Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
253 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00BATERISKA LAMPA NAJMOKNATA NA PAZAROT SO FOLTRI,PREKINUVAC

Моделот користи две батерии на полнење 18650(8800мАч),со што се зголе...


2.050 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 11:05ODLICEN DVOGLED RUSKI MODEL BAIGISH 20X50

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 11:05Prodavam pistol Zastava 9mm

070339439 Pistolot e nov voopsto ne e upotreben Isklucivo so dozvol...


230 €
или предлог цена
Денес 08:51Dijaboli 4.5 mm

Se prodavaat 4.5 mm dijaboli vo Edno paketce ima 250 dijaboli


3 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 08:05**SOLOGANC** NOV NE KORISTEN

SE PRODAVA *** SOLOGANAC*** NOZ ORGINAL LOVDZISKI, KAMPERSKI I ZA...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 МКД
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 06:13GAMO HUNTER 1250 5.5

Gamo Hunter 1250 5.5 mm zaedno so karabinska optika Konus Pro 3-10×4...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:45NOVA ( VODO OTPORNA ) bateriska lamba CREE -LED

https://www.facebook.com/ElektrikBateriskiLambii/ Novi bateriski lam...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 17:36BATERISKI LAMPI EKSTRA SVETAT

Novi bateriski lampi so polnenje koi koristat mnogu silna CREE LED-Q3...


599 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 17:35Red-Dot

Prodavam Red-Dot ispraven precizen 071336540


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 16:38Продавам оптика Konus Pro T30 3-9x40

Оптиката е нова и многу прецизна, има гравирана кончаница и може да с...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:12PREPARIRANJE-UKRASI-STAVENJE KOZI

prepariranje na siten i krupen divec-ribi lovecki ukrasi samo od prir...


1 €
или предлог цена
15 мај 23:39Prepariranje trofei krzno lov ribolov

Profesionalno prepariranje na krupen divec ptici ribi stavenje kozi i...


По Договор
или предлог цена
15 мај 23:38Toki voki radio stanici Baofeng

Novi toki voki radio stanici Nov model 10w snaga TR-818UV, tri band ,...


1.900 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Лов / Пукање / Останато

15 мај 18:23Futrola za pistol tt teteec tokarof 7.62mm 9mm

Futrolata e nameneta za TT 7.62 naptavena e od čista koža po naračka...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

15 мај 09:44Kutija za pistol

Prodavam kutija za pistol cz 75


600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лов / Пукање / Останато

15 мај 08:34LOVECKI KATAPULT (CATAL) ZA LOV I REKREACIJA

- PRODAVAM LOVECKI KATAPULT IZRABOTEN OD NERGJOSUVACKI CELIK SO PLAST...


500 МКД
или предлог цена
13 мај 12:04Pištol Zastava 7.65 mm

Zastava 7.65 mm Ispravna sostojba Kožna futrola za na remen Dva šar...


16.000 МКД
или предлог цена
13 мај 10:25LOVECKI KATAPULT (CATAL) ZA LOV I REKREACIJA

- PRODAVAM LOVECKI KATAPULT IZRABOTEN OD NERGJOSUVACKI CELIK SO PLAST...


500 МКД
или предлог цена
13 мај 09:11Prodavam Pistol Beretta 92 f

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje - prodavam pistol Beretta 9...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

13 мај 08:49Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

12 мај 23:226,35mm 6,35mm .25 JSB H&N dijaboli

JSB дијаболи H&N hornet 6.35mm , .25 ima JSB EXACT KING 6,35мм/,...


1.300 МКД
или предлог цена
12 мај 20:56Karabin Mauzer M24

Se prodava domakinski socuvan,seuste na lov ne koristen karabin M24 s...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

12 мај 18:28Prodavam pistol Broving so dozvola samo na lice so odobrenie

Prodavam pistol Broving Herstal 9mm..... Odlicno socuvan. Ve molam j...


450 €
или предлог цена
12 мај 10:08Bateriska lampa-elektrik od 500 Lumens-200m

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 M&D ONLINE SHOP na F...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

12 мај 09:49T-6 BATERISKA LAMBA NOV MODEL

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Novi bateriski lam...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

11 мај 18:18Dijaboli JSB H&N 4.5mm .177 pcp vozdusna municija

Imam dijaboli 4.5 JSB , i H&N


850 МКД
или предлог цена
11 мај 17:035.5 5,5 dijaboli jsb pcp vozdusna

JSB дијаболи : JSB EXACT JUMBO 5.5mm/.22 ; 1.030g / 15.89gr 500 ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
11 мај 16:51Kundak i shina za Baikal mp 155

Prodavam kundak za Baikal mp 155 izraboten od orev, i shina za optika...


120 €
или предлог цена
10 мај 14:54BATERISKA LAMPA X-MAN SURVIVOR

NOV MODEL+++ ULTRA VOLTAGE 80000 KV 220 GRAMA 36X30X175MM 3X 1.5...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

10 мај 10:10bajonet

Se prodava bajonet


3.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 мај 21:04Gamo Vozdusna puska 4.5mm

Se prodava NOVA Gamo vozdusna puska 4.5mm kupena pred 2 meseci Pove...


7.000 МКД
или предлог цена
09 мај 20:10X-MAN LAMBA BATERISKA SURVIVOR 500 LUMENS

078678755 ..071296091 na ovie broevi barajte M&D ONLINE SHOP.......


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 мај 17:53BATERISKI LAMPI MODEL br 2

....M&D ONLINE SHOP......NA FB Novi bateriski lampi so polnenje ko...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 мај 16:48X-MAN LAMBA BATERISKA LAMPA

M&D ONLINE SHOP........NA FB barajte na ovie broevi............ bar...


799 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 мај 09:43LOVECKI NOZ "BUCK" MADE IN USA.

NOV NE KORISTEN LOVECKI NOZ "BUCK" MADE IN USA.


799 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 мај 13:15Prodavam Karabin Mauser M98

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje od kategorija repetiracki k...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 мај 09:31Pistol

Poseduvam CZ Shadow 2 Urban Grey kupen pred 6 meseci nov .Imam ispuka...


По Договор
или предлог цена
08 мај 09:04Karabin M48 special edition

Se prodava karabin M48 specijalna naracka vo fabrikata Samokov . Za p...


550 €
или предлог цена
07 мај 23:29Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам