Подкатегорија:
                   
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HP Pavilion Gaming: Ryzen5 4600H,GTX1650,16GB RAM,500GB Nvme

Се продава лаптопот, состојба перфектна, многу малку користен. Спец...


32.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
33.000 МКД
23 мај 09:42Промовирано

Gaming Adapter za laptop

Novi adapteri za gaming laptopi. Nad 60 Modeli na adapteri, Origina...


1 €
или предлог цена
30 мај 00:09Промовирано

se prodava 5 meseci koristen 2 god garancia

Kompjuter: gamer i5-10400F/16GB/256G SSD/1TB/GTX 1650 4GB Desktop:A...


65.000 МКД
или предлог цена
22 мај 12:50Промовирано

Se Prodava PC

980 EVGA TI 4 gb I5 9400f 16 giga ram 1 tb hdd coler master kukis...


27.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.000 МКД
Денес 00:44PC Gaming - Cooler Master (Cosmos S)

Se prodava PC Cooler Master Cosmos S (Gejmerska Konfiguracija) i e vo...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:40Gaming i5, 8Gb, MSI Gtx1060-3Gb

Se prodava PC so slednite konfiguracii: Matichna: Asus B150M 6-7th g...


299 €
или предлог цена
Вчера 06:44GAMING KOMPJUTER

Se prodava gaming kompjuter Procesor i5 Grafika GTX 760 RAM 12 GB SS...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
30 мај 21:46PC Gaming

intel i3-9100kf Ram 8gb Geforce RTX 1050 ti 4gb SSD 120 Hard Disk...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
30 мај 21:01Se prodava Gaming PC so i7 11700 i RX 5700XT

Se prodava gejming kompjuter vo odlicna sostojba koristen nekolku mes...


45.000 МКД
или предлог цена
30 мај 19:22Gaming PC intel core i7

Motherboard ASRock H87 Pro4 4th Generation Intel® Core™ i7-4770...


350 €
или предлог цена
30 мај 15:06DELL Gaming - РАРИТЕТ i7, GTX1050Ti, 12GB Ram, 256 SSD

Донесен е од USA, склопен и модификуван за бенчмаркинг тестови за you...


25.500 МКД
или предлог цена
30 мај 14:38GAMING PS SKORO NOV 1TB. 16GB INTEL I5 9400

PRODAVAM SKORO NOV MALKU KORISTEN Gaming kompjuter procesor intel i5....


28 мај 15:06GAMING PS SKORO NOV 1TB. 16GB INTEL I5 9400

PRODAVAM SKORO NOV MALKU KORISTEN Gaming kompjuter procesor intel i5....


1 €
или предлог цена
28 мај 15:06Gaming PC: i5 8500, 16GB DDR4, RTX 3060 12GB, 500GB NVMe ...

Продавам комплетно исправен и одлично сочуван гејминг компјутер соста...


35.000 МКД
или предлог цена
26 мај 14:32PRODAVAM GAMING PC ( GTX 1660SUPER + RYZEN 5600X )

Se prodava slednava konfiguracija : Ryzen 5 5600x 1660super 32g...


40.000 МКД
или предлог цена
24 мај 15:54NZXT h500i Ryzen 7 2700x 4.3ghz & RX 590 OC 1565 MHz

Se prodava gaming pc upoterbuvana 2 godina personalno izgraden pred...


29.990 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
35.990 МКД
23 мај 19:02Gaming Pc

Kompjuter Processor -Intel i5 3330 cpu 3.00ghz 3001mhz 4 cores Ram...


16.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:51Nov gaming pc

Se prodava gaming pc so slednive specifikacii Cpu i5 11th gen roc...


750 €
или предлог цена
23 мај 03:39Se prodavaat 10 gaming pc

Site 10 kompjuteri se isti Case : NZXT Cpu : i7-4790 3.60 Ghz Gpu ...


320 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
380 €
23 мај 03:39PLAYSTATION 5 DISC VERSION

Playstation 5 disc malku koristen skoro kako nov so nego odat 2 kont...


22 мај 19:49se prodava 5 meseci koristen 2 god garancia

Kompjuter: gamer i5-10400F/16GB/256G SSD/1TB/GTX 1650 4GB Desktop:A...


65.000 МКД
или предлог цена
22 мај 12:50Gaming kompjuter i monitor

Se prodava gaming kompjuter i monitor novi kupeni pred 3 meseci koris...


50.000 МКД
или предлог цена
21 мај 17:29Gaming PC ( Gaming kompjuter)

Hitnooooo Se prodava gaming pc Procesor: IntelCore i5-10500 (3.10GHz)...


35.000 МКД
или предлог цена
18 мај 12:33Gaming Computer

Prodavam Gaming Computer vo odlicna sostojba i raboti kako nov. Ima b...


59.000 МКД
или предлог цена
16 мај 08:58Gaming PC: H470, i7 11700, 16GB DDR4-3200, RX6700XT, 1TB NVM

Продавам комплетно нов компјутер со следнава конфигурација: MB: Gi...


67.000 МКД
или предлог цена
16 мај 00:34Gaming PC

✅Gaming PC ✅Може замена за телефон ✅Цена / Замени инбокс ✅077549752 ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 18:46Gaming PC i7 16GB RAM

Prodavam Pc vo ekstra sostojba. Cpu Core i7 4770 3.40 GHz Ram 16GB...


550 €
или предлог цена
14 мај 16:01Logitech formula vibration wheel

Se prodava Logitech volan so kutija raboti perfektno se na nego


4.000 МКД
или предлог цена
12 мај 11:12Се продава топ гејмерска конфигурација

Се продава топ гејминг компјутер со следните спецификации: Процесор:...


25.000 МКД
или предлог цена
11 мај 15:38Ryzen 5 5500, 16GB DDR4-3200, RX5700XT, 1TB NVMe

Продавам гејминг компјутер составен од нови и половни делови со следн...


38.000 МКД
или предлог цена
10 мај 22:16Ryzen 1200F, 16GB DDR4-3200, RX580 8GB, 1TB NVMe

Продавам буџет гејминг компјутер составен од сите нови делови освен п...


21.000 МКД
или предлог цена
10 мај 22:14Ryzen 5 3600, 16GB DDR4, RX5600XT, 1TB NVMe

Продавам гејминг компјутер составен од половни и нови делови со следн...


31.000 МКД
или предлог цена
10 мај 22:10Gaming pc

About Device name DESKTOP-QBGILCK Processor Intel(R) Core(TM) i3-41...


100 €
или предлог цена
09 мај 12:06NOV PC DESKTOP KOMPJUTER GAMING POD GARANCIJA

NOV PC DESKTOP KOMPJUTER GAMING POD GARANCIJA KONFIGURACIJA NA SLIKA...


56.000 МКД
или предлог цена
04 мај 09:32Gaming PC HIgh End 6900xt,5800x, 32GB

MB: Asrock B450 Steel Legend CPU: AMD Ryzen 7 5800X CPU Cooler: Dee...


2.300 €
или предлог цена
02 мај 20:59Z370, i5 9600K, 16GB DDR4-3200, RTX 3060, 500GB NVMe

Продавам одлично сочуван гејминг компјутер составен од половни и нови...


43.000 МКД
или предлог цена
27 апр 21:16GAMING PC-HUNTER MS

GAMING PC-HUNTER MS /intel core i5 7400/RAM 8GB/HDD 1TB/GE FORCE GTX ...


20.000 МКД
или предлог цена
24 апр 10:18GAMING PC

Intel i5-8400f , GTX 1080 , Asus Monitor VG259qm, 16GB ram, 256GB nvm...


58.000 МКД
или предлог цена
20 апр 09:41GAMING PC-HUNTER MS

Gaming PC Hunter MS -RAM 8GB/HDD 1TB/intel core i5 7400/GeForce GTX 1...


20.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:34GAMING PC-HUNTER MS

Gaming PC Hunter MS- Ram 8gb/ HDD 1TB / intel core i5 7400/ Ge force ...


20.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:30Pc

Shitet Gaming PC Zotac Box I5-10400 2.9GHz 16 GB Ram 2666 MHz sodim...


600 €
или предлог цена
18 апр 16:33Gaming PC: i5 6600, 16GB DDR4, RTX 2060, 256GB NVMe + 500GB

Продавам одлично сочуван и комплетно исправен гејминг компјутер со сл...


26.000 МКД
или предлог цена
18 апр 12:52GAMING PC: Ryzen 5 5500, 16GB DDR4-3200, RX5600XT, 500GB NVM

Продавам гејминг компјутер составен од нови и половни делови со следн...


32.000 МКД
или предлог цена
10 апр 10:46Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам