83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

Ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 јул 17:47Резиденцијални Генератор (Агрегат) за струја по порачка

Модел/Моќност LTP ARK-Q 12 N5/ 12,5 KVA <9.380 US$> ARK-Q 18 N5/ 17...


1 €
или предлог цена
30 јун 11:25BARAME PONUDA ZA IZRABOTKA NA FOTOVOLTAICNA CENTRALA

Barame ponuda za izrabotka na zemjena Fotovoltaicna centrala na povrs...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

30 јун 09:29AGREGAT HERON 2KW

ПРОДАВАМ АГРЕГАТ ЗА СТРУЈА ХЕРОН 2KW (БЕНЗИН) ЧЕШКО ПРОИЗВОДСТВО. КУ...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

29 јун 15:27NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN 21.000 D...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

29 јун 14:35Korektor 5500 VA

Dva korektora 5500 va za 100 evr


100 €
или предлог цена
29 јун 13:10Osiguraci i tabla

Se prodavaat glavni osigiuraci i tabla komplet (na slikata ) po cena ...


По Договор
или предлог цена
27 јун 22:29GENERATOR ГЕНЕРАТОР AGREGAT АГРЕГАТ

Резиденцијални Генератори за струја по порачка Модел/Моќност LTP AR...


1 €
или предлог цена
25 јун 12:43Агрегат Honda 4KW

Агрегатот е скоро нов, користен само за домашна употреба, 4КW Honda, ...


330 €
или предлог цена
21 јун 14:06Uljen Radijator 2 kw

Se prodava uljen radijator na struja 2 kw vo ispravna sostojba ne e...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 јун 19:07Stanska strujna tabla

Se prodava strujna tabla so 15 mini osiguraci slovenski


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

18 јун 09:23Продавам трофазен електричен саат

Продавам трофазен електричен саат. Двотарифен за 400 денари и еднотар...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 13:38KABLI ZA STRUJA

Se prodavaat kabli za struja mnogu malce koristeni od obiekt so gip k...


123 €
или предлог цена
12 јун 11:59Pure sine wave inverter

Nov. Potrebnо{ e na inverterot na izlez da se prikluci transformator ...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

08 јун 18:56Trofazen kabel 50 m 380 V

Donesen od svajcarija Vo ispravna sostojba Prakjam po kargo


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

08 јун 02:06Сѕрујна табла

Многу сочувана и исправна струјна табла со комплет осигурачи


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 јун 12:33Se prodavaat bushoni

Se prodavaat bushoni od monofazna struja kako na slikata. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 јун 14:51Prodavam poveke vidovi na elektromotori

Razlicni elektro motori za poveke info na tel 075255222


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 13:16Monofazno broilo i uklopnik

Prodavam monofazno broilo i uklopnik. Cena odlicna,koj prv se javi n...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 08:58Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 мај 20:54DOZNI SO KAPAK

PRODAVAM DOZNI SO KAPAK 180 KOMADA,I DOZNI ZA STEKER 340 TELEFON ZA K...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 мај 19:10Solarni sistemi za kuki za elektricna energija

Соларен систем за куќи со месечна потрошувачка просек 600kWh * 10 Со...


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 апр 20:06Ormari za struja

2 ormari za struja 120cm sirina 160 dolzina i edno metar so metar skl...


1 €
или предлог цена
17 апр 03:30Ormari za struja

Se prodavaat 2 ormari za struja i 2 sklopki schnaider 1×400a 1×160 a


1 €
или предлог цена
14 апр 10:25Se prodava kotur za kabel котур

Se prodava kotur za kabel ili crvo tel za kontakt 070305074 Ѓорѓе


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 апр 20:36Kutii za struja i osiguraci

Prodavam metalni kutii za osiguraci so sklopka - greben Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 мар 09:04Se prodava inventer GENERATOR RAIDER RD-GG05

SO GARANCIJA 2 GODINI!!!!!!!!!!!!!!! Se prodava inventer generator R...


14.500 МКД
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

25 мар 16:19Wi-Fi Prekinuvac WiFi Smart Switch Sonoff

Wi-Fi - АВТОМАТСКО РЕЛЕ 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашни...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

11 мар 12:58UPS General Electric 3KVA + dopolnitelno kukiste

Продавам УПС тип General Еlectric NetPro 3000 со снага од 3kVA, произ...


399 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
11 мар 08:50Струјомер со уклопен часовник

Двотарифен струјомер со уклопен часовник


1.800 МКД
или предлог цена
10 мар 14:24SE IZDAVA MONOFAZEN GENERATOR (4KV)

Se izdava monofazen generator od 4kv. Cena za iznajmuvanje po dogovo...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 мар 19:17NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 75kVA

Генератор GJR75 Јачина 75 Kva / 60 kW Мотор RICARDO / 1500 rpm Вгр...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:47NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 50kVA

Генератор GJR50 Јачина 50 Kva / 40 kW Мотор RICARDO / 1500 rpm Вгр...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:45Хидрофор Пумпи

Во исправна состојба Плава sever 6500 ден Останатите по 3500 ден К...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 фев 14:38Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Tabla za osiguraci

Se prodava tabla za osiguraci


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 дек 18:41Solaren agregat za elektricna ograda

Се продава нов некористен повеќе инфо на ликнот https://parmakusa...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 дек 14:12Stabilizator regulator na napon

Prodavam stabilizator za napon 0,5 kw.


1.200 МКД
или предлог цена
24 ное 19:32broilo

sat za struja


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 ное 23:10STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA

Иновативна технолгија- Штедач на електрична енергија н. 👉Интелегент...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 ное 13:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам