Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detski Skafander za skijanje br. 122

Prodavam Detski Skafander za skijanje br. 122 (7 godini).Javete se na...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 12:10Pantaloni za skijanje, br. 152 (12 god), od Svajcarija.

Prodavam pantaloni za skijanje, br. 152 (12 god), doneseni od Svajcar...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:10Se prodava ski jakna FILA

Se prodava ski jakna Mashka FILA br.54


900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38  НОВ ОГЛАС

Se prodava ski jakna ELAN

Se prodava malku koristena mashka ski jakna ELAN br.56


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:36  НОВ ОГЛАС

Jakna BRUGI

Jaknata e broj 176


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:55Se prodavaat skii R 15 Rossignol

Se prodavaat skii R 15 Rossignol so vezovi i cižmi br.42, dolgi 162 c...


7.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:11Obleka za snowboard/snoubord - burton, protest, anon

Prodavam obleka, rakavici i kaciga za snowboard posebno ili vo komple...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

20 сеп 08:41Jakna Justplay

Се продава нова, воопшто не користена јакна JUSTPLAY, број S (152/15...


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:57RAKAVICI SKII SKI NARAKVICI ZA SKIJANJE PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:31Skii , Kaciga za Ski, Konduri za Ski

Kacigi, Skii, Konduri i Stapcinja Novi i Polovni Skii dimenzii od ...


1 €
или предлог цена
17 сеп 14:36SKIORSKI PANTOLONI

Се продаваат скиорски пантолони многу малку носени, да неречам нови. ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:31Pantoloni za skijanje

Се продаваат женски пантолони за скијање, воопшто не се користени 4F ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:10Ски пантолони / Ski pantoloni

Се продаваат нови пантолони за скијање “crivit”, големина 52.


1.200 МКД
или предлог цена
14 сеп 19:34Prodavam novi KILTECH ski pantaloni

Ski pantolonite se novi, spakuvani vo kesa. Kupeni se 6 990 den. Pora...


5.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 00:26Женски оргинал North Face ракавици rakavici

Женски оргинал North Face ракавици донесени од Америка. Големина L....


1.600 МКД
или предлог цена
11 сеп 00:18Kaciga i naocari za skijanje

Kacigata e golemina L broj 59-60 naocarite se podesuvaat vo zavisnost...


2.200 МКД
или предлог цена
10 сеп 08:58DC Snowboarding jakna

Се продава DC јакна за скијање/бордање. Величина М. Јакната е во мн...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

02 сеп 14:29Skafander za skijanje BRUGI

Skafanderot e odlicno socuvan odgovara na xl ili xxl vo brojka golemi...


3.800 МКД
или предлог цена
01 сеп 09:59Ski pantaloni

Moze da se koristat za sekakvi sportski aktivnosti mnogu kvalitetni s...


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 авг 22:35Reusch rakavici - Shampionski

Reusch NOVI profi takmicarski rakavici sezona 2002/2003.Podarok licno...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 авг 16:15Zenska sportska jakna

Se prodava mnogu kvalitetna zimska zenska jakna (Softshell) kako nova...


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

27 авг 18:30ZARA zimska jakna, broj 134, 8-10 godini

Prodavam ZARA zimska jakna, broj 134, odgovara na deca od 8 do 10 god...


15 €
или предлог цена
21 авг 16:27Spyder

Spyder BORMIO XL goratex usa taem novi gold premium kvalitetni recco ...


190 €
или предлог цена
12 авг 01:14Ски панталони Icepeak

Се продаваат ски панталони Icepeak Величина (48 - S) Растеглив софт...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

30 јул 12:20Detski skijacki pantoloni X 2

Se prodavaat dva para skijacki pantoloni detski eden par violetovi br...


25 €
или предлог цена
27 јул 12:46Icepeak Colby ski jakna

Jakna Icepeak Colby, golemina 58, kupena lani od Megasport. Jaknata n...


5.500 МКД
или предлог цена
24 јул 05:38se prodavaat dva para ski pantaloni

Ski pantaloni novi SALOMON br.M (poradi pogresen br.kupeni se 100e)p...


2.400 МКД
или предлог цена
15 јул 09:29SKIJACKA JAKNA

Mnogu ubava jakna ocuvana


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

21 мај 11:07skijacki rakavici

Novi ne koristeni kvalitetni rakavici vodotporni ICEPEAK golemina s


1.000 МКД
или предлог цена
19 мај 10:39Prodavam i Salomon zenski dolni pantoloni za skijanje broj L

Продавам нови воопшто не носени Salomon женски долни панталони за ски...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

16 мај 20:59NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE OCILA SO ZASTITNA MASKA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 11:20NAOCARI SNOWBOARD SKII MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI OCILA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
09 мај 11:20Detski ski pantaloni Freestep 10000,158, skoro novi

Prodavam skoro novi detski ski pantoloni Freestep za visina 158 cm ex...


2.300 МКД
или предлог цена
01 мај 07:41Detska skijacka jakna ICEPEAK 164(13-14g.) skoro nova

Prodavam edna sezona koristena detska skijacka jakna Icepak 5000 za 1...


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 07:40SKIJACKI PANTOLONI

SKIJACKI PANTOLONI I Jakni


1.000 МКД
или предлог цена
28 апр 07:35Detski ski kombinezon Nevica 5-6 god. 110-116 cm

Prodavam detski ski kombinezon Nevica waterproof golemina 5-6 god. vo...


1.000 МКД
или предлог цена
17 апр 13:01NARAKVICI RAKAVICI ZA SKIJANJE VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
11 апр 13:42Regatta детска јакна

Се продава детска Regatta adventure tech јакна црвена зелена боја во ...


1.001 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

09 апр 12:02Snowbord jakna QUIKSILVER 8000mm

SE PRODAVA snowbord jakna QUIKSILVER, maska, velicina XL. Koristena e...


60 €
или предлог цена
05 апр 16:24ski jakna

jakna br XL


1.200 МКД
или предлог цена
04 апр 15:42Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам