Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apidura expedition saddle bag 14L

Se prodava nova ne upotrebena vodootporna Apidura expedition saddle ...


8.400 МКД
или предлог цена
04 јун 22:44Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA VELOSIPEDI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Zapcanici 32T,34T,36T

Aluminiumski zapcanici 104mm


1.000 МКД
или предлог цена
06 јун 19:34SRAM XX1 Crankset Boost Carbon

Prodavam pogon SRAM XX1 dolzina na kurbli 175mm poddrzuva Direct Mou...


200 €
или предлог цена
06 јун 08:36Specialised osovini

Prodavam Specialised osovini so 36 dupki, vo ispravna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 15:55Vintage Sachs zadna osovina

Retro zadna osovina Sachs Orbit zapcanici 13-24, sest brzini, za 36 z...


400 МКД
или предлог цена
31 мај 22:54kaseta ultegra 11-23

polovna shimano ultegra kaseta za road bike


30 мај 23:48chainring zapcenik 50T izvaden od FSA SLK prenos

BCD110 MM


30 мај 23:48Grupa shimano tiagra 3x9

Sostojba 99% novo


100 €
или предлог цена
30 мај 13:46Shimano XT zapcanici (zvezdi)

Minimalni tragi na koristenje Srazmer 48/36/26 AL


24 мај 21:46Shimano menuvaci

Prodavam Shimano deore dx menuvaci complet 2000 den. Shifteri so 7 br...


2.000 МКД
или предлог цена
22 мај 19:02PRENOS 28/38/48 KUPEN PO GRESKA

PRENOSOT E KUPEN NOV, NAMESTEN I VOZEN NEKOLKU KM NO POTOA E UVIDENO ...


22 мај 10:45Shifteri Shimano DEORE LX 3x9

Prodavam Shifteri Shimano DEORE LX 3x9 (lev-3ka i desen-9ka) vo ispra...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мај 09:11Nov zaden menuvac 6/7 brizini

Nov zaden menuvac 6/7 brizini


200 МКД
или предлог цена
11 мај 12:06Se prodava Zvezda so 8 brzini nova

Se prodava Zvezda so 8 brzini nova, zvezdata ne e kompitabilna so toc...


11 мај 10:48lanci

8ca 600 den 9ka 700 den 10ka 800 den


25 апр 12:58Ланец Shimano CN-HG701 11-speed 116L

Ланец Shimano CN-HG701 11-speed 116L 077 755 559


03 апр 09:42Ланец KMC X11 - 11-speed 114L

Ланец KMC X11 - 11-speed 114L 077 755 559


03 апр 09:41Kомплетен сет 2x9 брзини Shimano Altus

Се продава комплетен сет 2x9 брзини Shimano Altus. Малку користен, из...


150 €
или предлог цена
02 апр 13:41Брава за диск против кражба Steel Disc Lock

Доколку сакате да сте сигурни дека вашиот велосипед или тротинет ќе ...


399 МКД
или предлог цена
26 фев 12:26Kaseta shimano tiagra 9 brzini

Prodavam skoro nova kaseta shimano tiagra za 9 brzini vo perfektna so...


1.800 МКД
или предлог цена
12 фев 13:3831 дек 11:45Kompleten prenos 3x10

Se prodava komplet pogon Shimano deore 3x10


3.400 МКД
или предлог цена
09 ное 18:49Preden i zaden menjach Shimano Tiagra

Dva Shimano Tiagra menjachi: Preden menjach 2 brzinski Zaden menjac...


2.500 МКД
или предлог цена
08 ное 21:19Prodavam Shifteri Shimano DEORE LX 3x9

Prodavam Shifteri Shimano DEORE LX 3x9 (lev-3ka i desen-9ka) vo ispra...


1.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:40Shimano ST-EF51-AL Preden Shifter (sifter menuvac)

Продавам нов некористен преден шифтер марка Шимано. Цена 750мкд.


750 МКД
или предлог цена
20 јул 21:09SHIMANO DURA ACE 53/39 KAKO NOVA

SHIMANO DURA ACE 53/39 KAKO NOVA


2 МКД
или предлог цена
30 дек 09:17Shimano Altus menuvac

35mm na segata odlicna sostojba...


600 МКД
или предлог цена
20 дек 17:13pedali

ecstra kfalitetni pedali pracame i po kargo


400 МКД
или предлог цена
10 окт 16:35Shimano Slx

Derailleur Shimano slx 10speed Shimano deore 11speed Buy online🚚 ...


40 €
или предлог цена
15 сеп 16:32Crescent -ушка за менувач

Извадена од CRESCENT. Права пушка, не е оштетена. 300 денари!


5 €
или предлог цена
08 јул 08:27Novi delovi za pogonski prenos za MTB-novi fabricki vi

Shimano FC- M391 (22 - 32 - 44) teeth, 9-speed, nova fabricka. Zitto...


06 јун 12:06Cassetta SLX 11-36

Prodavam polovna kasseta slx kasetata e vo dobra sostojba ima okolu 5...


1.100 МКД
или предлог цена
19 мај 20:58Grupa deore 2x10

Grupata deore 2x10 Zaden menuvac deore 2x10 so lok Preden menuvac ...


07 дек 08:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам