Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cizmi za snowboard novi broj 41

Novi ne noseni cizmi za skowboard uvezeni od italija broj 41


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne se vozeni nikogas Broj 41 Uvezeni od italija


2.000 €
или предлог цена
Вчера 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne vozeni Broj 41 Uvezeni od italija


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:02Cizmi za skijanje nordica 36 novi

Novi ne se vozeni nikogas broj 36 Uvezeni od itlaija Moze da se pro...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:02Konduri za skijanje Nordica 37 novi

Cizmite se novi nikogas ne se vozeni Broj 41 Nordica Moze da se pr...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:02Cizmi snowboard 42 Made in italy

Novi ne vozeni doneseni od italija Broj 41


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:02Cizmi snowboard 41 Made in italy

Novi ne vozeni doneseni od italija Broj 41


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01Cizmi za snowboard novi od italija 41

Novi ne noseni,uvezeni od italija broj 41


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01SKI CEVLI DELBELO

DELBELO,,SKI CEVLI-srebrena boja- GOLEMINA,290 ,,,350mm ili po ...


100 €
или предлог цена
30 јун 13:39skijacki cevli

-alpina ,, pro carve,, ski cevli ---45-46 br- 3000den ---temno ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јун 13:39Cevli za skijanje

Se prodavaat cevli za skijanje br.28. 5


1.500 МКД
или предлог цена
29 јун 18:1510 evra par (na golemo)

CEVLITE SE DONESENI OD CH PRED NEKOLKU DENA A GI IMA NAJUBAVITE MARKI...


10 €
или предлог цена
18 јун 20:24Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Modeli od poslednite 3 godini!!! Flex od 80 do 130


1 МКД
или предлог цена
18 јун 15:18Prodavam povolno Ski cevli ski konduri Salomon

Se prodavaat ski cevli broj 38, 24 24,5 Odlicni, socubani cena...


2.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 јун 07:12Cevli za skijanje Tecnika 45, Alpina 42 i 43

Prodavam solidno socuvani cevli za skijanje: 1. Alpina br.41-42 (t...


1.600 МКД
или предлог цена
13 јун 21:27Машки кондури за snowboard NITRO 40 2/3

Машки кондури NITRO една сезона бордани. Контакт телефон: 078 806 ...


8.000 МКД
или предлог цена
11 јун 17:24Ski cizmi detski HEAD-malku koristeni

Prodavam detski ski cizmi HEAD golemina 190-195, odgovara za velicina...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 09:43Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON

Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON, za pocetni i sredno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 мај 18:18Ski Cizmi Alpina

Cizmite se broj 44-45 mnogu malku koristeni jas sum prv sopstvenik


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

21 мај 08:04CIZMI I SKII EVTINO!!!

Tel 070-541-761 Prodavam 2 para skii i eden par cizmi za skijanje.20...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

20 мај 20:02Lizgalki ROCES ICY 3 BLACK-WHITE

Prodavam Lizgalki ROCES ICY 3 BLACK-WHITE broj 41 - novi.


100 €
или предлог цена
17 мај 00:46KONDURI CIZMI ZA BORD broj40/41 кондури чизми

Kondurite se malku koristeni.


3.300 МКД
или предлог цена
11 мај 15:16Cizmi za skii Nordica 720

Skii cizmi i oprema


2.000 МКД
или предлог цена
11 мај 00:04Cizmi za skii Dalbello NX

Broj 42


50 €
или предлог цена
11 мај 00:04Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


339 €
или предлог цена
09 мај 10:02prodavam chizmi

prodavam trotinet mnogu malku koristeeen,skoto vooopshto ,kacigi,box...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 мај 18:51Prodavam konduri za skijanje SALOMON

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38. Во одлична состојба,...


3.500 МКД
или предлог цена
04 мај 09:58Burton - кондури за борд

Продавам Burton кондури за борд, број 40,5 носени две сезони. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 14:07ski konduri detski ALPINA KAKO NOVI BR.39

ski konduri ALPINA detski edna sezona vozeni broj 39


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:02Prodavam Cizmi Alpina

Dobro zacuvani Br:43


3.000 МКД
или предлог цена
30 апр 12:18Mammut Cascade Gtx

Se prodavaat cevli Mammut cascade gtx, broj 43, voopsto ne koristeni,...


200 €
или предлог цена
26 апр 17:24Skii Elan

Skii so vezovi i steki, RC 04 170cm RC05 180cm Rosifgnoll 170 cm


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 12:23Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


2.000 МКД
или предлог цена
15 апр 01:08Konduri za skijanje HEAD VECTOR 100 flex

Се продаваат половни кондури за скијање HEAD VECTOR 110 flex. Зачуван...


85 €
или предлог цена
10 апр 12:18Кондури број 43-44

Се продаваат кондури нови некористени за бордање број 43-44. Тел 070 ...


4.000 МКД
или предлог цена
05 апр 18:06Nitro snowboard chizmi

Nitro snowboard chizmi golemina 42 i 2/3.


По Договор
или предлог цена
05 апр 09:57Се продаваат кондури број 42

Се продаваат половни кондури за бордање број 42. Тел 070 622 000


4.000 €
или предлог цена
04 апр 15:52polovni konduri za skijanje

prodavam konduri za skijanje 2para ALPINA BR.41,5 2.500 DEN. TECN...


3.000 МКД
или предлог цена
04 апр 11:06Salomon Quest access R70 W

Одлични X ACCESS 70 W кондури за скијање кои имаат прилагодлив механи...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 апр 11:41Ski cevli konduri ALPINA RX4

PRODAVAM ALPINA RX4 SKI KONDURI. BR 45.5 ILI NO.30 PO SKI TABLICA. DO...


2.500 МКД
или предлог цена
02 апр 09:18Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам