Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1620 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HORIZON FITNESS OMEGA Z LENTI ZA TRACANJE NOV MODEL 2020

HORIZON FITNESS НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН Omega Z Лента за т...


1.499 €
или предлог цена
01 мар 19:24Промовирано

HORIZON PARAGON X ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ МОДЕЛ 2021Г.

NOVO vo nasiot asortiman. https://de.horizonfitness.com/de/treadmi...


2.300 €
или предлог цена
01 мар 19:25Промовирано

Мултифункционална справа за повеќе од 10 вежби

⚠️ Постигнете ја совршената фигура на Вашето тело со само ЕДНА фитнес...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:42Промовирано

FITNES ACCESSORIES

👍🏻


По Договор
или предлог цена
Денес 15:43  НОВ ОГЛАС

FLEXI BAR

👍🏻


По Договор
или предлог цена
Денес 15:38  НОВ ОГЛАС

Fitness spravi komplet teretana

Se prodava kompleten teretana ot opremata ima sank ogledali golemi ga...


1 €
или предлог цена
Денес 14:55  НОВ ОГЛАС

SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

MERI"KALORII PULS VREME RASTOJANIE ODOMETAR SILIKONSKO SEDISTE RACKA ...


12.990 МКД
или предлог цена
Денес 13:53PROFESIONALEN ELIPTICEN TRENAZER DO 150 KG SAMO VO BIDIFIT

ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLEJ STO MERI -KALORII -VREME...


17.990 МКД
или предлог цена
Денес 13:53SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 120KG VO BIDIFIT

SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 130 meri: -kalorii -vreme- -rast...


11.990 МКД
или предлог цена
Денес 13:53UNIVERZALNA BENC KLUPA ZA STOMAK GRB GRADI RAMO

SO NEA MOZE DA S EVEZBA -RAMO (90 STEPENI) -STOMAK -BENC KOS PRAV ...


24.990 МКД
или предлог цена
Денес 13:53NOVO NAJNOVA GENERACIJA NA ORBITREK PROMOTIVNO

ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLEJ STO MERI -KALORII -VREME...


14.990 МКД
или предлог цена
Денес 13:53Profi Univerzalen Bench

Visokokvaliteten univerzalen bench namenet za treniranje na site musk...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:40Modularen Fitness Aparat-MULTI GYM

Modularen Fitness Aparat namenet za trening na site muskulni partii.M...


Денес 12:40Klupa

Prodavam klupa na podesuvanje.cena 100e fixno


100 €
или предлог цена
Денес 12:35  НОВ ОГЛАС

Орбитрек Orbitrek Elite

Се продава Орибтрек Elite, многу малку користен, во одлична состојба


6.900 МКД
или предлог цена
Денес 12:18Life Fitness 9500HR Next Generation ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ПРОФИ Л

15 KOM LIFE FITNESS 9500HR USA PROFESIONALNI TRAKI ZA TRCANJE Нов ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:43% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA MОДЕЛ 2021Г. ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Ново модел 2021г. Лента за Трчање DIADORA 4.6 ITALIA 726,00 € 450...


45.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:43spravi za teretana

prodavam skotova klupa,profesionalen vertikalen bench i drugi polovn...


100 €
или предлог цена
Денес 09:49Fitnes Federi za vezbanje..

fitnes federi uste eden samo drugite se prodadeni


450 МКД
или предлог цена
Денес 09:26Guma za pod,vodootporna,presovana

Guma za fitness centri 070 679 328


1 €
или предлог цена
Денес 08:11Spravi za vezbanje

Se prodavaat novi masini.kontakt na viber 070679328


Денес 08:11Teretana spravi

Se prodava komplet teretana ili na parce


Денес 08:11Eftino sprava

Cenata vazi do prvi avgust


Денес 06:13Benc profesionalna tegovi tezini

Benc klupa Spravata e na rasklopuvanje


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:00Тежини

Достапни тежини - стандардни и правени Сет од 14.5 кг - Kettler тежи...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:42High Parallettes / Разбој

High Parallettes - Справа која ја користи Вашата тежина за да ги заја...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:42Мултифункционална справа за повеќе од 10 вежби

⚠️ Постигнете ја совршената фигура на Вашето тело со само ЕДНА фитнес...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:42Technogym orbitrek EXTRA

Orbitrekot e vo top sostojba,moze sa.se.korosti za profesionalni i do...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:56Zidna sprava za vezbanje

Prodavam zidna sprava za vezbanje, konzola za vo zid, odlicna, ne kor...


5.300 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 20:17Garmin Forerunner 15

https://youtu.be/WYxPHM7ocGA


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12Sprava za vezbanje

Sprava za vezbanje


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37PROFESIONALEN ORBITREK KETTLER TRENAZER GERMANY DO 150KG

KETTLER NOV 2 BROJA 650 EVRA NOVA M 750 EVRA kettler situs cross ...


650 €
или предлог цена
Вчера 16:03SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 150 KG SAMO VO BIDIFIT

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


14.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01ORBITREK PROMOTIVNO POPUST SAMO VO BIDIFIT PRODAVNICA

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01IMATE KREDITNA KARTICKA? ORBITREK BEZ KAMATA VO BIDIFIT

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


11.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

PLAKANJE NA SITE KARTICI BEZ KAMATA!!!! http://toplife-bikes.com/pro...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01AKCIJA NA LENTI TRAKI SAMO VO BIDIFIT SO CENI OD 9990DEN

http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/ NA RASKRSNICATA...


32.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01NAJGOLEM IZBOR NA ELEKTICNI LENTI (TRAKI) SAMO VO BIDIFIT!!

NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJA...


26.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01MINI STEPER СТЕПЕР TWISTER NOV NEOTPAKOVAN BIDIFIT

☎️ Купи веднаш на 070 609 659 🥇 до 12 месеци гаранција 🚛 Достава ...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01SET TEGOVI SAMO VO BIDIFIT 1KG=60 DENARI POBRZAJTE!!

Eden TEG OD : 2kg-390 den 3kg-590 den 4kg-790 den NA RASKRSNI...


190 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01POPUST!!POPUST!! SAMO VO BIDIFIT VELOSIPED TOCAK

http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/ NA RASKRSNICA...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01KOMBINIRANA POVEKENAMENSKA SPRAVA VO BIDIFIT

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


24.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01DIADORA GALAXY ITALIA ВЕЛОСИПЕД НОВО МОДЕЛ 2021Г.

Ново во нашиот асортиман Бренд Дијадора Магнетен отпор Прилаго...


14.999 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32Страна 1 од 41