 МКД
или предлог цена
27 јун 08:16Samsung s10 ( replica)

Samsung s10+ kopija ispravna raboti na site karticki kopija na samsu...


2.799 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 јун 07:41ODKUPUVAM STARI RETRO TELEFONI

Odkupuvam stari retro telefoni da bidat zacuvani i ispravi


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

25 јун 11:27Fabricki novi Bubici - NE SE KINESKI - bubica бубици бубица

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Стари телефони

23 јун 10:07IZNAJMUVANJE I PRODAZBA na Bubici Bubica (NE SE KINESKI) ! !

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Стари телефони

21 јун 10:39Novi Fabricki Bubici, Bubica, Бубици, Бубица

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

16 јун 16:25NOVO kapace za Apple iPhone Ajfon 6 Silver

NOVO neupotrebuvano silver kapace za Apple iPhone 6. Sleduva vo kompl...


1.899 МКД
или предлог цена
14 јун 14:50Novi Bubici, Bubica, Бубици, Бубица ! ! !

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

13 јун 22:13Nokia C_7

Telefonot e redok model na nokia so dobra baterija ispraven celosno


1.999 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.222 МКД
Долнени / Прилеп

Стари телефони

12 јун 20:46NOKiA 33 10

Telefonite se vo dobra sostojba otkluceni na mk karticki


1.111 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

12 јун 20:43Se prodavaat 5 telefoni

Se prodavaat 5 telefoni dva imaat baterii 2 imaat baterii 3 nemaat si...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

12 јун 17:22Mobilni telefoni - Oltajmeri

Se prodavaat mobilni telefoni od postar tip oltajmeri. Modelite se pr...


111.111.111 €
или предлог цена
11 јун 17:25Iphone 5 32gb

prodavam iphone 5 32gb, ispraven gi prima si karti, cena 2700


45 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Стари телефони

07 јун 15:06Samsung

Telefonite se odlicno socuvani i 9000 model otkluceni na site sim kar...


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

01 јун 08:04PRODAZBA NA NOVI BUBICI (bubica , bubici )

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Стари телефони

30 мај 17:58Htc m9

Ispravno


1.599 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

30 мај 08:26Ispravni telefoncina

Nokia x6-00 Nokia c2 Nokia 6233 Nokia 6310i Nokia 6710s Nokia 72...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

30 мај 08:25Tablet i telefon

Prodavam 2 tableti marka NEXTBOOK I LENOVO so osteten displej i telef...


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Стари телефони

20 мај 20:27Flare2

Telefonot e odlicno socuvan otklucen na site sim karti


1.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

14 мај 12:39Wiko lenny 2

Telefonot e odlicno socuvan i otklucen na site sim karti drzi bateria


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

14 мај 12:33Nokia 6220 Mobilen telefon

Telefonot e vo ispravna sostojba i e solidno socuvan. Raboti na site...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Стари телефони

13 мај 15:54Retro telefoni ispravni

Otkluceni na site sim


1.111 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:50Retro telefoni

Telefon za vkola edniot ne mu e dobra baterijata


1.500 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:49Retro telefoni ispravni

Telefonite rabotat na site sim so dobri bateri cena na eden tel 1200 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:47Sony Ericsson.Nokia 3310.Huawei

Prodavam polovni telefoni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

04 мај 07:52Tel sekretarka nova i stari mobilni tel

Tel sekretarka nova i edna stara plus mobilni tel stari markite se pr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

03 мај 22:38Купувам РЕТРО стари МОБИЛНИ Телефони.

Купувам РЕТРО стари МОБИЛНИ Телефони. Само во исправна состојба. Пон...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 23:10Nokia, Samsung, Motorola, Siemens, Panasonic, Sony Ericsson.

PRODAVAM RETRO telefoni, vo isklucitelna sostojba, telefonite se od l...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 22:18Sony ericcson w810

Ispraven i zacuvan. Komplet so polnac


1.100 МКД
или предлог цена
27 апр 06:26Se prodavaat stari telefoni

Se prodavaat telefonite na slikite site rabotat i site se zacuvani, m...


5.000 МКД
или предлог цена
23 апр 19:27SE PRODAVAAT

Se prodavaat telefonite i maski Info na brojot 074 209 329 074 ...


По Договор
или предлог цена
10 апр 11:15LG i sony

Telefonite se dobri i.drzat baterija


800 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:23Htc

Htc ispraven


999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам