194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

Kamp stolce

Novi stolcinja Za odmor ili kampuvanje


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 09:14Gs sklopka

Se prodava Gs sklopka 10a...Nova


300 МКД
или предлог цена
03 јун 09:17Prodavam poveke vidovi na elektromotori

Razlicni elektro motori za poveke info na tel 075255222


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 13:16Monofazno broilo i uklopnik

Prodavam monofazno broilo i uklopnik. Cena odlicna,koj prv se javi n...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 08:58Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 мај 20:54АГРЕГАТИ ПРОФЕСИОНАЛНИ

Немате електрична енергија? Имате проблем со електричната енергија? ...


1 €
или предлог цена
09 мај 16:31Elektromotor Rade Koncar 22 Kw

elektromotor info na sledniot broj 078 265-202


600 €
или предлог цена
08 мај 10:40DOZNI SO KAPAK

PRODAVAM DOZNI SO KAPAK 180 KOMADA,I DOZNI ZA STEKER 340 TELEFON ZA K...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 мај 19:10Agregat generator

Poloven agregat ovoj sto e na slika maksimum 800_1kw moze i zamena.


4.800 МКД
или предлог цена
01 мај 17:38KABEL 3 x 1,5 5m. 3500w on/off, 2 schutzkontakt

Опис: - 2 приклучоци за контакт за заземјување со заштита за деца ...


10 €
или предлог цена
30 апр 10:54Soncevi Paneli 960 w

Se prodava Konplet sistem, solarni paneli 4 broja , inverter , aklum...


2.000 €
или предлог цена
29 апр 00:28Modularni stekeri i elektricni matriali

Stekeri modularni na golemo i extra cena Stekeri Prekidaci


75 МКД
или предлог цена
27 апр 04:01Solarni sistemi za kuki za elektricna energija

Соларен систем за куќи со месечна потрошувачка просек 600kWh * 10 Со...


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 апр 20:06Ormari za struja

2 ormari za struja 120cm sirina 160 dolzina i edno metar so metar skl...


1 €
или предлог цена
17 апр 03:30Ormari za struja

Se prodavaat 2 ormari za struja i 2 sklopki schnaider 1×400a 1×160 a


1 €
или предлог цена
14 апр 10:25Kutii za struja i osiguraci

Prodavam metalni kutii za osiguraci so sklopka - greben Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 мар 09:04Генератори за електрична енергија

🤔Вам Ви треба генератор со висок квалитет и по најповолни цени ⁉️ ...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 09:41Wi-Fi Prekinuvac WiFi Smart Switch Sonoff

Wi-Fi - АВТОМАТСКО РЕЛЕ 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашни...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

11 мар 12:58Solarni paneli i inverter za potopni pumpi / Komplekt

Комплект за соларна пумпа за вода ! Комплекта вклучва : 1. Инвертер...


1.700 €
или предлог цена
05 мар 23:51SE IZDAVA MONOFAZEN GENERATOR (4KV)

Se izdava monofazen generator od 4kv. Cena za iznajmuvanje po dogovo...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 мар 19:17Агрегат инвертер (Agregat inverter)

Агрегат инвертер на бензин Al-ko 2000i За најосетливите апарати во д...


49.900 МКД
или предлог цена
01 мар 10:13NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 75kVA

Генератор GJR75 Јачина 75 Kva / 60 kW Мотор RICARDO / 1500 rpm Вгр...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:47NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 50kVA

Генератор GJR50 Јачина 50 Kva / 40 kW Мотор RICARDO / 1500 rpm Вгр...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:45kabell

prodavam kabell za struja 100metra dolg


1 €
или предлог цена
19 фев 15:34Хидрофор Пумпи

Во исправна состојба Плава sever 6500 ден Останатите по 3500 ден К...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 фев 14:38Elektromotor ELEKTROKOVINA

Elekrtomotor ELEKTROKOVINA mnogu malku koristren vo odlicna sostojba !


120 €
или предлог цена
14 фев 22:58PRODAVAM ELEKTRIKA

Ringla fi 150mm Magnohrom 2 x 250 den Avtomatski osiguraci YU 44 x 3...


250 МКД
или предлог цена
10 фев 12:23KABEL 5*1.5

Se prodava kabel 5*1.5 cel kotor 500m dolzina poveke info. zvonete n...


50 МКД
или предлог цена
07 фев 21:51SKLOPKi za STRUJA

Se prodavaat


1 €
или предлог цена
06 фев 12:32Generator za struja 10Kw

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw 9.0kw 10...


140.000 МКД
или предлог цена
02 фев 10:11Prodavam trofazen agregat 6,5 KS

Prodavam agregat (na bezin), donesen od Germanija , samo ednas e vklu...


25.000 МКД
или предлог цена
02 фев 08:00Iskra monofazni broila, saati za struja

Polovni ednofazni broila na Iskra Mozna e zamena za trofazno broilo


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:24Neonki

Koristeni neonki 3 parcinja ispravni


2.000 МКД
или предлог цена
15 јан 22:20Кутија за осигурачи

Кутија за осигурачи


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јан 06:13Tabla za osiguraci

Se prodava tabla za osiguraci


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 дек 18:41Solaren agregat za elektricna ograda

Се продава нов некористен повеќе инфо на ликнот https://parmakusa...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 дек 14:12Sklopka za nozesti osiguraci koncar

Se prodava sklopka konchar so osiguraci so 100A osiguraci


2.000 МКД
или предлог цена
19 дек 10:12Prodavam utikaci

Prodavam utikaci.Novi.50 denara po komad.


50 МКД
или предлог цена
18 дек 20:00Prodavam starter za kola

Prodavam starter za kola so nego ima kompresor za pumpanje radio adap...


100 €
или предлог цена
18 дек 20:00Prodavam klesti

Prodavam klesti za luster klemi.


80 МКД
или предлог цена
18 дек 19:56Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам