Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cevli za skijanje Tecnika 45, Alpina 42 i 43

Prodavam solidno socuvani cevli za skijanje: 1. Alpina br.41-42 (t...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05Зимски кондури со гамашни Salomon S/LAB X Alp Carbon 2 GTX

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се органи...


9.500 МКД
или предлог цена
10 авг 16:40Cevli za skijanje

Se prodavaat cevli za skijanje br.28. 5


1.500 МКД
или предлог цена
09 авг 21:11Cizmi za skijanje Salomon

Se prodavaat cizmi za skijanje Salomon 26-26.5 cm (br.41) INFORMA...


40 €
или предлог цена
09 авг 15:18CIZMI I SKII EVTINO!!!

Tel 070-541-761 Prodavam 2 para skii i eden par cizmi za skijanje.20...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

07 авг 08:08Alpinisticki cizmi Haix br 38/39

Prodavam nenoseni Alpinisticki cizmi Haix model KSK 3000 br 38/39 nov...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

04 авг 14:0110 evra par (na golemo)

CEVLITE SE DONESENI OD CH PRED NEKOLKU DENA A GI IMA NAJUBAVITE MARKI...


10 €
или предлог цена
04 авг 12:03Salomon 26 - 26.5

077 535 635


По Договор
или предлог цена
31 јул 09:46Ski i konduri

Info 077 535 635


По Договор
или предлог цена
31 јул 09:46Garmont "RADIUM"

Garmont "Radium" br.27.5 moze dogovor


1 МКД
или предлог цена
30 јул 12:35Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:25Snowboard boots/чизми

Sаlomon чизми во перфектна состојба минимално носени


4.000 МКД
или предлог цена
23 јул 13:00Snowboard čizmi Salomon

Snowboard čizmi salomon samo ednas koristeni


100 €
или предлог цена
17 јул 16:26Cizmi za skii Dalbello NX

Broj 42


50 €
или предлог цена
08 јул 09:36Cizmi za skii Nordica 720

Skii cizmi i oprema


2.000 МКД
или предлог цена
08 јул 09:36Skii Fischer 165sm

info 071223943


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

06 јул 12:51Cizmi za snowboard novi broj 41

Novi ne noseni cizmi za skowboard uvezeni od italija broj 41


2.300 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne se vozeni nikogas Broj 41 Uvezeni od italija


2.000 €
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne vozeni Broj 41 Uvezeni od italija


2.000 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi za skijanje nordica 36 novi

Novi ne se vozeni nikogas broj 36 Uvezeni od itlaija Moze da se pro...


2.500 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Konduri za skijanje Nordica 37 novi

Cizmite se novi nikogas ne se vozeni Broj 41 Nordica Moze da se pr...


2.500 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi snowboard 42 Made in italy

Novi ne vozeni doneseni od italija Broj 41


2.000 МКД
или предлог цена
04 јул 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne vozeni doneseni od italija Broj 41


2.500 МКД
или предлог цена
04 јул 14:01Cizmi za snowboard novi od italija 41

Novi ne noseni,uvezeni od italija broj 41


2.300 МКД
или предлог цена
04 јул 14:01SKI CEVLI DELBELO

DELBELO,,SKI CEVLI-srebrena boja- GOLEMINA,290 ,,,350mm ili po ...


100 €
или предлог цена
30 јун 13:39skijacki cevli

-alpina ,, pro carve,, ski cevli ---45-46 br- 3000den ---temno ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јун 13:39Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Modeli od poslednite 3 godini!!! Flex od 80 do 130


1 МКД
или предлог цена
18 јун 15:18Prodavam povolno Ski cevli ski konduri Salomon

Se prodavaat ski cevli broj 38, 24 24,5 Odlicni, socubani cena...


2.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 јун 07:12Машки кондури за snowboard NITRO 40 2/3

Машки кондури NITRO една сезона бордани. Контакт телефон: 078 806 ...


8.000 МКД
или предлог цена
11 јун 17:24Ski cizmi detski HEAD-malku koristeni

Prodavam detski ski cizmi HEAD golemina 190-195, odgovara za velicina...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 09:43Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON

Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON, za pocetni i sredno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 мај 18:18Ski Cizmi Alpina

Cizmite se broj 44-45 mnogu malku koristeni jas sum prv sopstvenik


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

21 мај 08:04Lizgalki ROCES ICY 3 BLACK-WHITE

Prodavam Lizgalki ROCES ICY 3 BLACK-WHITE broj 41 - novi.


100 €
или предлог цена
17 мај 00:46KONDURI CIZMI ZA BORD broj40/41 кондури чизми

Kondurite se malku koristeni.


3.300 МКД
или предлог цена
11 мај 15:16Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


339 €
или предлог цена
09 мај 10:02prodavam chizmi

prodavam trotinet mnogu malku koristeeen,skoto vooopshto ,kacigi,box...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 мај 18:51Prodavam konduri za skijanje SALOMON

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38. Во одлична состојба,...


3.500 МКД
или предлог цена
04 мај 09:58Burton - кондури за борд

Продавам Burton кондури за борд, број 40,5 носени две сезони. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 14:07ski konduri detski ALPINA KAKO NOVI BR.39

ski konduri ALPINA detski edna sezona vozeni broj 39


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:02Prodavam Cizmi Alpina

Dobro zacuvani Br:43


3.000 МКД
или предлог цена
30 апр 12:18Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам