Подкатегорија:
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NIKKOR 18-55 AF-P

Се продава користен објектив NIKKOR 18-55 AF-P за DX сензор. Функцион...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28  НОВ ОГЛАС

Sony E 55-210mm F4.5-6.3

Prodavam sony E mount lens za crop senzor mirrorless aparati komplet ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:35TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 + UV FILTER

TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon Mount + HOYA REVO UV FILT...


980 €
или предлог цена
14 мај 17:2562mm - Variable CPL и UV filter

Citiwide Pro Variable CPL (Поларизатор) и UV филтер. За објектив ...


2.000 МКД
или предлог цена
13 мај 01:05NIKON OBJEKTIVI

-Nikon objektiv AF 50mm 1: 1.8 -Nikon objektiv DX 18-200mm 1: ...


1 €
или предлог цена
12 мај 13:29Objektiv

Tessar 28/50 .cena 1200 denari.Viber ILI what's up


1.200 МКД
или предлог цена
11 мај 20:34OBJEKTIV SIGMA 18-35 f1.8 ART NIKON DX

Se prodava objektiv sigma 18-35mm f1.8 art za Nikon. Objektivot rabo...


25.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.000 МКД
06 мај 12:55Nikon AF-S NIKKOR 50mm 1.8

Objektivot e malce koristen, skoro kako nov.


7.500 МКД
или предлог цена
05 мај 20:41Foto aparat Labaratorija

Се продава добро зачуван фотоапарат лабараторија за изработка на црно...


8.000 МКД
или предлог цена
05 мај 17:25ЗУМ ОБЈЕКТИВ CANON 28-90 mm

Продавам нов зум објектив CANON 28-90 mm EF,


100 €
или предлог цена
02 мај 17:05Samyang 45mm f1.8 za SONY

Koristen bukvalno 5 6 pati Mint sostojba Seuste pod GARANCIJA


20.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.000 МКД
01 мај 12:12Canon 70-200 f4

Objektivot e vo odlicna sostojba kako nov Za poveke ingormacii zvone...


400 €
или предлог цена
30 апр 13:59NIKKOR AF-S 50mm F/1.8G - kako nov

Prodavam NIKKOR AF-S 50mm F/1.8G kako nov. Upotrebuvan 2-3 pati. Kup...


150 €
или предлог цена
29 апр 16:43Sigma 18-200mm f/3.5-6.3 II DC OS (za Nikon)

🔻 Објектив e за NIKON 🔻 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Sigma 18-200mm f/3.5-6.3 II D...


16.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.900 МКД
27 апр 05:42Zorki 4 i Kiev 15 foto aparati

Odlicni Kako novi, kompletni. Ispravni. Zorki 1500 Kiev 2000


25 €
или предлог цена
26 апр 17:17Objektiv Nikon 35-70mm

Se prodava Objektiv Nikon 35-70mm 3.3-4.5 mozi i zamena za canon obj...


1 МКД
или предлог цена
25 апр 22:28Black Pro Mist 2 - Tiffen filter / 77mm

Продавам Black Pro Mist 2 - Tiffen filter / 77mm (Made in USA) Купен...


110 €
или предлог цена
24 апр 23:49Za Canon - Tamron Aspherical 28-80mm Objektiv

Se prodava odlicen objektiv za Canon aparati, bez niedna maana, bez g...


85 €
или предлог цена
24 апр 23:37Продавам Nikon af Nikkor 28-80mm

Продавам објектив Nikon af Nikkor 28-80mm


2.000 МКД
или предлог цена
16 апр 14:25Tokina za konika 135/2,8

Kako nov. Kompleten Konica k/ar mount


25 €
или предлог цена
13 апр 10:43Prodavam Tamron 28 - 75mm F/2.8 Di III RXD - Sony E-Mount

Prodavam odlicno socuvan objektiv Tamron 28 - 75mm F/2.8 Di III RXD z...


650 €
или предлог цена
10 апр 19:17Nikkor 50 mm 1.8 G

Se prodava objektiv nikon (nikkor) 50 mm 1.8 G malce koristen, skoro ...


7.500 МКД
или предлог цена
31 мар 09:47Fujifilm XF35mm ƒ2.0 - некористен

Сосема нов, некористен објектив за Fujifilm X-Mount. Вклучени се с...


22.000 МКД
или предлог цена
28 мар 16:50NIKKOR 50mm 1:1.8

Se prodava , cena po dogovor NIKKOR 50mm 1:1.8 078 452 389


100 €
или предлог цена
21 мар 13:05Objektiv / Објектив / Lumix G Vario 100-300mm F/4.0-5.6 MFT

Одлично сочуван и малку користен објектив Lumix G Vario 100-300mm F...


400 €
или предлог цена
19 мар 19:01Canon 50 1.4 i Canon 24-105 f4 L

Објективите се во функција со мали маани. Може да се продаваат и пос...


420 €
или предлог цена
18 мар 12:03SIGMA ART 24-70

Prodavam Sigma art 24-70mm 2.8 za Nikon fullframe. Gratis UV filter V...


999 €
или предлог цена
10 мар 22:33Canon EF 70-200mm f/4L USM

Canon EF 70-200mm f/4L USM vo odlicna sostojba.


380 €
или предлог цена
08 мар 20:18Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS

Се продава објективот поради промена на опрема. Леќата е чистена редо...


11.000 МКД
или предлог цена
08 мар 10:34Prodavam CARL ZEISS 50mm 1.4 so Canon mount

Prodavam rechisi nov Carl Zeiss 50mm 1.4F. Kupen pred 4 godini nov od...


650 €
или предлог цена
28 фев 20:12Prodavam TOKINA AT-X PRO 80-200 f/2.8 (canon mount)

Prodava TOKINA AT-X PRO 80-200 f/2.8,Koristen e malku,objektivot e za...


16.000 МКД
или предлог цена
13 фев 12:01Carl Zeiss Jena Flektogon auto 2.4/35mm

Carl Zeiss Jena Flektogon auto 2.4/35mm , одличен , чист , 130 евра ,...


130 €
или предлог цена
13 фев 11:38Nikon 18-105

Prodavam nov Nikon 18 - 105


210 €
или предлог цена
09 фев 09:48Canon objektiv 24-70mm f2.8 usm L mark 1

Canon 24-70 mm f2.8 usm L *Mark 1* Odlicno zacuvan so site dodatoci ...


550 €
или предлог цена
15 јан 13:01Tamron SP 70-200MM F/2.8 DI VC USD CANON Mount objektiv

Tamron SP 70-200MM F/2.8 DI VC USD CANON Mount Vo iZvonredna sostojba...


700 €
или предлог цена
15 јан 13:01Objektivi Minolta i M42 navoj

Prodavam 1. Minolta 50mm F 1.7 мануелен објектив 2.Astron 135mm...


1 €
или предлог цена
08 јан 20:36OBJEKTIV SONY 75-300

Se prodava objektiv SONY 75-300 4.5-5.6 vo dobra sostojba


5 €
или предлог цена
27 дек 16:15Pentacon 135mm / 2.8 MC објектив

Објективот е во добра состојба. Навојот е М42. Направив 2 фотогра...


5.000 МКД
или предлог цена
17 дек 08:36Tamron 200-400mm f/5.6

Se prodava Tamron 200-400mm f/5.6 so UV filter Tamron. Objektivot e ...


250 €
или предлог цена
30 ное 20:49Nikon objektiv 55-200mm VR-2

Se prodava objektiv Nikon AF-S DX Nikkor 55-200mm f4-5.6 G ED VR-2 O...


12.800 МКД
или предлог цена
29 ное 23:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам