Цела Македонија
                   
3046 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ghost SE One

Ghost SE One Рам: М Големина на гуми: 26” Цена 300€


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Струмица

Велосипеди

Денес 09:26Промовирано

Elektricni velosipedi

Golem izbor elektricni velosipedi Servisirani Kompletni so polnaci i...


550 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

02 јан 08:55Промовирано

Road bike

Road bike Aluminium ram Carbon vila 3x10 shimano 105 Kako nov


499 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

03 авг 07:31Промовирано

Prodavam dva velosipedi

Edniot e 16" - 20 evra Drugiot e 20" - 40 evra Vo ispravna / vozna s...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:55Specialized rockhopper expert 29er

Tiptop Shimano Deore 2x10 TECTRO Kocnici 180mm so 160mm SR Santhou...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:41Giant central park

Odlicna sostojba Golemina L shimano deore 3x9 oprema Japan


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:41Road Velosiped Carbon. Swiss model Shimano Dura-Ace 2x11

Se prodava Road velosiped Price full carbon. Najvrvna oprema Gol...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:28Bixs Chrome, 3x10 Deore SLX, hidraulika disc

Prodavam svajcarski mtb velosiped BIXS model Chrome, 3x10 brzini, Shi...


19.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:26Ekstra Hollandski BATAVUS

Se prodava Batavus JAKIMA 28 GUMI 56 RAMOT 21 BRZINA


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 13:05Specialized Camber COMP FSR CARBON Size: M

Specialized Camber COMP FSR Material: CARBON Size: M Rear Shock: ...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Scott Sub 3x10 full deore xt

Se prodava Scott Sub maks socuvan 3x10 full deore xt


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:59Velosiped brzinec

Prodavam velosiped so 18brzini Shimano vo ispravna sostojba. Moze da...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 12:50Velosiped road bike Villiger RPS II 3x9 Shimano ultegra XXL

Odlicno socuvan, Mavic trkala, mnogu lesen


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Кочани

Велосипеди

Денес 12:49Velosiped Cube Peloton road bike 3x9 Shimano Sora XL 60cm

Vo dobra sostojba, aluminiumski ram so carbon viljushka, Shimano RS11...


350 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
430 €
Кочани

Велосипеди

Денес 12:48Giant talon 2 29r

Oprema i sostojba se gleda na slikite Bez nitu eden vlog M golemi...


490 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 12:44  НОВ ОГЛАС

Velosipedi extra scott

Odlicni velosipedi kupeni vo Svajcarija, za poveke sliki moze na fac...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 12:33Giant Simple Single (NOV)

Tocakot e dva pati vozen.... Specifikacii: https://www.liv-cyclin...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:22Specialized Demo 2018

Golemina - L Prv gazda,kupen vo prosport. Tocakot e vozen i odrzuva...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:21Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba Samo zadnata guma treba da se smeni...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:51Prodavam velosiped Clermont 18 brzini

Prodavam velosiped (tocak),18 brzini,shimano menjaci i zapcanici,vo s...


90 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Велосипеди

Денес 11:46Detski velosiped Max Fox

Vo solidna sostojba detsko tocace komplet so pomosni trkala.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 11:35Mongoose maurice fixie/single speed

Го продавам велосипедот од насловот, во одлична состојба. Може да се ...


200 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
15.000 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 11:33crescent rask r50 29" gumi 20" ram 2022 NOV!

Se prodava skoro nov bike kako sto gledate na slikite odgovara na vi...


950 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 11:31Cube Sting Hybrid 120 Race

Se prodava Cube Sting Hybrid 120 Race so full suspension vo odlichna ...


1.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:55Prodavam velosiped Max 27.5

Prodavam velosiped Max 27.5


8.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 10:50Prodavam velosiped 24

Prodavam velosiped 24


6.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 10:50Prodavam velosiped Rider 29

Prodavam velosiped Rider 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 10:50Prodavam velosiped Max 29

Prodavam velosiped Max 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 10:50Cube AMS PRO HPA Full Suspension 29"

Велосипедот е со анодизиран алуминиумиски рам HPA големина 17 inch S/...


699 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
749 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:34Beлосипед

Велосипед бмх малку користен какао нов .донесен од Америка. Суп...


5.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 10:32  НОВ ОГЛАС

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28

Se prodava E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 2015g. so Bosch Act...


1.050 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:10Mtb Centurion BACKFIRE PRO 900. er.29 On Sale

Mtb Centurion BACKFIRE PRO 900. er.29 On Sale Se prodava mtb Centuri...


660 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:1029" Boost novi trkala Shimano microspline Schwalbe

Shimano Deore glavini (HB-MT400-B / FH-MT410-B) AlexRims MD23 obraci...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 10:07SPECIALIZED Crosstrail pro (29r - ram L)

SPECIALIZED Crosstrail pro 29r Ram L Oprema se gleda na slika ekst...


520 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 10:06Cannondale Topstone 3 Gravel

Велосипедот е опремен со Shimano SORA сет брзини и кочници, FSA погон...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:00Se prodava velosiped MTB

Se prodava MTB velosiped so hidraulicni disk kocnici, full suspenzija.


210 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
220 €
Кичево

Велосипеди

Денес 09:54Velosipedi/Tocak

Se prodavaat poveke modeli na velosipedi. Uste mnogu modeli na lager....


1 €
или предлог цена
Денес 09:53Polovni velosipedi

Polovni velosipedi, doneseni od CH 🇨🇭 Servisirani, spremni za voze...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Денес 09:53Kako nov SCoTT

Samo so 100 km pominato Aspect 950 1god star Voopsto ne vozen.


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 09:36  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM VELOSIPED SPRINT GOLEMINA L

Prodavam velosiped sprint vo odlicna sostojba,velosipedot e so 21 brz...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:28  НОВ ОГЛАС

California Cruiser

Se prodava: California Cruiser 26” Cena: 220€ 078/414-805☎️


220 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
240 €
Струмица

Велосипеди

Денес 09:26Ghost SE One

Ghost SE One Рам: М Големина на гуми: 26” Цена 300€


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Струмица

Велосипеди

Денес 09:26trek remedy 9

se prodava trek remedy 9 vo prefektna sostojba Weight: 13.10 kg ...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 09:11Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам