Цела Македонија
                   
3013 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAX Velosiped 26" Hardtail + x2 Adventage Maxxis Tyre's

Velosipedot e vo odlicna sostojba, redovno odrzuvan i zacuvan. Nema v...


10.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јун 10:06Промовирано

Velosiped MAX Hamer 2.0

Velosiped MAX Hammer 2.0 zacuvan


4.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 20:21Road Bike Giant

Продавам друмски велосипед Giant Defy 1 Големина на рам (L), Карб...


550 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 19:00Velosiped Germanski

Velosipedot e odlicen,funkcionalni kocenici,svetla napred i nazad,men...


4.500 МКД
или предлог цена
Радовиш

Велосипеди

Денес 18:37PRODAVAM VELOSIPED SCOTT ADVENTURE FULL SHIMANO SISTEM 26''

PRODAVAM VELOSIPED S C O T T ADVENTURE PURGATORY PERFORMANCE INOVATIO...


330 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 18:00  НОВ ОГЛАС

Tocak Mountain 26" Velosiped

Prodavam tocak vo dobra sostojba so shimano menuvac 18 brzini i dob...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:52Tocak Max 24" Velosiped

Prodavam tocak Max Missy so golemina na trkalo 24" malce vozen i so...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:52Detsko sediste za velosiped tocak

Odlicno italijansko sediste HTPDESIGN za deca do 5 godini, so isofix ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 17:40Crescent odlicen zenski velosiped

Prodavam crescent odlicen zenski velosiped so shimano menuvac so 7 br...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 17:02Scott Spark 910

Scott Spark 910. 29' големина на тркала, 17' (м)големина на рам Stan...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 16:49Velosiped max sky runner

Se prodava velosiped max sky runner Golemina na trklala 27.5 "


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 16:47Velosiped max

Velosiped max Golemina na trklala 24"


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 16:47SPECIALIZED Crosstrail pro (29r - ram L)

SPECIALIZED Crosstrail pro 29r Ram L Oprema se gleda na slika ekst...


520 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 16:22PRODAVAM TOCAK MAX 3.0 CITY ADVANCE 18 SPEED SIZE FRAME 26''

PRODAVAM VELOSIPED MAX - CITY ADVANCE 3.0 HI-TEN STELL FORK PERFORMAN...


6.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
8.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 16:16Velosiped tocak DRAG ZX

Se prodava velosiped drag zx Extra sostojba..


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:16Maski velosiped

Poloven maski velosiped Trkala 29 Velosipedot e mnogu zacuvan.ekstr...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 16:10Prodavam velosiped

Prodavam velosiped Marka DOOK Gumi tenki 26 Diskovi na predno i za...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 16:10POLOVEN VELOSIPED

POLOVEN VELOSIPED CELOSNO ISPRAVEN GUMI 26 CENA 2500 den TEL 076 ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 16:10Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 16:10Poloven zenski velosiped

Poloven zenski velosiped Aluminski ram Trkala 28 Velosipedot e kom...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 16:10Polar bikes

Polar grazia


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 15:53  НОВ ОГЛАС

Kross Evado 2.0

Kross Evado 2.0


22.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 15:46  НОВ ОГЛАС

Prodavam velosiped Scott Genius MC20

Prodavam velosiped SCOTT MC20. Velosipedot e vo odlicna sostojba. Gol...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 15:44Merida Matts

Tocakot e odlicno socuvan so kompletno napraven servis


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 15:39Продавам Road Bike / Велосипед

Се продава road велосипед во исправна состојба. Нови внатрешни и надв...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Струга

Велосипеди

Денес 15:18MTB velosiped

Prodavam socuvan velosiped MTB aluminski ram shimano menuvaci novi gu...


7.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 15:17Нов Драг велосипед со кацига - 27 брзини

Продавам екстремно сочуван Драг велосипед, 29 гуми, 27 брзини, возен ...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Велосипеди

Денес 15:14PRODAVAM VELOSIPED SDB CYCLE - CAPRICORN 21 SPEED MTB 26''

PRODAVAM NOV VELOSIPED SDB CYCLE CAPRICORN MOUNTAIN BIKE STEEL FORK P...


6.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
8.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 15:00velosiped od najmal do najgolem

Cyco city trend shimano nexus 3 brz 28 ka alumin i Drzac za velosip...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 €
Куманово

Велосипеди

Денес 14:58Velosipedi doneseni od svajcarija 7x i drugi raboti

Se prodavat tocaci maski zenski doneseni od svajcarija top sostojba s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 14:57Prodavam velosiped RAM vo extra sostojba

Prodavam velosiped RAM vo extra sostojba Gumi 27.5 Ram L Brzini 2×...


600 €
или предлог цена
Денес 14:55Prodavam extra velosiped marka SPECIALIZED

Prodavam velosiped vo extra sostojba Marka SPECIALIZED Gumi 29ka ...


700 €
или предлог цена
Денес 14:54Karbon

Karbon velosiped ; mozna e i zamena za drug velosiped Ponudete


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 14:48Prodavam velosiped Max 29

Prodavam velosiped Max 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 14:24Prodavam velosiped Max 29

Prodavam velosiped Max 29


8.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 14:24Prodavam velosiped Max 27.5

Prodavam velosiped Max 27.5


8.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 14:24Prodavam velosiped Rider 29

Prodavam velosiped Rider 29


7.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 14:24Prodavam velosiped 24

Prodavam velosiped 24


6.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 14:24Prodavam decki velosiped Max

Prodavam decki velosiped Max


5.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 14:24Scott

Scott scale 80 L ram shimano 26 gumi Shimano deore disk kocnici pove...


450 €
или предлог цена
Свети Николе

Велосипеди

Денес 14:11Cube

Cube S ram shimano 27.5 gumi w brake


260 €
или предлог цена
Свети Николе

Велосипеди

Денес 14:11Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам