Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
64 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Reket za tenis Head Radical MP

Prodavam reket za tenis HEAD Radical MP -295gr nenapleten -98 inchi ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:35Torba za tenis Wilson

Prodavam originalna torba za 12 reketa za tenis Wilson


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

Вчера 18:07Нова профи торба Head Tour Travel Team

Продавам нова професионална голема торба со тркалца Head Tour Travel ...


3.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

25 сеп 23:37Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 сеп 17:02Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 сеп 17:02RANEC TORBA ZA REKETI I OPREMA HEAD

MNOGU SOCUVANA TORBA RANEC ZA REKETI I OPREMA HEAD


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 сеп 15:30Se prodava stol za pink-pong

Se prodava stol za ping-pong.Hitnooo…


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
12 сеп 14:35Australian Open oficijalna topka - topki za tenis - тенис

🎾Dunlop Australian Open🎾 3 топки! -Официјална топка на првиот грен...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

11 сеп 21:15Novi i polovni teniski reketi! Reket za tenis Dunlop!

Detski, pocetnicki, rekreativni i profesionalni reketi Dunlop. Детск...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

11 сеп 21:15Futrola za reket

Se prodava futrola za reket head


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

30 авг 12:13Tenniska Torba

SE PRODAVA DOBRO ZACUVANA TORBA ZA TENNIS HEAD


2.400 €
или предлог цена
27 авг 16:26Prodavam set od palki za golf

Prodavam set od palki za golf Tour edge


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 авг 07:30Detski teniski reket

Se prodava detski teniski reket pro Komplet so topcinja Cena 500den...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

20 авг 14:42WILLSON i BABOLAT

Prodavam dva teniski reketi itoa WILLSON grafiten , nov neupotrebe...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

16 авг 13:52SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA

SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA


1.900 МКД
или предлог цена
13 авг 19:27топчиња за тенис Artengo

се продаваат 4 топчиња за тенис Artengo


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

09 авг 13:24Babolat Pure Drive Tour

Se prodava reket za tenis marka Babolat Pure Drive Tour zacuvan vo is...


60 €
или предлог цена
08 авг 17:26Neupotrebena Wilson oprema za golf

Kontakt: Hristijan 071 247 329


899 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

05 авг 18:40Tenis masina za spanovanje na reket.

Spanerica za teniski reket.


550 €
или предлог цена
26 јул 18:35se prodavaat teniski reketi novi

se prodavaat teniski reketi


1 €
или предлог цена
23 јул 10:42Dunlop topki Dunlop Fort All court

Teniski topki Dunlop Fort All court -pakuvani po 3 vo kutija -cena: 3...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

21 јул 14:22Detski profesionalni reketi tenis Dunlop

Se prodavaat detski profesionalni reketi za tenis! Od 5 do 13 godini.


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

17 јун 21:38Детски тениски рекети HEAD SPEED Graphene 26"

Рекетите се здрави со нов шпан и гриф. Цената за HEAD Graphene XT...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

10 апр 16:58REKETI TENNIS

WILSON HEAD


40 €
или предлог цена
27 мар 14:25Reketi za TENIS od poznati Svetski marki Wilson,Head,Babolat

Se prodavaat Reketi za TENIS od poznati svetski marki:WiLSON, HEAD ,B...


1.234 €
или предлог цена
09 мар 22:14TENIS TENISKI REKET REKETI * HEAD * ANDRE AGASSI proveri

HEAD RADICAL JR. ANDRE AGASSI PERFEKTNO SOCUVAN GOLEMINA 67 cm TEZ...


50 €
или предлог цена
06 мар 20:06Reket Wilson

reket wilson orginal dali 5 pati e igrano so nego


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

17 јан 15:15Tennis Tenis reket

Cena na eden 30eur


30 €
или предлог цена
09 јан 20:29Se Prodavaat Reketi i TOPCINJA ZA TENUS

Se prodavaat povece Reketi za Tenis i toa Wilson,Prince ,Kubler,K2 i ...


1.234 €
или предлог цена
28 дек 09:34ORIGINAL COMBAT 4.9 REKET ZA BADMINTON

Zainteresirani za povekje info 070383612


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

28 дек 00:44WILSON рекет

Зачуван рекет за тенис WILSON Без футрола


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

23 дек 11:11TORBI-FUTROLI-RANCI ZA REKETI ZA TENIS

Se prodavaat Futroli i Ranci za Reketi za Tenis Isto taka ima na lag...


1.234 €
или предлог цена
06 ное 12:44WILSON NOVI REKETI ZA TENIS "NOVI "

Se prodavaat Novi neotpakuvani reketi za tenis WILSON komplet so futr...


123 МКД
или предлог цена
06 ное 12:44Se prodavaat 3 reketi za tenis

Vo odlicna sostojba 1 HEAD 3500 2 slazenger 2500 3 WILSON 3500 Site ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

03 ное 14:04Reketi za tenis,Reket,Head,Wilson,Princes i dr.

Prodavam reketi od poznati brendovi po ekstra ceni vo odlična sostojb...


20 €
или предлог цена
31 окт 20:37Рекет за бадмингтон/ Reket za badmington

Се продава рекет за бадмингтон со футрола.


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 окт 12:36Wilson Europa ace 25 reket

Sochuvan reket za tenis.


1.300 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:42Babolat Roddick junior 140 reket

Detski reket za tenis, vo dobra sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:34TENISKI REKETI HEAD WILSON PRINCE

Se prodavaat teniski za vozrasni i detski od site brendovi i golemini...


500 МКД
или предлог цена
15 сеп 21:42Тениски рекет Head YouTek Graphene Speed S

Тениски рекет Head YouTek Graphene Speed S, супер состојба (8.5/10). ...


4.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 авг 22:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам