Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava bilijard

Se prodava odlicen bilijard Smeneto platno Smeneta odbivna guma So...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Montaza demontaza servis na biljardi

Vrsime servis montaza demontaza niveliranje promena na choja na site ...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:36Biljard SERVIS

IZVRSUVAME REMOT I TEHNICKI SERVIZ NA BILJARDI PROMENA NA PLATNO,M...


9 МКД
или предлог цена
25 мај 20:48prodavam biljard

се продава биљард во одлична состојба нова чоја сменета пред 5 месеци...


800 €
или предлог цена
10 мај 10:48Bela topka

Topka za biljard


По Договор
или предлог цена
03 мај 07:40Билјард 7 тел.075461082

Скоро нов , само на овој тел. 075461082 цена по договор.


1 €
или предлог цена
02 мај 14:44SE PRODAVA BILJARD

Се продава добро зачувано бијарто на мрежи со три штеки ! ПОВЕЌЕ И...


По Договор
или предлог цена
15 апр 19:55COJA - SERVISIRANJE NA BILIJARD

COJA - SERVISIRANJE NA BILIJARDI ( repariranje spuntovi, steluvanje z...


1 €
или предлог цена
14 мар 21:09Se prodava bilijard dynamic 8ft competition

Za povekje info na broj 076/22-11-00


1.750 €
или предлог цена
22 јан 11:49Билијард 8ка Америчќи

Билијард8ка-Nadvoresno po vasa zelba moze da go menite enterierot na ...


1.500 €
или предлог цена
19 дек 10:59Se prodavaat delovi za bilijard kaem 6

Se prodava bilijard Kaem 6 I 8 ka so elektronska zetonjera


По Договор
или предлог цена
16 дек 10:46Se prodava biljard masa na kegli i pikado

Se prodava biljard masa na kegli i pikado


600 €
или предлог цена
18 ное 17:33Se prodava profi Biljard Билјард KM Germanski na struja 12v

Prodavam profesionalen Biljard KM Germanski golemina 6,5 na struja n...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Забавни игри и Играчки / Билјарди

05 окт 12:02Kupuvam Bilijard Biljard Biliard 7-ca

Kupuvam Bilijard (Biljard) 7-ca za domasna upotreba. Mite Skopje ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Забавни игри и Играчки / Билјарди

11 авг 13:50Билијард чоја , тапи , ќикс , штеки

Билијард чоја зелена ( должина 250 cm ширина 156 cm ) PRODADENA Ќик...


500 МКД
или предлог цена
24 јун 23:31Biljard

Biljard


300 €
или предлог цена
22 ное 22:08Билјард/Билијард маси

Се продаваат нови билјард/билијард маси во различни големини и избор ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Забавни игри и Играчки / Билјарди

05 окт 21:38Billiard 9ka

Odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme moze i zamena


1.400 €
или предлог цена
01 јул 01:47Biljard 6ka socuvano

Biljardoto e vo odlicna sostojba so dve novi steki novi topki kvalite...


350 €
или предлог цена
01 дек 22:41BILIJARD

Se prodava bilijarad vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
24 ное 10:48KUPUVAM BILIJARD

Kupuvam bilijard dimenzija 6 ili 7. Da bide so mermerna (kamena) ploc...


1 €
или предлог цена
21 мај 21:31Izdavam biljard

Izdavam biljard 7ca od markata Pionir. Biljardot e vo dobra sostojba...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Забавни игри и Играчки / Билјарди

17 мар 00:263 vo 1

se prodava pikado pingpong tabla i topki fabi


750 €
или предлог цена
28 окт 00:54se prodava bilijard masa

se prodava bilijard masa


1 €
или предлог цена
06 авг 22:25Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам