Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Мултифункционална справа за повеќе од 10 вежби

⚠️ Постигнете ја совршената фигура на Вашето тело со само ЕДНА фитнес...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02Промовирано

HORIZON FITNESS OMEGA Z LENTI ZA TRACANJE NOV MODEL 2020

HORIZON FITNESS НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН Omega Z Лента за т...


1.499 €
или предлог цена
01 мар 19:24Промовирано

HORIZON PARAGON X ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ МОДЕЛ 2021Г.

NOVO vo nasiot asortiman. https://de.horizonfitness.com/de/treadmi...


2.300 €
или предлог цена
01 мар 19:25Промовирано

Справи за вежбање

Справите се продаваат сите заедно За повеќе информации јавете се на:...


Вчера 23:39Guma za pod,vodootporna,presovana

Guma za fitness centri 070 679 328


1 €
или предлог цена
Вчера 23:36Најдобри цени на професионални фитнес справи .

Опремување на фитнес центри со машини , клупи , тегови, степери ,трак...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:06SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 150KG BIDIFIT

NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJA...


14.990 МКД
или предлог цена
Вчера 17:50OSLABETE 10KG ZA 30 DENA NIE GARANTIRAME!!

www.bit.ly/bidifit BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSI...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 17:497 TIPA LENTI 2HP 3 HP 4HP IZLOZENI VO SALON NA BIDIFIT

www.bit.ly/bidifit http://toplife-bikes.com/product-category/fitne...


21.990 МКД
или предлог цена
Вчера 17:49SET TEGOVI SAMO VO BIDIFIT 1KG=60 DENARI

PLOCKITE NE SE OD GUMA!! VNIMAVAJTE!! BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! ...


390 МКД
или предлог цена
Вчера 17:49ORBITREK-PLAKANJE NA RATI BEZ KAMATA-BIDIFIT

MOZNOST ZA PLAKANJE NA SITE KARTICI BEZ KAMATA!! KOLICINITE SE OGR...


17.990 МКД
или предлог цена
Вчера 17:496 TIP ANA ORBITREK ELIPTICNI SLOVENSKI SPRAVI

SITE SPRAVI SE SO 1 GODINA GARANCIJA SI PECAT OD FIRMA SO OVLASTEN SE...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:49STATICEN VELOSIPED TOCAK ВЕЛОСИПЕД SOVENSKI

STATICNI VELOSIPEDI OD 120 DO 15O KG SO 1 GODINA GARANCIJA SAMO KAJ N...


9.990 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
13.990 МКД
Вчера 17:49ОРБИТРЕК ORBITREK SO 1 GODINA GARANCIJA NA RATI BEZ KAMATA

6 TIP NA ORBITREK SPRAVI SO 1 GODINA GARANCIJA ! KUPIFITNES.MK 0707...


10.990 МКД
или предлог цена
Вчера 17:49ЕЛЕКТРИЧНИ ЛЕНТИ ТРАКИ ELEKTRICNI LENTI TRAKI TRCANJE ТРЧАЊЕ

НАЈГОЛЕМ ИИЗБОР НА ТРАКИ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ СО 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА KU...


24.990 МКД
или предлог цена
Вчера 17:49MULTIFUNKCIONALNA POVEKENAMENSKA HOME GYM GLADIJATOR SO 18

POVEKENAMENSA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA made...


24.990 МКД
или предлог цена
Вчера 17:49Soben tocak

Se prodava nov soben tocak Nosivost na tezina do 110kg Podesuvanje ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 17:41Landmine

Prodavam landmine.


7.000 €
или предлог цена
Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

Мултифункционална справа за повеќе од 10 вежби

⚠️ Постигнете ја совршената фигура на Вашето тело со само ЕДНА фитнес...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02High Parallettes / Разбој

High Parallettes - Справа која ја користи Вашата тежина за да ги заја...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02Тежини

Достапни тежини - стандардни и правени Сет од 14.5 кг - Kettler тежи...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:02GIRA PESHA TEG TEGOVI PLOCI

20kg 10kg 5kg


Вчера 12:54  НОВ ОГЛАС

DOKAZANO NAJDOBRATA ELEKTRICNA TRAKA 3HP DO 130KG

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: https://www.facebook.com/fitness...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:46PROMOTIVNO!! NOVI Odela za topenje masnotii

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK Odelo za ...


950 МКД
или предлог цена
Вчера 12:463 TIPOVI NA VRATILA VO FITNESS MK

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK 5 TIPA ...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46NOVO!Trkalce za stomacni vezbi vo FITNESS MK

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA. pod logoto na FITNESS MK POSE...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:43RAMNA KOSA KONTRA KOSA KLUPA EKSTRA KVALITET

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA pod logoto FTNESS MK GERMANS...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:43Novi pilates topki vo site boi 65-75 sm

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA pod logoto FITNESS MK NOVI PI...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:43GERMASKA KLUPA ZA STOMACNI I GRBNI MUSKULI

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK www.fitne...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:42PROFESIONALNA GERMANSKA TRAKA SO MOTOR 3HP

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK ПРОФЕС...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:36NEVEROJATNA PONUDA NA KOMBINIRANA SO PREKU 17VEZBI

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA: pod logoto FITNESS MK Germ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36ODLICNA PONUDA NA ORBITREK I STATICNE VELOSIPED 120-150kg

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK Magnet...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36GERMASKA KLUPA ZA STOMACNI I GRBNI MUSKULI

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK www.fi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:35NAJEFTINA PONUDA 2 BUCICI + TEGOVI OD 40kg

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA pod logoto FITNESS MK **СЕТ ТЕ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:33NAJGOLEMA PONUDA NA ORBITREK ELIPTICNI SPRAVI OD 120-150kg

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK SITE S...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33DOKAZANO EDNA OD NAJDOBRITE ELEKTRICNA LENTA TRAKA 2-3HP

Posetete ja nasata FACEBOOK strana na slediot link: pod logoto FIT...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33NOVA GERMANSKA ELEKTRICNA TRAKA LENTA SO 2HP DO 120KG

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK NOVO TO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:31NAJPRODAVANIOT ORBITREK ELITE ZA IZGLED KAKOV STO POSAKUVATE

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK NOVO TO...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31MNOGU FUNKCIONALNA KLUPA KOSA, RAMNA, KONTRA KOSA KVALITETNA

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA na sledniot link : pod logo...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31NAJDOBRATA GERMANSKA ELEKTRICNA LENTA TRAKA 3HP DO 130KG

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK ПРОФЕ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:31WONDER CORE SMART SPRAVA ZA STOMACNI ZA PRIVLECEN IZGLED

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA POD LOGOTO FITNESS MK WONDER ...


2.990 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31GERM. MAGNETNI ORBITRECI 120-150kg GRATIS DOSTAVA I MONTAZA

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK SITE S...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28PROFESIONALEN STATICEN VELOSIPED DO 130KG SO SERTIFIKAT

Posetete ja nasata Facebook strana pod logoto FITNESS MK Magnet...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28Страна 1 од 33