Цела Македонија
                   
3047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detski velosipedi

Velosipedi od uvoz ispravni, servisirani ceni od 3000 do 9000den. Raz...


3.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

13 мар 17:13Промовирано

Road bike

Road bike Aluminium ram Carbon vila 3x10 shimano 105 Kako nov


499 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

03 авг 07:31Промовирано

Elektricni velosipedi

Golem izbor elektricni velosipedi Servisirani Kompletni so polnaci i...


550 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

02 јан 08:55Промовирано

Muddyfox maski velosiped

Proizveden vo Anglija, vo dobra sostojba. Opremata se gleda od slikit...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 08:32Bergamont helix 6.1 mtb

Se prodava Bergamont helix 6.1. Redovno servisiran i odrzuvan. Preden...


330 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 08:32Scott voltage 20"

Tocaceto e vo top sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 08:28Velosiped

Prodabam velosiped odlicen se si rabote na nego so novo sediste Tel ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Денес 08:14Se prodava velosiped

Se prodava velosiped (svajcarski) 28 -maski ,dobri gumi


2.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Денес 08:13Merida

merida


120 €
или предлог цена
Денес 05:09Racer 3001 MTB Cross ch made

Racer 3001 MTB so zaden I preden amortizer donesen od CH 🇨🇭spremen ...


180 €
или предлог цена
Свети Николе

Велосипеди

Вчера 22:34Focus MTB Black Forest Ch made

Velosiped Focus mtb bike donesen od ch odlicna sostojba so glicerinsk...


500 €
или предлог цена
Свети Николе

Велосипеди

Вчера 22:34Stevens Identity MTB CH made

Velosiped Stevens Identity mtb vo odlicna sostojba so novi gumi hydr...


550 €
или предлог цена
Свети Николе

Велосипеди

Вчера 22:34ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:13Velosiped

Velosiped ispraven


1.900 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 22:12Se prodava gradski velosiped

Се продава велосипед со една брзина лесен за возење.


По Договор
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 22:12KTM Country 26 M

Велосипедот е во фабрична состојба, може да се проба и види во секое ...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 22:12ROAD BIKE ROUBAIX

ODLICEN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:11Elektricen velosiped

Donesen od svajcaeska Tocakot e tip top se e funksionalen Ima punja...


450 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:56Velosipedi donesemi od CH

Velosipedite se doneseni od CH. Vo dobra sostojba se site. Cena : ...


100 €
или предлог цена
Виница

Велосипеди

Вчера 20:19Se prodava tocakot, malku koristen

Malku koristen, zenski tocak, jas vozam drug pogolem.


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:14TREK 4400

Prodavam velosiped TREK 4400. Poloven vo odlicna sostojba. Sreden kom...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:06KTM extra socuvan 26ka

Prodavam ili menuvam KTM 26ka za pogolem,extra socuvan,dinamo,acera,s...


360 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:43  НОВ ОГЛАС

Velosiped Aluminski 28''

AKCIJA! NOVO! Vasiot Star Velosiped zamenite go so doplata Staro za N...


12.900 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Вчера 19:39  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM NOV VELOSIPED TOP BIKE

Prodavam nov nekoristen velosiped TOP BIKE kompletno ispraven.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:55Vlosiped -Tocak Kako Nov

Se prodava velosiped malku koristen kako Nov komplet vo fabricka sost...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:55  НОВ ОГЛАС

Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини

Велосипед Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини, големина за висина од...


290 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 18:53Specialized Allez Elite

Се продава Specialized Allez Elite во перфектна состојба, прв сопстве...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Велосипеди

Вчера 18:13Velosiped BMC Team Elite 03

BMC Team Elite 03 Fork RockShox Recon Sl Air 100mm Shimano Deore XT...


400 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 18:08Bixs 27.5

Prodavam tocak BIXS, golemina na trkala 27.5 inchi, golemina na ram M...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:49VELOSIPED SCOTT LIMITED EDITION

VELOSIPED SCOTT GR 1 CONCEPT CARBON LIMITED EDITION RACE VO BESPREK...


450 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 €
Битола

Велосипеди

Вчера 17:43Prodavam velosiped Max 29

Prodavam velosiped Max 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 17:36Prodavam velosiped Rider 29

Prodavam velosiped Rider 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 17:36Prodavam velosiped 24

Prodavam velosiped 24


6.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 17:36Prodavam velosiped Max 27.5

Prodavam velosiped Max 27.5


8.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 17:36Се Продава Велосипед GIANT

Giant 2 EVO PRO 2015 BRZINI 3×9 Ram Golemina L Aluxx aluminium S...


450 €
или предлог цена
Вчера 17:22Gradski tocak

Gradski velosiped hercules kako nov


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:13GHOEST VELOSIPED Celosno servisiran

Prodavam velosiped GHOST SPECIAL EDITION Mehanicki vo TOP SOSTOJBA ...


500 €
или предлог цена
Вчера 16:53  НОВ ОГЛАС

Prodavam mountain bike "LAKES" 27,5 er.

Prodavam dobro socuvan planinski velosiped "LAKES" 27,5er. 27 brzinec...


220 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 16:36Giant TCR

Full carbon. Tochako e staklo, mozhe da se vide i na samite sliki


490 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
590 €
Радовиш

Велосипеди

Вчера 16:30Prodavam vintage velosiped 28er

Prodavam ispraven italianski velosiped so tri brzini i 28" gumi.


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 16:25Prodavam mountain bike "BC"

Prodavam dobro socuvan mountain bike "BC BUSTER". Ramot e aluminski s...


9.000 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 16:25Се продава Road bike, Orbea aqua 56см

Ultegra 2*10 Golemina 56sm Karbonska viluska Karbonsko kolce za se...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:54Velosiped CONWAY odlicen

Se prodava velosiped conway made in germany aluminium 6061 gumi cont...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:00Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам