Цела Македонија
                   
3077 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FOR SALE Merida Big NINE 20, Se prodava 2016

Совршен за авантури, Shimano full опрема, чуван во соба. Edition 20...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

17 ное 09:08Промовирано

SCOTT SCALE 925

Големина “М”


1.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

24 ное 16:32Промовирано

Детски велосипеди

Детски Велосипеди 2 ком Убаво сочувани,возени 1 сезона. 2000 ден ед...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 23:35Trek Road Bike

Se prodava road bike Trek, oprema full shimano 105, tocakot e vo odli...


249 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 22:48Giant TCR

Full carbon. Tochako e staklo, mozhe da se vide i na samite sliki


490 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Денес 22:34Cannondale Rush

Full suspension.


270 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Денес 22:34Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини

Велосипед Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини, големина за висина од...


240 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 21:44ARROW VELOSIPED OD UVOZ

ARROW VELOSIPED OD SVAJCARIJA ALUMINIUMSKI RAM SIMANO OPREMA 26''G...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 21:22VELOSIPED SERIOUS od uvoz

VELOSIPED SERIOUS OD UVOZ GERMANSKI ALUMINSKI RAM 26''GUMI NOVI 26...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 21:20Velosiped

- Shimano 18 brzini - Prv sopstvenik, kako nov - 24ka gumi !!! K...


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

Денес 21:08MTB POSEBNA EDICIJA GIANT CONNECT BIKE

POSEBNA EDICIJA GIANT CONNECT TRAIL NA RAMKA🚲2019 Godina😇 Alumin...


750 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 21:04Se prodavat bmx

Velosipedite se dosta zacuvani vozeni 2 sezoni cena na eden velosiped...


7.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Велосипеди

Денес 20:57VELOSIPED ВЕЛОСИПЕД 100 ЕВРА

PRODAVAM VELOSIPED KOMPLETNO ISPRAVEN I SERVISIRAN. CENA 6000 DENARI ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 20:49Велосипед / Точак / Velosiped / Tocak

Се продава.. во одлична состојба!


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 19:4627.5 Germanski tocak

Prodavam Mtb Morrison germanski brend na tocak 27.5 trkala vo odlicna...


320 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 19:12Arrow maraton racing bike

Profesionalen mountain bike. Kupena od Ivan bee store Svajcarija. -R...


280 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 18:33Giant Simple Single (NOV)

Tocakot e dva pati vozen.... Specifikacii: https://www.liv-cyclin...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 18:16CUBE Attention

Velosipedot e vo odlicna sostojba , 26 ka trkala, Deore, SLX, RockSh...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 17:53CUBE Reaction Pro 29er

Продавам велосипед CUBE Reaction Pro 29er во беспрекорна состојба. В...


780 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 17:17Velosiped...M...canyon

Golemina...M Trkala...26 Brzini...3x8 Aluminska ramka- lesen MOZE ZA...


188 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Велосипеди

Денес 17:04Cannondale Topstone 3 Gravel

Велосипедот е опремен со Shimano SORA сет брзини и кочници, FSA погон...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:31Продавам велосипеди

Велосипед за деца и возрасни светска марка повелете ако ви треба јав...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Денес 16:24VELOSIPED ODLICEN ISPRAVEN

Komplet se Smeneto-Novo INF Posle 12:00


3.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 15:40Scott Sub 3x10 full deore xt

Se prodava Scott Sub maks socuvan 3x10 full deore xt


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 15:27Road Bike Totem - L

Prodavam road bike Totem L ram, 28 trkala, mnogu malku koristen, gara...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Денес 15:00KETTLER (Made in Germany)

KETTLER 99%nov Ram 54cm Trkala 28 (Schwalbe) Brzini 3x9 Hidraul...


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 14:59RABENEICK - Made in Germany (99%nov)

Se prodava RABENEICK 2021 Ram 46cm Trkala 28 Velosipedot e kak...


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 14:59Stoke

Se prodava Stoke Ram M Trkala 28


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 14:59Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"

Рамка: 18" Пренос: 2x11 Shimano SLX Виљушка: ROCKSHOX RECON RL ...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:45  НОВ ОГЛАС

Hardtrail totem 29

Totem scorpion 29 kompletno servisiran so full shimano oprema Moze z...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 14:30Stevens City Bike

Продавам Stevens City Bike во одлична состојба. Големина на рам: 58...


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 14:26Pinarello FP 5

Prodavam sportski tocak Pinarello marka FP5 - kocnici ultegra - ful...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:24  НОВ ОГЛАС

Se Prodava SPRINT MONZA RACE 28"

Frame: ALLOY Wheel size: 28" Brakes: MAXTEC RC-482 Tires: KENDA, K...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 13:50Cube aim

Prodavam Cube aim sostojba na velosipedot e maksimalno za cuvan oprem...


250 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

CITY BIKE BOCAS GERMANSKI VELOSIPED

SE PRODAVA CITY BIKE MASKI BOCAS MADE IN GERMANY 28 MICA TRKALA MA...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 13:18Raleigh Rushhour 1.0

Odlicno socuvan Shimano Altus menjac Alvio Tektro Vela hidraulicni k...


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 13:12Prodavam Bianchi C2 Sport hybrid 2020 god

Prodavam Bianchi C2 Sport hybrid, So Acera menuvac, kupen pred 1 godi...


43.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 13:08Velosiped kako Noov Ekstra!

Se Prodava Tocak so 18 brzini Zacuvan Ispraven Odlicen bez nikakov Pr...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.500 €
Битола

Велосипеди

Денес 13:06Detski velosiped

Detski velosiped postar model, cvrst, ispraven


1.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00se prodava GIANT advanced TCR

golemina 54cm.2018gd.Ultegra r8000


1.150 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 13:00Road bike Boardman

Se prodava drumski velosiped Boardman, full carbon so carbonska grupa...


650 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 13:00Hoonigan 29" 9.000 den

Se prodava mnogu socuvan velosiped. Max Hoonigan 29" diskovi,amortiz...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам