Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Мултифункционална справа за повеќе од 10 вежби

⚠️ Постигнете ја совршената фигура на Вашето тело со само ЕДНА фитнес...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:42Промовирано

HORIZON PARAGON X ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ МОДЕЛ 2021Г.

NOVO vo nasiot asortiman. https://de.horizonfitness.com/de/treadmi...


2.300 €
или предлог цена
01 мар 19:25Промовирано

HORIZON FITNESS OMEGA Z LENTI ZA TRACANJE NOV MODEL 2020

HORIZON FITNESS НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН Omega Z Лента за т...


1.499 €
или предлог цена
01 мар 19:24Промовирано

Modularen Fitness Aparat-MULTI GYM

Modularen Fitness Aparat namenet za trening na site muskulni partii.M...


Денес 12:40Klupa

Prodavam klupa na podesuvanje.cena 100e fixno


100 €
или предлог цена
Денес 12:35  НОВ ОГЛАС

Spravi za vezbanje

Se prodavaat novi masini.kontakt na viber 070679328


Денес 08:11Teretana spravi

Se prodava komplet teretana ili na parce


Денес 08:11Eftino sprava

Cenata vazi do prvi avgust


Денес 06:13Benc profesionalna tegovi tezini

Benc klupa Spravata e na rasklopuvanje


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:00Тежини

Достапни тежини - стандардни и правени Сет од 14.5 кг - Kettler тежи...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:42Мултифункционална справа за повеќе од 10 вежби

⚠️ Постигнете ја совршената фигура на Вашето тело со само ЕДНА фитнес...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:42Zidna sprava za vezbanje

Prodavam zidna sprava za vezbanje, konzola za vo zid, odlicna, ne kor...


5.300 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 20:17Profesionalni Klupi Za Fitness & Bodybuilding

Site vrsti na profesionalni,visokokvalitetni i maksimalno izdrzlivi k...


Вчера 14:19Нови професионални шипки од 160см и 180см

Распродажба на нови професионални шипки за тежини од 160 и 180 см. HA...


1.150 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45GIRA PESHA TEG TEGOVI PLOCI

20kg 10kg 5kg


Вчера 11:27TERETANA - FITNES SPRAVI

Izrabotuvame I opremuvame teretani I fitnes klubovi, poedinecni I kom...


Вчера 10:22Prodavam komlet spravi za teretana

Prodavam kimlet spravi za teretana 076252526 Tomi


Вчера 10:06BENC/SIPKI/TEGCINA/

Prodavam Benc kombiniran so Razboj/zadna loza i Predna loza=5.500mkd...


Вчера 09:50FINNLO by HAMMER Barbell Training Station

Drzach za shipka od markata Finnlo. Moze da se koristi za vezbanje pr...


02 мар 21:15STALAK ZA PLOCI , EZ

se prodavaat dva stalaci za tezini temno siviot e nov i e 200eur ...


180 €
или предлог цена
02 мар 19:07ПРОФЕСИОНАЛНИ ФИТНЕС МАШИНИ

1. КРОС МАШИНА 2200евра 2, 3, 4, 5. ДОЛЕН КОТУР 1100евра 6. СТ...


400 €
или предлог цена
02 мар 19:06STALAK I TEGOVI od 2 do 10kg

SE PRODAVA STALAK SO TEGOVI od 2kg do 10k parovi komplet cena 440eur


440 €
или предлог цена
02 мар 19:06TEZINI/TEGOVI/PLOCKI - SIPKA/SIPKI

077 588 669 !!! - NA OVOJ BROJ 077 588 669 !!! POLOVNI SIPKI/RAC...


02 мар 13:45Profi sprava razboj, propagjanke i stomacni

Sprava za komercijalna namena ili domasni uslovi razboj so sprava za ...


02 мар 13:13KUPUVAM BODYBUILDING I FITNESS SPRAVI

AKO VI E HITNO I GI PRODAVATE SPRAVITE ( NEKOI I SO SO GODINI I DECE...


02 мар 13:12NOV PROFI KOZEN KAIS ZA TERETANA GOLD'S GYM

KAISOT E CISTA KOZA,GANZ NOV OD POZNATATA MARKA GOLD'S GYM'


2.400 МКД
или предлог цена
02 мар 12:14PROFESIONALNI SPRAVI ZA VEZBANJE TERETANA

PROFESIONALNI SPRAVI ZA VEZBANJE OD MARKATA BODY SPORT: PRAVI KLUPI ...


19.500 €
или предлог цена
02 мар 12:14Power Rack inSPORTline PW60

Продавам комбинирана фитнес справа на која може да се вежбаат сите гр...


19.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
21.500 МКД
02 мар 10:01Krosfit oprema, spravi, tezini gumen pod idr.

Prodavam kros fit oprema 1. Guma za teretana 78m2 500€, 2. Kafez 30...


1.700 €
или предлог цена
01 мар 21:36Krosfit oprema, spravi, tezini gumen pod i dr. 2.

Prodavam: 1. Medicinka od 4kg 15€, 2. Medicinka od 6kg 20€, 3. Pod...


295 МКД
или предлог цена
01 мар 21:35НОВО !!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250

НОВО!!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250 ЦЕНА 50000ДЕН. Дали не...


50.000 МКД
или предлог цена
01 мар 19:24Fassi Power 90 ИТАЛИА МУЛТИ РАЗБОЈ ЗА ДОМА

Fassi Power 90 ЦЕНА : 20000ДЕН. Мултифункционалната алатка Powe...


20.000 МКД
или предлог цена
01 мар 19:23TECHNOGYM ELEMENT SERIJA SET 16KOM NA BROJ ZA KOMPLETEN KLUB

TECHNOGYM ELEMENT PLUS SERIJA MADE IN ITALY Se prodava Komp...


По Договор
или предлог цена
01 мар 19:23TECHNOGYM SELECTION SET 8 SPRAVI NA LAGER CRNO/SIVA

ALPE SPORT FITNESS Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000Skopje Makedoni...


По Договор
или предлог цена
01 мар 19:23MATRIX G3 AURA SERIJA KOMLET SPRAVI ZA FITNESS KORISTENI

Se prodavaat komplet profesionalni fitness spravi 14 na broj vo odli...


По Договор
или предлог цена
01 мар 19:23MATRIX FITNESS MAGNUM PLATE LOADED MASHINI X 8 SET EKSPONATI

SE PRODAVAAT PROFESIONALNI MASHINI SET ZA KOMERCIJALNA NAMENA HOTE...


По Договор
или предлог цена
01 мар 19:22Професионални машини за фитнес

Опремата е наменета за комерциално користење во фитнес клубови , спор...


1 €
или предлог цена
01 мар 18:24Најдобри цени на професионални фитнес справи .

Опремување на фитнес центри со машини , клупи , тегови, степери ,трак...


По Договор
или предлог цена
01 мар 18:24Se prodava kompletna oprema za teretana

Професионална опрема за теретана .Овие справи се доволни за една тер...


13.000 €
или предлог цена
- 32 % Попуст
19.000 €
01 мар 18:24GIRA PESHA TEG TEGOVI PLOCI

20kg 10kg 5kg


01 мар 10:33MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG SAMO VO BIDIFIT

www.bit.ly/bidifit http://toplife-bikes.com/product-category/fitness...


13.990 МКД
или предлог цена
01 мар 10:14Tegovi

Tegovi = 2.5kg = 5kg Kg = 80 den Šipka kratka šip...


80 МКД
или предлог цена
01 мар 09:45Se prodava komplet teretana moze i posebno

Se prodava komplet teretana 40 spravi zaedno so kardio i solarium M...


01 мар 07:40Страна 1 од 11