Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Spravi tegovi

Tegovi spravi Kontakt dogovor vo poraka Napomena Bucicite ne se d...


1.990 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
100.000 €
28 мај 17:03Промовирано

TEZINI I BB SPRAVI

Se prodava profesionalna kardio oprema: Dve traki : Stair Master 21...


03 мај 11:58Промовирано

KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
04 мај 11:12Промовирано

Bodybuilding sprava za vezbanje

Sprava za teretana extra ispracna,koza evtino Samo na ovoj broj vrtet...


250 €
или предлог цена
Вчера 21:01TECHNOGYM PURE STRENGTH LINE SET OD 4 PROFI OLIMPISKI KLUPI

SE PRODAVA SET OD 4 OLIMPISKI KLUPI TECHNOGYM PURE STRENGTH LINIJA...


По Договор
или предлог цена
27 мај 09:41Se prodava bench klupa so shipka i tezini

Se prodava racno izrabotena benc klupa komplet so se shipka 12kg i te...


6.000 МКД
или предлог цена
26 мај 21:13Коса клупа, Крива клупа, Kosa klupa, Kriva klupa, Бенч клупа

Коса клупа / Крива клупа / Прилагодлива клупа / Бенч клупа Kosa klup...


4.799 МКД
или предлог цена
26 мај 06:26PROMOCIJA BENC KLUPA SAMO VO KUPIFITNES

WWW.KUPIFITNES.MK PROMOCIJA BENC KLUPA SAMO VO KUPIFITNES 3 T...


9.990 МКД
или предлог цена
23 мај 13:39NOVA BENCH KLUPA ZA VEZBANJE

NOVA BENCH KLUPA SO PODESUVANJE cena 6000 den, imame i fiksni klupi c...


6.000 МКД
или предлог цена
22 мај 19:29Profesionalen kos bench , kosa klupa .

Klupa benc kos Mnogu jak 100x50x05 profilu za teretana ili doma so po...


9.000 МКД
или предлог цена
22 мај 09:14Se prodava klupa za vezbanje

Se prodava povekenamenska klupa za vezbanje. Klupata se prodava zar...


5.000 МКД
или предлог цена
22 мај 08:34Se prodava klupa za stomacni

Se prodava klupa za stomacni Adidas. Klupata se prodava zaradi prese...


50 €
или предлог цена
22 мај 08:34BENC KLUPA KOSA KONRA KOSA PRAVA RAMNA VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


9.990 МКД
или предлог цена
21 мај 11:56PROMOCIJA BENC KLUPA SAMO VO KUPIFITNES

WWW.KUPIFITNES.MK PROMOTIVNO ! BENC KLUPA SAMO VO KUPIFITNES! 1...


9.990 МКД
или предлог цена
19 мај 16:43Profi Univerzalen Bench

Visokokvaliteten univerzalen bench namenet za treniranje na site musk...


По Договор
или предлог цена
17 мај 22:55UNIVERZALNA KLUPA ZA RAMO GRDI STOMAK GRB VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ https://www.youtube.com/watch?v=B4z1Dm3KGxo ...


11.990 МКД
или предлог цена
13 мај 09:58Prodavam benc i shipki/cena po dogovor

Prodavam benc i shipki/cena po dogovor 078392812


По Договор
или предлог цена
12 мај 13:00UNIVERZALNA KLUPA ZA RAMO GRDI STOMAK GRB VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ PRITISNETE LIKE I DOBITE DOPOLNITELEN POPUST ...


8.990 МКД
или предлог цена
08 мај 11:22SLOVENKSA BENC KLUPA VO BIDIFIT SO POVEKE FUNKCII

https://bidifit.com/ POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA VAS NA ...


11.990 МКД
или предлог цена
07 мај 03:32Technogym Bench НОВИ КЛУПИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА НАЈНОВ МОДЕЛ

Ново во нашиот широк асортиман Technogym Bench мулти клупа со дода...


По Договор
или предлог цена
06 мај 07:41Бенч клупа сталак, benc klupa stalak

Рамна бенч клупа сталак 9799 ден Број за контакт: 076/716-299


9.799 МКД
или предлог цена
04 мај 22:36Држач за бенч, сталак за бенч, Drzac za benc, Stalak za benc

Држач за шипка за бенч клупа 5499 Рамна бенч клупа 4499 Број за к...


4.499 МКД
или предлог цена
04 мај 22:36SLOVENKSA BENC KLUPA VO BIDIFIT SO POVEKE FUNKCII

https://bidifit.com/ GOLEMA PROMOCIJA VO PRODAVNICATA NA B...


11.990 МКД
или предлог цена
04 мај 21:26klupa za stomacni muskuli

nova neupotrebuvana kontakt whats app 072687825


6.000 МКД
или предлог цена
04 мај 13:00Klupa za stomacni Nova

Prodavam Nova klupa za stomacni Cena 4300 denari Tel: 076/967-862


4.300 МКД
или предлог цена
02 мај 13:47Бенч клупа, сталак benc klupa, stalak

Коса бенч клупа сталак за шипка 9999ден Број за контакт 076/716-299


9.999 МКД
или предлог цена
24 апр 10:01BENC KLUPA KOSA KONRA KOSA PRAVA RAMNA VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


9.990 МКД
или предлог цена
21 апр 08:10Kriva klupa Крива клупа

Крива клупа со подесување на лежиштето 6499ден Телефон за контакт 07...


6.499 МКД
или предлог цена
27 мар 00:13Fassi Power 60 ITALY професионална мулти клупа

Fassi Power 60 професионална луксузна клупа Цена: 490еур. НОВА ...


490 €
или предлог цена
20 мар 16:48Kosa klupa

kosa klupa za vezbanje gradi


17 мар 11:00Бенч клупа за вежбање

Рамна бенч клупа за вежбање Посетете ја нашата Facebook страна Gym B...


4.499 МКД
или предлог цена
07 мар 10:02Klupa za stomacni Rolerki

Се продаваат клупа за стомачни и ролерки - Клупата е 2500 денари - Ро...


2.500 МКД
или предлог цена
28 фев 07:56Total Gym 1000

Spravata e nova ne upotrebuvana . Probana dva pati.


5.000 МКД
или предлог цена
01 јан 23:36Benc klupa Бенч клупа

Рамна бенч клупа 4500 Коса бенл клупа 4800


4.500 МКД
или предлог цена
27 дек 18:16Benc klupa Бенч клупа

Професионална бенч клупа 5799 Број за контакт 076/716-299


5.799 МКД
или предлог цена
21 дек 13:16Продавам инверсиона клупа

Се продава инверсиона клупа, inversion table inSPORTline Verge, многу...


150 €
или предлог цена
21 дек 11:49FITNES BENC KLUPA ZA STOMACNI SAMO VO BIDIFIT

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA V...


9.990 МКД
или предлог цена
21 дек 10:46SLOVENSKA BENC KLUPA SO POVEKE FUNKCII BIDIFIT

https://bidifit.com/ Нарачај на 070/609 659 * Вежби за гради,рамења...


10.990 МКД
или предлог цена
20 ное 21:27MATRIX FITNESS Magnum Breaker Olympic Flat Bench Incline Be

Се продаваат професионални олимписки клупи рамен бенч и кос бенч од с...


1.100 €
или предлог цена
09 ное 13:01MATRIX FITNESS Magnum Multi-Adjustable Bench

Се продаваат професионални мултифункционални подесиви клупи од свет...


1.200 €
или предлог цена
09 ное 13:01SLOVENKSA BENC KLUPA VO BIDIFIT SO POVEKE FUNKCII

https://bidifit.com/ BENC KLUPA ZA GRADI NOSE RACE BICEPS TRICEPS GR...


10.990 МКД
или предлог цена
31 окт 15:45UNIVERZALNA BENC KLUPA ZA STOMAK GRB GRADI RAMO

https://bidifit.com/ SO NEA MOZE DA S EVEZBA -RAMO (90 STEPENI) ...


19.990 МКД
или предлог цена
31 окт 15:45Бенч Клупа

Nova kombinovana benč klupa. Dimenzije klupe su 1100x450x500 mm.  ...


4.500 МКД
или предлог цена
20 окт 12:07Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам