Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Micro SD card

Се продаваат картички од 16,33 и128GB.


По Договор
или предлог цена
14 јул 18:16MEMORISKI KARTI KARTICI MICRO SD TF ADAPTER FULL HD - NOVI

APACER брзи и високо-квалитетни мемориски карти MicroSD комплет со TF...


350 МКД
или предлог цена
19 апр 11:41SD

Originalni.Mnogu brzi za prenos,koristeni se na profi aparat za fotog...


По Договор
или предлог цена
13 мар 15:22Prodavam memoriska karticka za sony od 16 MB

kartickata e nova


200 МКД
или предлог цена
20 окт 08:56MEMORISKA KARTICKA 128gb NOVA

0


По Договор
или предлог цена
09 окт 17:35MEMORISKA KARTICKA 128gb NOVA

0


По Договор
или предлог цена
08 окт 16:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам