Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA VELOSIPEDI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Бандаж за велосипед Al конусе 26"

Се продава алуминиумски бандаж за велосипед 26", конусен со се гума и...


1.000 МКД
или предлог цена
04 дек 12:16Osovini Specialized so 36 dupki

Prodavam osovini od Specialized tocak so 36 dupki. Vozeni se 2-3 ilja...


1.000 МКД
или предлог цена
03 дек 13:57Trkala 29ki Stout XC Pro

Prodavam koristeni trkala Specialised Stout 29ki Pro, za diskovi, so ...


6.900 МКД
или предлог цена
02 дек 14:36Bandasi i gumi

Trkala za tocaci so gumi i bez gumi, predni, zadni, so kontra, so brz...


1 €
или предлог цена
10 ное 10:20bandazi za road

mavic open 4cd


3.000 МКД
или предлог цена
07 ное 19:53trkala za road

aluver


5.000 МКД
или предлог цена
07 ное 19:52Trkala 28-29"

kompletni trkala so gumi.zadni glavini : nexus 8s,alfine 11s so rebra...


5 €
или предлог цена
24 окт 18:21Shimano uniglide 6sp kaseti

Za retro road ili mtb. Pasuvaat na shimano 600 ili vintage deore xt g...


500 МКД
или предлог цена
20 окт 13:32Trkalo predno 26" Rigida

Rigida made in France 20x559 single wall komplet so patent. Pushka pr...


700 МКД
или предлог цена
11 окт 22:38Zadno trkalo 26" Mavic x139

Obrac Mavic x139, zici dt swiss, glavina shimano fh-m525 viam za v-br...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
11 окт 22:38MAXXIS 29x2.35 KOMPLET

👍🏻


По Договор
или предлог цена
21 сеп 11:20prodavam DVA BADAZI SO GUMI SOCUVANI

PRODAVAME DVE GUMI KOMPLET SO BANDAZ I OSOVINA SO LAGERI


500 МКД
или предлог цена
09 сеп 11:57Bandas za tocak (velosiped)

Se prodava bandas za tocak (velosiped), koj e prikazan na slikata, di...


111.111.111 €
или предлог цена
20 авг 11:20DT SWISS 26er Kolca trkala bandazi

DT SWISS 26er trkala kako novi Nova kaseta Novi diskovi Novi gumi ...


100 €
или предлог цена
30 јул 09:13Bandasi

1 par Aluminski Bandasi 28 2000den 1 par Komplet so gumi 26 1500den


2.000 €
или предлог цена
02 јул 13:00dt swiss 27.5 obraci bandasi

novi obraci dt swiss orginal 32h 50 evra eden obrac za dva obraci p...


40 €
или предлог цена
14 мај 08:55Se prodavat bandazi ,,27,5 ×2,,,29×1

Polovni bandazi za mountainbike, 2 bandaza 27,5,prednata guma e tubel...


4.500 МКД
или предлог цена
01 апр 08:58Gumi Schwalbe Continental novi 26.27.5..28.29

Gumi schwalbe continental .novi 26.27.5.28.29 Continetal trail king 2...


1.500 МКД
или предлог цена
24 мар 08:50trkala 26ki

bandasi komplet so vnatresni i nadvoresni gumi. Italijanski. dupli a...


1 €
или предлог цена
09 мар 19:15bike service & bike studio

mavic ksyrium elite ,ispravni kako novi


280 €
или предлог цена
09 мар 05:56Trkala 26"

Odlicni trkala 26". shimano glavini so odlicni lageri i konusi bez n...


2.700 МКД
или предлог цена
01 фев 19:27Trkala

26 & 29


3.000 МКД
или предлог цена
24 јан 16:17BANDASI ZA ROAD BIKE DT SWISS R460

BANDASI ZA ROAD BIKE- DT SWISS R460 VO ODLICNA SOSTOJBA. shimano f...


2 МКД
или предлог цена
23 дек 09:12Token

Ultra lesni trkala za road,se prodavat so kaseta ultegra 11s.i gumi


13.000 МКД
или предлог цена
02 ное 17:17Bandaz trkala 24" komplet so gumi

Aluminiumski so simano zabcanici ,komplet gumi so ubava sara


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 15:27BANDASI ZA ROAD BIKE -- GIPIEMME

BANDASI ZA ROAD BIKE -- GIPIEMME VO ODLICNA SOSTOJBA .SO shimano I ...


2 МКД
или предлог цена
21 авг 09:0828 bandaž

28 aluminum so glavina.obračot treba da se smeni.


10 €
или предлог цена
19 авг 07:4428 bandaž

28 aluminum so glavina.obračot treba da se smeni.


10 €
или предлог цена
18 авг 22:14E- BIKE KIT

E- BIKE KIT PREDEN MOTOR 250w 36V


7.900 МКД
или предлог цена
04 јун 16:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам