Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAMALUVANJE!!! Ekstra kvalitetni kozni cizmi za planinarenje

IGNORIRAJ TE GO GORE NASLOVOT!!! Prodavam novi Salomon SpeedCross ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

16 мај 05:50Vojnicki cizmi/чизми

Швајцарски војнички чизми. Нови, некористени. Број 44.


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

04 мај 20:05Vojnicki cizmi - JNA

Продавам оргинални војнички чизми од ЈНА. Број 44, внатрешна должина...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

04 мај 20:05Prodavam novi cizmi

Prodavam novi cizmi tursko proizvodstvo br.44


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

28 апр 18:00Elektricni vloski (vloski so greac)

Elektricni vloski (vloski so greac) za zatopluvanje na stapalata. Pog...


590 МКД
или предлог цена
17 апр 12:40Se prodavaat POLOVNI cizmi

Se prodavaat POLOVNI cizmi,100% vodootporni,cizmite se extra ne se sk...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

16 апр 20:07NOVI PLANINARSKI KONDURI

VISOKI TOPLI I MODERNI ZIMSKI KONDURI ***** C O N T E Y N E R ***** ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

06 апр 13:18TERMO CIZMI ZA LOV DO -40 DELPHIN

TERMO CIZMI ZA LOV I RIBOLOV SO TERMO CORAPA mnogu lesni i topli za...


1.900 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Лов / Пукање / Чевли

28 мар 14:55ZA LOV I PLANINARENJE

Se prodavaat Planika vodootporni cizmi br 43,ednas obleceni i odalki ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

27 фев 09:50Кожени чизми за по лов

Многу квалитетни кожени чизми од Италијанско производство,големина бр...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

31 јан 22:25cizmi..br 43

cizmite ne se noseni 2 pati cisto novi


3.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Лов / Пукање / Чевли

13 јан 19:16Vojnicki cizmi od JNA

Prodavam polovni socuvan I vojnicki cizmi od JNA br. 40.5


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

06 дек 21:48TNT TACTICAL DESERT

NOVI CIZMI TNT TACTICAL DESERT GOLEMINA OD 41 DO 46


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

11 окт 12:11TAKTICKI CIZMI DELTA

NOVI TAKTICKI CIZMI TNT DESERT CENA 3500 DEN. DELTA CRNI 3000 DEN. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

11 окт 11:23Словенски кожни чизми Slovenski kozni cizmi

Нова пратка за сезона 2021/2022 Novi kozni cizmi, vodootporni, slo...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

02 авг 16:40PRODAVAM VOJNICKI CIZMI JNA NOVI NEOBLECENI br 42

Prodavam vojnicki cizmi od Jna novi neobleceni br,42 perfektni , pogo...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

28 мај 15:50EKSTRA CENA!!! Super kvalitetni kozni cizmi 3.500 МКДЦената

Prodazba na novi super kvalitetni kozni vodo otporni cizmi za planina...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

09 окт 09:12KOZENI CIZMI

NOVI KOZENI CIZMI OD GOVEDSKA KOZA VISOKI I UDOBNI, CENA 3500 DEN. G...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

14 авг 13:28NOVI CIZMI

NOVI TAKTICKI CIZMI GOLEMINA OD 38 DO 47 CENA 3000 DEN.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

13 авг 10:27CIZMI ITALANSKA PLANIKA 44 broj EKSTRA

Cizmite se top kontak KRSTE 070 251 117


2.300 МКД
или предлог цена
Гостивар

Лов / Пукање / Чевли

31 јан 09:58NOVI UDOBNI CIZMI - C O N T E Y N E R

VISOKI TOPLI I MODERNI ZIMSKI KONDURI ***** C O N T E Y N E R ***** ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

05 авг 10:04NAMALUVANJE!!! Ekstra kvalitetni kozni cizmi za planinarenje

Prodazba na novi super kvalitetni kozni vodo otporni cizmi za planina...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

31 мар 10:26Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам