Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM MASINA ZA GLUTEUS KICK BACK 800eu TOP SOSTOJBA

Mashina za " gluteus"- zadnik , vo odlicna sostojba. Funkcionalna ved...


800 €
или предлог цена
26 сеп 22:18Промовирано

TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOVI MODELI PROFESONALNI LENTI

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE MAKEDON...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 16:03Промовирано

Бенч клупа са сталком

Novi teleskopski stalak za šipku u kompletu sa kombinovanom benč klup...


8.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:09Промовирано

HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS СТАНИЦА ЗА ДОМА

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН HORIZON FITNESS MODEL ТОРУС 5 Повеќест...


2.199 €
или предлог цена
Вчера 17:16BIDIFIT KOMBINIRANA SPRAVA 20℅popust BidiFit

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


19.990 МКД
или предлог цена
02 окт 22:10MULTI FUNKCIONALNA SPRAVA

Prodavam multi funkcionalna sprava cena 300 evra


01 окт 11:17POPUST!!POPUST!! SAMO VO BIDIFIT HOME GYM KOMBINIRANA SPRAVA

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


19.990 МКД
или предлог цена
01 окт 09:36SPAVA ZA VEZBANJE

Mnogu malku koristena.Donesena od Svajcarija.


30 сеп 23:47Home Gym - multifinkcionalna sprava

Se prodava , insportline multifunkcionalna sprava za domashna upotreb...


590 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
650 €
30 сеп 11:03Комбинирана справа за вежбање

Се продава комбинирана повеќенаменска справа за вежбање малку користе...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
29 сеп 12:32PROMOCIJA KOMBINIRANA SPRAVA KUPIFITNES!

PROMOTIVNO !KOMBINIRANA SPRAVA SAMO ZA 19990 DEN 1 GODINA GARANCIJA ...


19.990 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:26KOMBINIRANA MULTIFUNKCIONALNA SPRAVA BIDIFIT MADE IN SLOVENI

https://bidifit.com/ EDINSTVENA SPRAVA VO MAKEDONIJA KADE IMATE 1 GO...


19.990 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:53GERMANSKA KOMBINIRANA HOME GYM MULTIFUNKCIONALNA GLADIATOR

KOMBINIRANA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA !! KUP...


19.990 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:27Sprava za vezbanje

Се продава некористена справа за вежбање во перфектна состојба. Справ...


310 €
или предлог цена
25 сеп 22:51справа

се продава справа со кодини некористена ,тел 078 665434


5.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 17:00GERMANSKA KOMBINIRANA SPRAVA NAJNOVO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ Bidifit prodavnica NAJEFTINI FITNES SPRAVI!!! ...


19.990 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:26Sprava za vezbanje

Spravata e kupena pred 1 godina. Mnogu malku koristena!


23 сеп 22:08BENC KLUPA KOSA KONRA KOSA PRAVA RAMNA VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


7.990 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:51MULTIFUNKCIONALNA POVEKENAMENSKA HOME GYM GLADIJATOR SO 18

POVEKENAMENSA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA made...


19.990 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:18KOMBINIRANA MULTIFUNKCIONALNA SPRAVA BIDIFIT MADE IN SLOVENI

https://bidifit.com/ GOLEMA PROMOCIJA VO PRODAVNICATA NA BIDIFIT N...


19.990 МКД
или предлог цена
17 сеп 23:15KOMBINIRANA MULTIFUNKCIONALNA SPRAVA BIDIFIT MADE IN SLOVENI

bidifit.com NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZNCKA (S...


19.990 МКД
или предлог цена
09 сеп 13:42Total gym 1000

Продавам Total gym 1000 Справата е користена многу малку, супер сочу...


5.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 08:12GERMANSKA KOMBINIRANA SPRAVA NAJNOVO VO BIDIFIT

bidifit.com Bidifit prodavnica NAJEFTINI FITNES SPRAVI!!! SITE ...


21.990 МКД
или предлог цена
31 авг 18:29KOMBINIRANA MULTIFUNKCIONALNA SPRAVA BIDIFIT MADE IN SLOVENI

https://bidifit.com/ GOLEMA PROMOCIJA VO PRODAVNICATA NA BIDIFIT NA ...


21.990 МКД
или предлог цена
26 авг 17:14Spravi

Profesionalni spravi za vezbanje od poznati brendovi koristeni evtini...


20 авг 13:08Total gym 1000

Prodavam Total gym 1000 vo odlicna sostojba so site dodatoci kupen od...


18 авг 11:11PROMOTIVNO KOMBINIRANA SPRAVA VO BIDIFIT 20%POPUST

https://bidifit.com/ Home Gym справа со преку 17 вежби! ЦЕНА СО П...


19.990 МКД
или предлог цена
11 авг 10:48Home Gym, Multi Gym , Multifunkcionalna sprava za vezbanje

Se prodava multifunkcionalna sprava za vrzbanje od proizvoditelot HOR...


15 јул 14:10Гладијатор справа за вежбање

Се продава гладијатор машина Orion Classic L1, користена три пати, но...


450 €
или предлог цена
28 мај 14:28total gym 1000

spravata e mnogu socuvana ,tel, za kontakt 071 666 669 barajte go Dra...


6.000 МКД
или предлог цена
27 апр 21:04PROMOTIVNO KOMBINIRANA SPRAVA VO BIDIFIT 20%POPUST

https://bidifit.com/ PRITISNETE LIKE I DOBITE DOPOLNITELEN POPUST ...


29.990 МКД
или предлог цена
14 апр 08:33KOMBINIRANA SPRAVA SO 20 VEZBI PROMOTIVNO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


29.990 МКД
или предлог цена
02 апр 22:23SLOVENSKA KOMBINIRANA HOME GYM SPRAVA GLADIJATOR BIDIFIT

https://bidifit.com/ SLOVENSKA KOMBINIRANA HOME GYM SPRAVA GLADIJA...


29.990 МКД
или предлог цена
29 мар 20:12Hold Strong Rig Fitness Germanija konstrukcija za trening

Setot sodrzi HOLD STRONG GERMANIJA ORIGINAL https://www.holdstro...


2.900 €
или предлог цена
13 фев 17:27Sprava

Profesionalni masini za vezbanje Emin: 070681784


18 јан 18:36NAPRAVETE SEKSI I OBLIKUVANO TELO SO 20 VEZBI

www.bit.ly/bidifit https://bidifit.com/ PRITISNETE LIKE I DOBITE DO...


25.990 МКД
или предлог цена
02 јан 16:08KOMBINIRANA SPRAVA SO 18 VEZBI PROMOTIVNO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ https://www.youtube.com/watch?v=oHXlFOMrqN0&t=3...


19.990 МКД
или предлог цена
25 дек 08:51PROMOTIVNO KOMBINIRANA SPRAVA VO BIDIFIT 20%POPUST

https://bidifit.com/ www.bit.ly/bidifit http://toplife-bikes.co...


25.990 МКД
или предлог цена
02 дек 08:47Smith machine squat station professional Fassi Power 200

Смит машина и Fassi Power 200 професионална сквотина станица 1500EUR...


1.500 €
или предлог цена
30 ное 13:29PROMOTIVNO SAMO VO KUPI FITNES KOMBINIRANA HOME GYM SPRAVA

WWW.KUPIFITNES.MK PROMOTIVNO SAMO VO KUPI FITNES KOMBINIRANA HOME ...


19.990 МКД
или предлог цена
17 ное 20:51sprava zatrcanje

prodavam sprava za trcanje orbitre nova tel 075 293 677


100 €
или предлог цена
23 сеп 14:41Total Gym

Prodavam Total Gym.


6.000 МКД
или предлог цена
09 мај 09:28NAJPRODAVANATA KOMBINIRANA SPRAVA SO 17 VEZBI POBRZAJTE!!

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK Kombi...


1 МКД
или предлог цена
22 апр 13:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам