Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosch

Servis/dijagnostika/citanje I brishenje na greski/update softver I de...


Денес 11:55Baterii i polnaci

Baterii 36volti.17a,603wh,50kom.18650 so BMS I konektori in/out.cena ...


17 сеп 12:07HalongG56 батерии ebike/ебајк

Се продава батерии за ебајк. Hailong g56 36V/15A 370ЕУ Hailong G56 ...


370 €
или предлог цена
16 сеп 22:37REPARACIJA NA BATERII ZA E-BIKE

PROMENA NA LITHIUMSKI CELII SO NOVI 3400 mAh BATERII OD PROGRAMATA NA...


16 сеп 09:54POLNAC ZA BOSCH BATERII 36V/4A

ISPRAVEN


16 сеп 09:54Prodavam polnach BOSCH Compact charger za e bike

Polnacot e nov i donesen po greska


110 €
или предлог цена
11 сеп 12:29Li-ion baterii

Li-ion 18650 baterii Polovni Cena od 50 do 100eur Info 075/814-155


14 авг 09:40E BIKE KIT SO 350W MOTOR EXTRA CENA!! NOV

prodavam e bike kit BEZ BATERIJA so 350w preden motor shto raboti od ...


300 €
или предлог цена
30 мај 11:11Električna baterija BOSCH 36V,8.0Ah za velosiped

Se prodava Električna baterija BOSCH 36V, 8.0Ah za ebike. Baterijata...


200 €
или предлог цена
03 јан 14:49e-bike setovi 36v.250w

se prodavaat setovi i sekakvi delovi za elektricni velosipedi i troti...


03 јан 07:03Elektricni velosipedi i delovi

Velosipedite se uvoz od ch.vtora upotreba,servisirani kompletni i nes...


11 авг 15:02polnac flyer 26v

kupuvam flyer polnac 26v. nov/poloven do 70eur.polnac bionx 36v 10s ...


19 јул 20:50Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам