Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Gymbit magnetic

Prodavam Nov Gymbit magnetic soben velosiped


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
Денес 13:00Промовирано

Spravi tegovi

Tegovi spravi Kontakt dogovor vo poraka Napomena Bucicite ne se d...


1.990 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
100.000 €
28 мај 17:03Промовирано

Prodavam Gymbit magnetic

Prodavam Nov Gymbit magnetic soben velosiped


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
Денес 13:00Orbitrek

Orbitrek elite


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 22:10Orbitrek Proteus

Se prodava orbitrek marka Proteus, imam 4 komada, voodlicna sostojba,...


300 €
или предлог цена
Вчера 14:16Sprava za vezbanje

Se prodava soben velosiped,mnogu malce koristen.


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 13:25se prodava soben velosiped od svajcarija

se prodava soben velosiped od svajcarija


5.200 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 11:17se prodava soben staticen velosiped cardio 500

se prodava soben staticen velosiped cardio 500


8.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:15se prodava soben magneten velosiped - germanski

se prodava soben magneten velosiped - germanski


8.700 МКД
или предлог цена
Вчера 11:15Sobna sprava ORBITREK

Orbitrek


12.111 МКД
или предлог цена
01 јун 08:01SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZ...


18.990 МКД
или предлог цена
31 мај 22:46KETTLER ORBITREK TRENAZER GERMANY VO BIDIFIT

bidifit.com ☎️ НАРАЧАЈТЕ НА 070 609 659 🚛 Достава до врата 💵 Пл...


24.990 МКД
или предлог цена
31 мај 22:29Vital Rider!

Nov, bez tragi na koristenje. Nov e 6000den se prodava za 4000den.


31 мај 19:02статичен велосипед

продавам статичен велосипед.,3


31 мај 12:42Prodavam velosipedi

Se prodava velosiped vo ispravna sostojba. Cena 7000 den


31 мај 09:36STATICEN VELOSIPED TOCAK ВЕЛОСИПЕД SOVENSKI

STATICNI VELOSIPEDI OD 120 DO 15O KG SO 1 GODINA GARANCIJA SAMO KAJ N...


9.990 МКД
или предлог цена
30 мај 23:56Се продава орбитрек

Се продава орбитрек малку користен.


5.000 МКД
или предлог цена
30 мај 21:15Soben velosiped Собен велосипед

Цена 250 еур. Многу квалитететен, тежок, исправен комплетно. Се прода...


250 €
или предлог цена
30 мај 16:49TECHNOGYM EXCITE LED PROFESIONALNI VELOSIPEDI X 4 NA BR.

AKCISKA CENA NA TECHNOGYM VELOSIPEDI NAJNOV MODEL EXCITE BLACK SE...


По Договор
или предлог цена
29 мај 16:34Soben Velosiped staticen cardio tocak

Se prodava soben velosiped


4.000 МКД
или предлог цена
29 мај 07:58REEBOK ZR7 BIKE-SOBEN VELOSIPED

https://bidifit.com/ ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ Голем LCD екран на кој го и...


9.990 МКД
или предлог цена
28 мај 21:00se prodava mini soben velosiped KETTLER

se prodava mini soben velosiped KETTLER


3.800 МКД
или предлог цена
28 мај 14:23Se prodava staticen spin bike ,kako nov

Prodavam staticen spin bike ,malce koristen.


10.000 МКД
или предлог цена
26 мај 16:38Se prodava trenazer ELITE suito-T

Se prodava trenazer ELITE suito -T koristen edna godina cena 30000den...


30.000 МКД
или предлог цена
26 мај 15:41KETTLER - STATICNI VELOSIPEDI DO 150KG NA - POVEKE MODELI

Se prodavaat vo odlicna sostojba


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
26 мај 14:04STATICEN VELOSIPED TOCAK OD 120-150KG GERMANSKI NOVI

SITE PROIZVODI SE SO 1 GODINA GARANCIJA !! 070700802


9.990 МКД
или предлог цена
25 мај 18:15SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG

WWW.KUPIFITNES.MK NAJGOLEM IZBOR NA STATICNI VELOSIPEDI VO GRADOT...


15.990 МКД
или предлог цена
23 мај 13:39Staticen soben mini velosiped noetpakuvan Статичен велосипед

Mini staticen velosiped za Race i Noze Nov neotpakuvan . Odličen za r...


4.999 МКД
или предлог цена
22 мај 13:00Sprava za vezbanje

Kontakt na viber +4915734453705


По Договор
или предлог цена
21 мај 21:01Soben velosiped Donesono od Austrija

070 514 030 070 637 430 Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
21 мај 15:22Prodavam 2 Orbitrek

Socuvani, dvata Orbitreka za ista cena. Tel: 075 582 933


200 €
или предлог цена
17 мај 20:13PROMOCIJA SLOVENSKI STATICEN VELOSIPED DO 140KG KUPIFITNES

WWW.KUPIFITNES.MK PROMOTIVNO ! PROMOCIJA VELOSIPED DO 140KG KUP...


13.990 МКД
или предлог цена
17 мај 16:47Trenazer Kinetic

Kinetic Road Machine | Control Bike Trainer Power meter, smart contr...


450 €
или предлог цена
15 мај 23:46PROMOCIJA VELOSIPED DO 140KG KUPIFITNES

WWW.KUPIFITNES.MK PROMOTIVNO !STATICEN VELOSIPED DO 140KG 1 GODI...


13.990 МКД
или предлог цена
14 мај 17:26Нов професионален SPIN BIKE

Продавам нов професионален SPIN BIKE од MOVEMENT. Купен 1290 Еур нов...


850 €
или предлог цена
13 мај 09:09Se prodava fitnis spravi

1


12 мај 01:25NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI PROFESIONALNI VELOSIPEDI STATICN

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI STATICNI VELOSIPEDI ZA KOMERCIJALNA I DOM...


300 €
или предлог цена
10 мај 08:58ВЕЛОСИПЕДИ ERGOFIT CYCLE 4000 PROFESSIONAL ERGOMETER 180KG.

СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ ERGOFIT GERMANIJA ПРОФЕСИОНАЛНИ ВЕЛОСИПЕД...


350 €
или предлог цена
10 мај 08:56SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG VO BIDIFIT

bidifit.com http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/ NA...


9.990 МКД
или предлог цена
10 мај 08:34ОРБИТРЕК

Германско производство Скоро нов


200 €
или предлог цена
08 мај 18:02Soben velosiped Cardio Tocak

Donesen od Germanija Mnogu malce koristen Moze da se zeme vo Topans...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
08 мај 08:52Soben Velosiped staticen cardio tocak

Donesen od Germanija Mnogu malce koristen Moze da se zeme vo Topans...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
08 мај 08:35Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам