Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Бенч клупа са сталком

Novi teleskopski stalak za šipku u kompletu sa kombinovanom benč klup...


8.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:09Промовирано

TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOVI MODELI PROFESONALNI LENTI

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE MAKEDON...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 16:03Промовирано

PRODAVAM MASINA ZA GLUTEUS KICK BACK 800eu TOP SOSTOJBA

Mashina za " gluteus"- zadnik , vo odlicna sostojba. Funkcionalna ved...


800 €
или предлог цена
26 сеп 22:18Промовирано

Teretana Kozha spravi кожа

Kozha za spravi za teretana Visoko kvalitetna. avtomobilska vestack...


По Договор
или предлог цена
01 окт 13:21ORBITREK

Se prodava Orbitrek,kako nov. ⬇️info na tel⬇️ 078 416 961 - Robert...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

30 сеп 20:23Adidas CONVERTIBLE 3-STRIPES DUFFEL BAG

Adidas спортска торбица, со посебна преграда за обувки. Има рачка д...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

27 сеп 07:18Detski velosipedi

Se prodava detski velosiped, velosipedot e koristen samo eden mesec, ...


3.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

26 сеп 11:16Масажна топка - за пилатес, фитнес

Сосема нова, неоткаувана


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

22 сеп 17:15SERVIS NA FITNES OPREMA

Servis na sekakov vid na spravi za vezbanje traki za trcanje,orbitrec...


10 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

15 сеп 19:39Capriolo ram 20

Poloven, dobro socuvan, za povisoki luge. Ram 20,gumi 28...078649112


9.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

27 авг 18:06Velosiped Specialized

Ram M FRAME M5 alloy, Trail 650b Geometry. REAR SHOCK Custom FOX...


950 €
или предлог цена
24 авг 21:46Professionalen krevet za masaza///Nov

Nov krevet za masaza Moderen ,prakticen i prenosen Neotvoren Germ...


15.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:31Kais-Pojas(каиш,појас)za dodatna tezina(тежина)tegovi

Novi,nekoristeni,2 modela(500den i 900den)od neopren,max.opteretuvanj...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

01 авг 10:01Velosiped TRINX M100 27.5"

Se prodava koristen Trinx m100 27.5" trkalo Za povekje informacii ja...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

23 јул 10:53Trambolina KETTLER трамболина

Барајте на овој број 070310286 Барајте на овој број 070310286 Барај...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

10 јул 18:20PRIVATNI CASOVI PO KICKBOKS,MMA

PRIVATNI CASOVI PO KIK BOKS I MMA VO SALA SO PROFI OPREMA NA 5 MIN OD...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

07 јул 16:59Vreki za boks i kik-boks so odlicni performansi

Prodavam Vreki za boks i kik-boks napraveni od odlicen materijal izdr...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јун 21:34VELOSIPED GT avalanche 2.0

Se prodava gt avalanche so shimano oprema ,26 trkala ,M ram za poveke...


6.500 МКД
или предлог цена
25 мај 08:15Fotelja na struja MASAZER

Ima i poseben del za vratot.


200 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Фитнес / Вежбање / Останато

03 апр 12:37Servis na site vidovi velosipedi,staticni tocaci,orbitre

Servis na site vidovi velosipedi,staticni tocaci,orbitre i fitnes len...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

14 јан 17:48Se izdava prostor za fitness klub

Objekt, prostor od 120 kvadrati + 150 kvadrati+ 45 kvadrati dodaten d...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

09 јан 23:22Fit vibe

Spravata e vo bespreekorna sostojba,koristena vo domasni uslovi,kako ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

05 јан 11:40Za vezbanje abdomen.

Topka za vezbanje na abdomenalni muskuli i drugi licni vezbi.200


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

04 дек 21:13Specialized 071/371-037

Specialized XL 29 trkalo odličen hidraulični kočnicu deore preden slx...


1 €
или предлог цена
24 окт 14:35Cross FUSION 27,5 L

Одлично сочуван и одржуван.


450 €
или предлог цена
23 јун 13:29Thes boksi

.


60 €
или предлог цена
05 јун 14:52Изработка на фитнес планови и исхрана со следење на процесот

Се изработуваат планови за ослабување/здебелување со целосно следење ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 09:56POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема

POWERBOARD - вибрирачка платформа -Германско производство -20 тип...


1.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

30 јул 19:54PALKA ZA BASEBALL

NOVI DRVENI I ALUMINIUMSKI PALKI ZA BASEBALL 1. DRVENA PALKA 600 DEN...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

24 јул 08:51DIADORA FITNESS ITALIA KOMPLETNA FITNESS OPREMA NOVO!!!!!

ALPE SPORT Bul:Kuzman J Pitu 24/15 1000 Skopje Makedonija Nas:Aero...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

29 мар 13:30Miss belt

Miss Belt ви овозможува да го добиете изгледот и перфектно обликувана...


349 МКД
или предлог цена
20 јул 13:32Sprava za stomacni i orbitreik

Malku koristeni vo odlicna sostojba


6.500 МКД
или предлог цена
14 апр 23:05Sportska masaza, vezbi

Fizioterapevt za sportisti, pravi masaza vo domasni uslovi za podobru...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

02 фев 06:14NOVI DETSKI KACIGI KACIGA ZA SKIJANJE TECHNO PRO XS,S,M

NOVI DETSKI KACIGI KACIGA ZA SKIJANJE TECHNO PRO BROEVI XS,S,M


2.290 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

02 окт 08:43EMS ab тренер (Бесплатна достава)

EMS ab тренер промотивно достапен за 549 ден. + бесплатна достава. На...


549 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

18 сеп 14:51Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам