Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA SO GARANCIJA...


По Договор
или предлог цена
31 мај 13:16Промовирано

ELEKTRICNI TRKAI PATEKI LENTI TRCANJE GERMANIJA

5 TIPA NA ELETRICNI LETI SAMO KAJ NAS SO 1 GODINA GARANCIJA KUPIFIT...


29.990 МКД
или предлог цена
Вчера 18:02FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
29 јун 13:58ЕЛЕКТРИЧНИ ЛЕНТИ ТРАКИ ELEKTRICNI LENTI TRAKI TRCANJE ТРЧАЊЕ

НАЈГОЛЕМ ИИЗБОР НА ТРАКИ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ СО 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ...


29.990 МКД
или предлог цена
27 јун 23:01Lenta za trcanje

Se prodava malku koristena lenta za trcanje


18.000 МКД
или предлог цена
25 јун 15:337 TIPA LENTI 2HP 3 HP 4HP IZLOZENI VO SALON NA BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
21 јун 16:44PROFESIONALNI KARDIO MASINI

Profesionalni kardio masini, NovI Modeli, Nameneti za Fitnes Centri k...


21 јун 12:41HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
21 јун 12:31OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
21 јун 12:307 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
20 јун 11:27FASSI SPORT ITALIA 9.5 HRC 3.5K.С. 10ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА

https://youtu.be/E2BT1V_N5PU FASSI SPORT ITALIA 9.5 HRC TRAKA ...


96.000 МКД
или предлог цена
18 јун 08:47% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
18 јун 08:47Servis na traka

Servis na fitnes oprema traka,orbitrek ,tocak staticen


200 €
или предлог цена
16 јун 22:37ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ FASSI SPORT 9.7HRC КУПЕНА ПРЕД 1Г. 95000ДЕН.

ТРАКАТА Е КАКО НОВА НЕКОЛКУ ПАТИ КОРИСТЕНА ИСТАТА Е СО ВАЖЕЧКА ФАБР...


85.000 МКД
или предлог цена
14 јун 23:28SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
14 јун 23:277 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


29.990 МКД
или предлог цена
13 јун 11:44NAPRAVETE SEKSI I OBLIKUVANO TELO SO 20 VEZBI

PROMOTIVNO!! https://bidifit.com/ SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARAN...


19.990 МКД
или предлог цена
13 јун 11:437 TIPA ELEKTRIVNI LENTI VO BIDIFIT AKCIJA SO CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


19.990 МКД
или предлог цена
13 јун 11:415 TIPA LENTI ZA TRCANJE SAMO VO KUPIFITNES

PROMOTIVNO ! ELEKTRICNI LENTI TRAKI SAMO VO KUPIFITNES! 1 GODINA GA...


26.990 МКД
или предлог цена
10 јун 17:47AKCIJA NA LENTI TRAKI SAMO VO BIDIFIT SO CENI OD 9990DEN

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/f...


26.990 МКД
или предлог цена
07 јун 12:39OrbiTrek fitnes - Sprava za trcanje

Falcon OrbiTrek 072-542-570


250 €
или предлог цена
06 јун 14:16ELEKTRICNI LENTI POPUST DO 20% VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


36.990 МКД
или предлог цена
05 јун 08:455 TIPA IZLOZENI ELEKTICNI LENTI 2HP,3HP vo BidiFit

https://bidifit.com/ 5 TIPA IZLOZENI ELEKTICNI LENTI 2HP,3HP BIDI...


19.990 МКД
или предлог цена
03 јун 19:52PULSEFITNESS USA KOMPLETNA CARDIO OPREMA NAJNOVA LINIJA

https://pulsefitnessgroupusa.com/ CELATA OPREMA E SERIJA 2 wifi/t...


По Договор
или предлог цена
25 мај 22:45Nova lenta za trcanje

Se prodava nova, sklopena lenta za trcanje Ne e koristena ni nedela ...


19 мај 08:35MATRIX S-DRIVE PERFORMANCE TREADMILL SAEMSKI EKSPONAT X 3 KO

MATRIX FITNESS S-DRIVE PERFORMANCE TREADMILL NOVI PROIZVODI SAEMSK...


По Договор
или предлог цена
07 мај 17:34DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ

HORIZON FITNESS GERMANIJA DIADORA FITNESS ITALIJA FA...


По Договор
или предлог цена
07 мај 17:31DIADORA EXESS 5.8 2.5 К.С 3ГОД.ГАРАНЦИЈА DIADORA ITALIA

DIADORA EXESS 5.8 НОВ МОДЕЛ ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ S...


62.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:48ELEKTRICNA LENTA TRAKA SKORO NoVa лента трака

Elektricna lenta za trcanje so site finkcii Meri kalorii vreme rasto...


22.000 МКД
или предлог цена
14 апр 08:36DIADORA EXESS 5.8 2.5К.С 3ГОД.ГАРАНЦИЈА 2021Г. МОДЕЛ

DIADORA EXESS 5.8 НОВО 2021Г. МОДЕЛ ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ ЦЕНА: 620...


62.000 МКД
или предлог цена
08 апр 11:29Servis na traki

Servis na traki,steperi,tocaci. Inf 077738905.


1 МКД
или предлог цена
03 апр 10:40NAJGOLEM IZBOR NA ELEKTICNI LENTI (TRAKI) SAMO VO BIDIFIT!!

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


29.990 МКД
или предлог цена
01 апр 19:04Top Live Lenta za Trcanje

Lenta za trcanje, ganc nova pod garancija 20 000 den.075714239


20.000 МКД
или предлог цена
23 мар 07:11FASSI SPORT ITALIA PREMIUM FITNESS OPREMA

1.Марка Фаси ЦЕНА 72000ДЕН. SKU FT-F 6.6 3год. Гаранција на мо...


По Договор
или предлог цена
22 мар 16:53TECHNOGYM EXCITE RUN 500 i RUN 700 PROFESIONALNI LENTI

SE PRODAVAAT TECHNOGYM MODELI EXCITE RUN 500 i RUN 700 PROFESIO...


По Договор
или предлог цена
21 мар 16:34Lenta za trcanje LIFE GEAR 97400 skoro nov

Lentata e skoro novo, koristeno je naj vise 50 pati . Raboti perfektn...


31.500 МКД
или предлог цена
04 мар 12:13TECHNOGYM EXCITE RUN 700

1. 2. ORBITREK TECHNOGYM EXCITE 700 2000eur 3. VELOSIPED POLUSEDN...


1 €
или предлог цена
03 мар 19:08DIADORA EXESS 8.5 2,75К.С. 5год. Гаранција 2021г.Модел

Промотивно нов модел 2021г. DIADORA EXESS 8.5 ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ...


77.000 МКД
или предлог цена
01 мар 09:21DIADORA TRIM 5.5 ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ 2Г. ГАРАНЦИЈА НАЈНОВ МОДЕЛ

NOV MODEL NA DIADORA FITNESS ITALIA LENTA ZA TRCANJE ЛЕНТИ ЗА ТР...


50.000 МКД
или предлог цена
01 мар 09:197 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
22 фев 17:26Servis na traki

Servis na traki za trcanje gresiki e1, e2, e3, e4, e5, e6, e7, e8, e9...


1 МКД
или предлог цена
20 фев 09:01Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам