Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трака за трчање

Се продава итно, нова користена 1 месец, поради заминување во странст...


23.000 МКД
или предлог цена
13 мар 22:05Промовирано

Rowing, rower, веслач

Продавам Tunturi Performance R50 машина за веслање, скоро нова, малку...


20.000 МКД
или предлог цена
14 мар 13:02Промовирано

PRODAVAM TEGOVI-BUCICI

Prodavam tegovi-bucici,od cement,razlicni tezini,10kg,13kg,18kg.. 1k...


45 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Sprava za stomacni-itno

Se prodava sprava za stomacni so kontra trkala.Mnogu malku koristena ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 21:08LIFE FITNESS LENTI ZA TRCANJE

Се продаваат три ленти за трчање од светски познатиот бренд LIFE FITN...


1.200 €
или предлог цена
21 мар 16:12Kais za vezbanje/ Lever Belt

Instagram @gym_accessories_mk za sekakvi aksesoari za teretana Le...


90 €
или предлог цена
20 мар 12:59Rakavici za fitnes, vezosiped i dr.

Prodavam rakavici za fitnes, vozenje velosiped i drugo. Za pogolema ...


500 МКД
или предлог цена
19 мар 21:02Сушачи за бокс ракавици - професионални HAMMER - Германија

Продавам нови сушачи за боксерски ракавици од брендот HAMMER - Герман...


450 МКД
или предлог цена
19 мар 08:37Se prodavaat zglobni tegovi za vezbanje

Продажба на нови зглобни тегови исти како на сликата : Од 0,5 кг во ...


250 МКД
или предлог цена
19 мар 08:37DELFIN MASAZER so INFRARED MASSAGE

NAJ NAJ NOVO NA PAZAROT MASSAGER PRAKTICNI ZA CELOTO TELO RABOTI VO...


По Договор
или предлог цена
18 мар 17:30PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
18 мар 14:35GymFit steper - степер

GymFit steper - степер Малку користен,


5.000 МКД
или предлог цена
11 мар 13:163kg - tegovi i lastik za vezbanje

Priblizno 3 kg - gr tegovi za noze i lastik za vezbanje so rezervni ...


350 МКД
или предлог цена
07 мар 07:47Roler za telo

Иновативен ролер обложен со мека ЕВА пена за рехабилитација, масажа,...


600 МКД
или предлог цена
06 мар 14:31STEGAC ZA VEZBANJE RAKA NA PODESUVANJE NOV

Prodavam nov hand grip za raka so prilagodliv otpor. Mozete sami da s...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
04 мар 16:13Tegovi Dumbbell 2x1.5kg

Tegovite se vo odlicna sostojba


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
04 мар 14:42Teg

Пластифициран рачен тег за тренинг. Може да се користи во вообичае...


150 МКД
или предлог цена
04 мар 10:11PROFESIONALEN POWERLIFTING POJAS-KAIS-REMEN

Se prodava profesionalen pojas za vezbanje,powerlifting,bodybuilding ...


3.000 МКД
или предлог цена
28 фев 23:50TEGOVI

PRODAVAM TEGOVI 2 PO 2 KILA ZA 600 DENARI.


600 МКД
или предлог цена
27 фев 22:02Garmin Fenix 5x

Se prodava Fenix 5x Saphire vo perfektna sostojba. Ide kompet so kuti...


17.900 МКД
или предлог цена
27 фев 09:38Orbitrek

Poveke informacii na 078219578-Ilija


5.000 МКД
или предлог цена
23 фев 14:48Orbitrek

Prodavam orbitrek kako nov . Cena po dogovor. Za site informacii na t...


По Договор
или предлог цена
21 фев 14:55SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NA BUTINI

SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NA BUTINI


1.100 МКД
или предлог цена
18 фев 18:53FASSI SPORT ITALIA PLYO BOX FUNCTIONAL TRENING

Fassi Plyo Box 630,00 € редовна цена 549,00 € ( 14%) е од ...


549 €
или предлог цена
31 јан 16:14Giant Ball 4 Kг, 6Кг. 8Кг. 10Кг. 12Кг. Fassi Sport Italia

Fassi Giant Ball 4 Kg 6Кг. 8Кг. 10Кг. 12Кг professional, 4kg. 100E...


25 €
или предлог цена
31 јан 16:14Battling Rope 10 metri x 3,8 cm Fassi Sport Italia Јаже 10м.

Нашето Fassi Battling Rope е незаменлива функционална алатка за вашит...


349 €
или предлог цена
31 јан 16:13Multi Functional Fassi BOX Fassi Sport Italia

Fassi Multi Functional има димензии од 50 cm во висина на 90 cm в...


449 €
или предлог цена
31 јан 16:13Fassi Sport Revolve е верна репродукција на камионската гума

Новиот асортиман на Fassi Functional е создаден за дополнително да го...


590 €
или предлог цена
31 јан 16:13Training Bag 6,9,12,15,18,21 Kg Fassi Sport Italia 2g.Garanc

6Kg. 180Eur. 9Kg. 190Eur. 12Kg. 200Eur. 15Kg. 210Eur. 18Kg. 220Eu...


180 €
или предлог цена
31 јан 16:13KETTLE BELL ТЕГОВИ SOFT 4,6,8,10,12KG. FASSI SPORT ITALIA

Fassi Kettle Soft 2 Години Гаранција се направени со различни ...


По Договор
или предлог цена
31 јан 16:13Se prodava Inverziona klupa - za istegnuvanje na rbetot

Inverziona klupa - za istegnuvanje na rbetot.... dobra e za site no n...


1 €
или предлог цена
24 јан 23:13Tegovi

Edno racen teg 10 kg so sipka 11 kg


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
17 јан 09:23Се продаваат тегови

Се продаваат тегови два пара по 3кг Цена за одделно 600мкд Цена за ко...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јан 21:13garmin Vivoactive 3

Garmin Vivoactive 3 vo perfekna sostojba mnogu malku koristen so vaz...


10.000 МКД
или предлог цена
09 јан 09:33БОНГО САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ (1150)

ПРОФЕСИОНАЛНА БОНГО САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ (1150) Можност за...


30.200 МКД
или предлог цена
06 јан 10:29SET TEGOVI 20 KG

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


5.000 МКД
или предлог цена
02 јан 10:50клупа за вежбање

Се продава половна клупа за стомачни мускули тел 078 233 293


1.000 МКД
или предлог цена
25 дек 12:31Топка за балансирање купена од Декатлон

Се продава топка за балансирање купена од Декатлон и минимално корист...


1.000 МКД
или предлог цена
02 дек 08:33LASTICI ZA VEZBANJE

NOVI LASTICI ZA VEZBANJE VO RAZNI BOI 5 PARCINJA 500 DEN


500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:13Tocak

Domasna sprava za race i noze Koristena dve nedeli


3.000 МКД
или предлог цена
15 ное 20:26NOV FITBIT FLEX

Se prodava nov fitbit flex sleep and activity tracker. Odlicen sport...


1.500 МКД
или предлог цена
14 ное 14:44ADIDAS HR pojas puls појас пулс HRM ANT+ Garmin

Контакт само на Вибер, надвор од МК сум. Аdidas HR појас со сензор ...


2.000 МКД
или предлог цена
06 ное 18:17Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам