178 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agregat

Se prodava agregat malku koristen donesen od germanija Za povece inf...


1 €
или предлог цена
Денес 17:23Elektricar na POVIK/

Elektricar na POVIK TETOVO/GOSTIVAR


10 €
или предлог цена
Денес 15:34UPS General Electric 3KVA + dopolnitelno kukiste

Продавам УПС тип General Еlectric NetPro 3000 со снага од 3kVA, произ...


399 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Вчера 21:58AGREGAT HERON 2KW

ПРОДАВАМ АГРЕГАТ ЗА СТРУЈА ХЕРОН 2KW (БЕНЗИН) ЧЕШКО ПРОИЗВОДСТВО. КУ...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 21:57Pure sine wave inverter

Nov. Potrebnо{ e na inverterot na izlez da se prikluci transformator ...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 јул 17:04Продавам осигурачи и склопка нови Останати Вишок !!!

продавам осигурачи нови . 4x20c и 1x25в склопка исправна 40A Цена...


800 МКД
или предлог цена
04 јул 16:44ELEKTRICAR

Se sto vi treba na edno mesto izrabotka na kucna istalacija...


По Договор
или предлог цена
03 јул 21:30PREKIDACI, TV PRIKLUCOK I DR SITE ZA 600 DEN

3 PREKIDACI + 1 NA ZAVRTUVANJE 1 STEKER ZA TROFAZNA RAZDVOJUVAC SO...


600 МКД
или предлог цена
03 јул 08:41TROFAZEN EL. SAAT

kontrolen trofazen saat dvotarifen 1200 den.


1.100 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 МКД
03 јул 07:21Americki agregat 5 kw mnogu golem i jak

Agregat


1 €
или предлог цена
02 јул 19:18Se prodavat poveke vidovi motori za voda i bakarni tavi

Se prodava vap za pranje koli cirkular bakarni tavi motor za voda pri...


По Договор
или предлог цена
02 јул 05:05Ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 јул 17:47Masina motor za agregat generator

Poloven masinata si rabotit, , isto taka se prodavat i ramot so kazan...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јул 13:37Резиденцијални Генератор (Агрегат) за струја по порачка

Модел/Моќност LTP ARK-Q 12 N5/ 12,5 KVA <9.380 US$> ARK-Q 18 N5/ 17...


1 €
или предлог цена
30 јун 11:25BARAME PONUDA ZA IZRABOTKA NA FOTOVOLTAICNA CENTRALA

Barame ponuda za izrabotka na zemjena Fotovoltaicna centrala na povrs...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

30 јун 09:29Wifi Taster preku Mobilen

Prekinuvac na struja preku mobilna aplikacija, koj se konektira so te...


700 МКД
или предлог цена
30 јун 05:40NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN 21.000 D...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

29 јун 14:35Korektor 5500 VA

Dva korektora 5500 va za 100 evr


100 €
или предлог цена
29 јун 13:10STABILIZATOR ZA STRUJA - TV STABIL 200

Nov -- voopshto ne raboten dosta jak --so dve trafa-+elektrolit ( k...


2.400 МКД
или предлог цена
29 јун 06:37Metalen ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja so 6 nozasti osiguraci kako na sli...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јун 12:45Osiguraci i tabla

Se prodavaat glavni osigiuraci i tabla komplet (na slikata ) po cena ...


По Договор
или предлог цена
27 јун 22:29трифазно броило

Трофазнои броила одлично сочувани. 1------- 1300 ден 3 ------ 3...


1.300 МКД
или предлог цена
27 јун 15:06GENERATOR ГЕНЕРАТОР AGREGAT АГРЕГАТ

Резиденцијални Генератори за струја по порачка Модел/Моќност LTP AR...


1 €
или предлог цена
25 јун 12:43Agregat Eberth

Prodavam nov agregat 3kw Eberth


350 €
или предлог цена
23 јун 07:51Агрегат Honda 4KW

Агрегатот е скоро нов, користен само за домашна употреба, 4КW Honda, ...


330 €
или предлог цена
21 јун 14:06Uljen Radijator 2 kw

Se prodava uljen radijator na struja 2 kw vo ispravna sostojba ne e...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 јун 19:07dva pustoli i dve baterii makita

dva makita pistoli doneseni od svajcarija ispravni so dve baterii i ...


150 €
или предлог цена
19 јун 15:43Agregat maxpuls 2.7kw

Редовна цена:17.950 ден 🔥🔥🔥цена на попуст:16499 Моќност: 2.7k...


16.499 МКД
или предлог цена
19 јун 15:34Stanska strujna tabla

Se prodava strujna tabla so 15 mini osiguraci slovenski


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

18 јун 09:23Kabell

Prodavam kabell za struja 4×f 70 -55metra dollg.


По Договор
или предлог цена
15 јун 17:49Kompresor

Kompresorot e skros nof ne e koristen...poradi slabiot naponot vo obj...


600 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Cтруја и додатоци - Агрегати

15 јун 16:28Maxpuls agregat 700w novi

Моќност: 2HP Максимална излезна моќ: 650 W Резервар: 4 L Мотор д...


5.499 МКД
или предлог цена
15 јун 07:23Продавам трофазен електричен саат

Продавам трофазен електричен саат. Еднотарифен за 200 денари.


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 13:38OSIGURACI. Novi. Konplet

Se PRODAVAAT OSIGURACI Novi.. Videte na Slikite. 25 am.. 80 am. 16 am...


1.350 МКД
или предлог цена
13 јун 23:07KABLI ZA STRUJA

Se prodavaat kabli za struja mnogu malce koristeni od obiekt so gip k...


123 €
или предлог цена
12 јун 11:59STABILIZATOR ZA STRUJA -JEKI 1200 VA

Automatski regulator na naponot vlez od 110-260 v--izlez 220 v ko...


2.500 МКД
или предлог цена
08 јун 17:36Trofazen kabel 50 m 380 V

Donesen od svajcarija Vo ispravna sostojba Prakjam po kargo


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

08 јун 02:06Сѕрујна табла

Многу сочувана и исправна струјна табла со комплет осигурачи


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 јун 12:33AGREGAT-INVERTER --ADAPTER

UNIVERZALEN ADAPTER OD 15 -26 V SE PRIKLUCHUVA NA UPALJACH ZA PO...


1.400 МКД
или предлог цена
07 јун 07:24Elektromotor so reduktor moze zamena

Ovoj sto e na slika monofazen ima i reduktor koj ima dve brzini ima i...


4.500 МКД
или предлог цена
06 јун 18:14Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам