Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kopacki

kopacki mnogu malku noseni, broj 38


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Фудбал / Чевли

Вчера 20:59ADIDAS (Predator)_XX-TRX Soft Ground NOVI

Neobleceni, original, unikatni, velicina UK 7.1/2.


3.399 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Чевли

02 јун 21:48KOPACKI КОПАЧКИ 44 ADIDAS NITROCHARGE 2.0

Prodavam kopacki Adidas nitrocharge 2.0 br.44 malce koristeni


2.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Чевли

31 мај 08:57Копачки оригинал

Копачки бр.44.5 Копачките се како нови малку користени,оригинал.


2.000 €
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

29 мај 19:40Kopacki za treva KIPSTA broj 41

Socuvani kopacki za treva KIPSTA voopsto ne osteteni broj : 41 / 42


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

29 мај 19:18Kopacki br.30

Kopacki br.30


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

27 мај 14:46Kopacki broj 38

Malku noseni kopacki.


По Договор
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

20 мај 09:29KOPACKI ADIDAS MESSI 16.4 BR.40

Se prodavaat detski kopacki adidas messi 16.4 novi broj 40 kupeni od ...


2.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Фудбал / Чевли

19 мај 23:09Kopacki so corap Копачки со чорап

Se prodavat novi kopacki so corap Broevi:40,41,42,43,44


1.100 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

17 мај 18:30Патики со варена гума. Patiki so varena guma novi

Се продаваат нови патики со варена гума за во сала Броеви 31, 32,33,...


1.100 €
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

17 мај 18:30Kopacki, Копачки нови 40,41,42,43,44

Се продаваат нови Копачки со одличен квалитет броеви 40,41,42,43,44


1.100 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

17 мај 18:30Prodavam Kopacki Nike - Продавам Копачки Најк

Kopackite se malku koristeni i vo odlicna sostojba Kontakt telefon :...


50 €
или предлог цена
Струга

Фудбал / Чевли

15 мај 14:34Prodavam Kopacki Puma - Продавам Копачки Пума

Kopackite se malku koristeni i vo odlicna sostojba Kontakt telefon: ...


50 €
или предлог цена
Струга

Фудбал / Чевли

15 мај 14:28Prodavam Kopacki Adidas - Продавам Копачки Адидас

Kopachkite se vo odlicna sostojba kako shto se gleda na slikite Kont...


50 €
или предлог цена
Струга

Фудбал / Чевли

15 мај 14:23Копачки- Nike superfly 9

Се продаваат копачки NIKE superfly 9 br 42. Купени od D-sport пред 1...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

11 мај 18:05novi nike kopacki noseni 4 pati broj 41

glanc novi kopacki nike mercurial noseni 4 pati broj 41


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

27 апр 18:22ADIDAS F50 (2PARA)

НОСЕНИ ЕДНА СЕЗОНА Не скинети број 37 1/3 Праќам по карго 1пар 600д...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Чевли

26 апр 01:42Продавам нови копачки - патики

Продавам нови копачки - патики број 39 купени од Турија, погрешен бро...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

17 апр 14:56Продавам Adidas Predator Edge 3 soft ground 45

Продавам Adidas Predator Edge 3 soft ground величина 45 со клуч за кр...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

14 апр 20:35Prodavam kopacki Matstar

Kopackite se vo dobra sostojba, malku izvalkani 37 broj


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Фудбал / Чевли

13 апр 13:50Prodavam kopacki Nike Mercurial

Kopackite se vo dobra sostojba brojce 37


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Фудбал / Чевли

13 апр 13:50Joma kopacki 44

Broj 44 Novi


20 €
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

10 апр 17:01Kramponi za kopacki

Se prodavaat kramponi za kopacki, predni (mali) i zadni (golemi). pro...


20 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

09 апр 19:17Novi kopacki 45.5

Продавам копачки бр.45.5 поради погрешен број. Купени се од Србија. ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фудбал / Чевли

30 мар 13:12Detski kopacki nike br 36 odlicni

Detski kopacki nike br 36 odlicni


600 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Фудбал / Чевли

23 мар 08:51Kopacki Adidas TRX-FG. 38 broj

Kako novi.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

20 мар 10:08PUMA Kopacki

Novi patiki kupeni vo Grcija 110 eur


4.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фудбал / Чевли

06 мар 13:08KOPACHKI, CHUNJEVI, KOSTOBRANI, JAZHE ZA SKOKANJE

Original roba, stvarite se kupeni 2 3 pati povishe od kolku shto gi p...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

05 мар 18:55Adidas detski model broj 34

ADIDAS patika broj 34 za na vestachka treva i za vo sala, odlichno so...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

02 мар 18:17Kopacki Adidas Predator 36,5

Prodavam kopacki adidas predator skoro novi 36.5 broj


1.200 МКД
или предлог цена
Радовиш

Фудбал / Чевли

01 мар 13:27Adidas X Speedflow .4

Model: Adidas X Speedflow .4 Broj: 38 ⅔ Kopackite se extra zacuvani...


1.250 МКД
или предлог цена
Кочани

Фудбал / Чевли

28 фев 18:40Adidas X Speedflow .4

Model: Adidas X Speedflow .4 Broj: 38 ⅔ Kopackite se extra zacuvani...


1.250 €
или предлог цена
Кочани

Фудбал / Чевли

28 фев 18:38Kopacki Nike Mercurial

Kopacki, novi, ne noseni. 42 broj. 072661811


4.000 МКД
или предлог цена
Радовиш

Фудбал / Чевли

21 фев 20:55Копачки детски

Се продаваат детски копачки NIKE HYPERVENOM бр.36,5 . Многу малку кор...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Чевли

15 фев 12:07Se prodavat kopacki

Se prodavat kopacki novi ne noseni, poradi greska broj! Original Nik...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Фудбал / Чевли

09 фев 19:19Копачки детски

Детски копачки без оштетувања Nike Mercurial broj eu 36.5 2000 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

07 фев 22:42Kopacki Adidas Predator

Prodavam kopacki predator, malku noseni Broj 44


1.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Фудбал / Чевли

22 јан 14:00Adidas kopacki

Prodavam originalni kopacki adidas predator br:41,5


1.800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Фудбал / Чевли

12 јан 22:49Casovnik FILIP PLAIN

Se prodava nov racen casovnik FILIP PLAIN tel.079 205 355


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фудбал / Чевли

10 јан 16:41PATIKI SPED KROS 3 NOVI

Novi ne nosini odgovaraat na broj 44 Se pridavaat poradi utnat broj


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Фудбал / Чевли

25 дек 10:24Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам