Битола
                   
263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAX Velosiped 26" Hardtail + x2 Adventage Maxxis Tyre's

Velosipedot e vo odlicna sostojba, redovno odrzuvan i zacuvan. Nema v...


10.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јун 10:06Промовирано

PRODAVAM SUPER ZACUVAN ZENSKI VELOSIPED MAX DIVA

Prodavam super zacuvan velosiped MAX DIVA SUPER ZACUVAN 18 brzini sol...


3.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
3.800 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 06:31Velosiped Genesis vo dobra sostojba

Velosipedot e vo dobra sostojba so novi gumi


50 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 00:31  НОВ ОГЛАС

Velosiped Genesis vo dobra sostojba

Velosipedot e vo dobra sostojba so novi gumi


50 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 00:30  НОВ ОГЛАС

Се продава велосипед “EN”

Се продава велосипед “EN” произведен во Швајцарија. Комплетно од алум...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:48  НОВ ОГЛАС

Kilimanjaro X-Fact Cross Pro Lady

Velosipedot e kako nov. Voopsto ne e koristen, bez niedna mana. Tip...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:29Se prodava Detski Tocak zenski

Zensko Tocace detsko mnogu malku koristeno I mnogu zacuvano, mozete d...


2.600 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:48Se prodava itno Scott Scale 940

Se prodava Scott Scale 940 Trkala : 29 Vilushka : FOX 32 100mm Golem...


760 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:12  НОВ ОГЛАС

MERIDA BIG NINE 20

Merida big nine 20 Ramka 17 Gumi 29 Hidraulicni kocnici 3x8 acera...


22.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 09:52BMX GT AIR

Se prodava bmx gt air vo dobra sostojba Info na 078212333


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:41VELOSIPED TOCAK CUBE MODEL 2020

Cube model 2020 god 29 ki gumi vo besprekorna sostojba bez zameni !...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Битола

Велосипеди

Вчера 06:30Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 00:37VELOSIPED 26"

Velosipedot e vo odlicna vozna sostojba CONNECT HERO 26"


3.700 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 00:03***SE PRODAVA VELOSIPED FULL SUSP FELT 26ka***

Se prodava velosiped Felt 26ka vo salonska sostojba, maksimalno zacuv...


525 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 јул 18:43Мал детски велосипед

Мал детски велосипед


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 јул 15:41RAKAVICI NARAKVICI ZA VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR VO 3 BOI

Специјални нараквици погодни за возење, велосипед, мотор, планинарење...


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 јул 11:46SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

02 јул 10:24VELOSIPED TOCAK CUBE

Velosiped cube model 2020 god 29 ki gumi vo besprekorna sostojba bez...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Битола

Велосипеди

02 јул 08:27Детски точак BMX

Одржан детски точак BMX. Предна рачна кочница и задна со контра. Им...


2.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 јул 19:15Детско точаче

Детско точаче за до 4-5 години. Банана седиште Помошни тркала Пред...


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 јул 19:15Germanski gradski velosiped

Shimano oprema Shimano dinamo Cena 6500 Masko zenski Velosipedot ...


105 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 јул 18:38Detski velosiped 12" Детски велосипед

Продавам детски велосипед користен, но зачуван и во исправна состојба...


1.900 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 јул 16:58prodavam jonas oglaend dbs zenski velosiped

prodavam norveski zenski velosiped jonas oglaend dbs 1963 godina ...b...


60 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 јул 14:09KILOMETRAZ BRZINOMETAR SPEEDOMETER ZA VELOSIPED

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 јул 10:59Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322

Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322 Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 јул 10:14EXTA VELOSIPED

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x9.NEMATE NIKAKOV VL...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

01 јул 07:28Cilo Road bike - mozhna zamena za MTB

Se prodava velosiped Cilo Od oprema poseduva full Shimano Ultegra ...


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 21:47Velosiped DOOK so disk

Velosipedot e dobro zacuvan i ispraven. So hidraulicni shimano disk k...


13.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 19:41Prodavam velosiped

Kako Nov . evtino


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 17:52DETSKI VELOSIPED

Se prodava detski velosiped vo super sostojba,uvezen od Germanija


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 15:39Tocak za slabeenje ispraven so novi gumi

Tocakot e ispraven so dve novi gumi po 700den=1400 Go prodavam 300...


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 13:24Se prodava velosiped capriolo 20"

Capriolo detski velosiped 20"


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 13:04Велосипед-Точак детски возраст до 10години

Велосипед макс , детски големина 24" за деца до 10години.


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 08:52Велосипед

Одличен спортски велосипед


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 04:56Prodavam velosiped

Se prodava tocak Totem vo odlicna sostojba koristen 1 godina Cena p...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 јун 01:20giant anthem x2

vozdusni amortizeri hidraulicni kocnici shimano delovi


420 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
450 €
Битола

Велосипеди

29 јун 23:11scott e bike

se prodava elektricen tocak scott genius eride 920 2017 godina 4600km...


1.750 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

29 јун 23:11ghost cagus 27.5

se prodava gost chagua 6550 2014god so 160travel marzochi 350 pred ...


800 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
950 €
Битола

Велосипеди

29 јун 23:11norco enduro

norco empire 5 rockshox preden fox zaden avid kocnici 203mm rotori no...


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

29 јун 23:11Velosiped trinx 26"

velosiped 26


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

29 јун 12:23Detski Velosiped Odlicen!

Se prodava detski Velosiped BMX povolno Odlicen se Ispravno fukciina...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

29 јун 07:12Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам