Цела Македонија
                   
3325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polar velosiped - kako nov

Prodavam Polar velosiped, maski, kupen pred 2 godini vo Srbija, kompl...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

27 мај 15:14Промовирано

Epic Mountain Tocak uvezen od Svajcarija

Tocakot e vo odlicna sostojba uvezen od Svajcarija so se faktura, To...


650 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

16 мај 18:38Промовирано

KROSS HEXAGON 5.0 Велосипед Нов!

KROSS HEXAGON 5.0 Велосипед Нов! Во одлична состојба, сеуште под г...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Битола

Велосипеди

24 мај 22:28Промовирано

YT industries

27.5 М величина 180мм босс вила 170мм ход на рамка Срам код 4 кл...


950 €
или предлог цена
Вчера 18:16Cannondale jekyll 1 full carbon

Cannondale jekyll 1 full carbon - M, - 26, - Fox 32, - Fox dyad r...


850 €
или предлог цена
Вчера 18:16MERIDA Matts champion LX, hidraulic ...

Merida matts LX champion Odlicen velosiped Hidraulicni kocnici ......


15.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 17:51BIXS

Bixs 3*9 Deore


6.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 17:27велосипед со контра

машки точак со корпа


80 €
или предлог цена
Вчера 17:27  НОВ ОГЛАС

RACER

Racer 26" bandasi 3*7 Shimano Acera Deore Ispravno se na ne...


100 €
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 17:27Schwinn L

Schwinn 26" bandasi Aluminium ram L ramka Alivio Ispraven


6.800 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 17:26Clermont

Clermont 26 bandasi Shimano delovi Ispravno se na nego


3.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 17:26Poloven velosiped

POLOVEN VELOSIPED MARKA VORTEKS GUMI 28 CELOSNO ISPRAVEN lESEN ZA...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:40Poloven velosiped

Velosiped Gumi 26 Ispraven Cena 2500 Den Tel 076 24 00 39 Goran


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:40Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 5500...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:40Poloven velosiped

Velosiped ekstra Gumi 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 7000Den...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:39Velosiped KTM

POLOVEN VELOSIPED KTM DYNAMICS Gumi 28 ALUMINSKI RAM Led svetlo S...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:39Poloven velosiped

Poloven velosiped KETLER Gumi 28 Amortizer viljuska Sreden amortiz...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:39Poloven velosiped

Poloven velosiped Gumi 26 Celosno ispraven Cena 6500Den. Tel 076 ...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:39Poloven velosiped

poloven velosiped Aluminski Gumi 28 Celono ispraven Lesen za vo...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:39Velosiped Zenski

Velosiped Zenski


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

CUBE

Cube Reaction E-bike, 1x12 brzini, Odlicno socuvan elektricen velosi...


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Илинден / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:47GERMANSKI BULLS SO VOZDUSNA VILjUSKA 2018

Golemina na ram : M/46 cm Gumi : 27.5 Viljuska : SR Suntor 32 /100m...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:43Drag zx pro

Drag zx pro vo odlicna sostojba


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:32Univega Alpina HT-530

-Univega Alpina Ht-530 -26" trkalo L ram -Zadno aparatce Deore sl...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
399 €
Прилеп

Велосипеди

Вчера 15:30Velosiped Scott Contessa Active 50 **KAKO NOV**

Velosipedot e mnogu malku vozen i e vo odlicna sostojba bez nikakvi o...


28.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:23Velosiped Capriolo

velosipedot e mnogu socuvan bez nikakvi nedostatoci i nikakvi vlozuva...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:05ROSE RS PRO full Ultegra...

ROSE RS PRO Golemina 56cm L ULTEGRA koćnici ULTEGRA pogon ULTEG...


700 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 14:30Max Alpine 3.0 Велосипед

Max Alpine 3.0 Велосипед Во многу добра состојба, возен во градски...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 14:13Se prodava Velosiped

Dobro zacuvan Edna sezona e vozen


200 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
3.500 €
Битола

Велосипеди

Вчера 13:44Monark nov

Cena po dogovor


400 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 13:39Велосипеди

Продавам 2 велосипеди. Цената за секој од велосипедите е по договор.


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:31crescent rask r50 29" gumi 20" ram 2022 NOV!

Se prodava skoro nov bike kako sto gledate na slikite odgovara na vi...


799 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 13:23Exstra velosiped

Exstra velosipedi,,Vrvni Marki na delovi na Velosipedi,,26,,27.5,,,,2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:22MTB er.29 & E-City Bike er.28 On Sale

Se prodavaat MTB ACCESS DEBRIS er.29-Cena:25.000den. E-City Bike ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:13Specijalized 27,5" trkala Golemina L vo perfektna sostojba

Specijalized 27,5" trkala Golemina L Zenski e tochakot go ima vozeno...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:10Scott velosiped

Scott 28" 350eur.


350 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 13:10DETSKI VELOSIPED SPRINT PARALAX 20 FULL SUSPENSION FRAME

VELOSIPEDOT E NOV KOMPLETNO FUNKCIONALEN SO DVOJNA SUSPENZIA KUPEN...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:03PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 LIGHTWEIGHT TOURING SERIES LIMIT

PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 MODEL 1802 LTS LIMITIRANA SERIA NA VELOSI...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:02PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB AVALANCHE ALL TERRA 3.0 USA

PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB MODEL AVALANCHE ALL TERRA 3.0 MADE IN US...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:02PRODAVAM VELOSIPED SPECIALIZED 26 MTB HARDROCK SPORT ALTUS

VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI SERVISIRAN KOMPLETNO FUN...


12.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:02Detski velosiped Max Fox

Vo solidna sostojba detsko tocace komplet so pomosni trkala.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:44Detski velosiped

Продавам детски (женски) велосипед бр.12 возен помалку од 1 месец.Одл...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:34KONA COWAN VELOSIPET

Kona Cowan, Dirt Jumper, Mountain bike


275 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
300 €
Чаир / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:13Страна 4 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам