Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nurkacko - surfersko odelo kombilizon

Rip curl Wet suit neoprensko nurkackacko surfersko odelo 3.2 oblechen...


65 €
или предлог цена
Вчера 15:32Cressi odelo obleka za nurkanje

Prodavam odelo/obleka za nurkanje za deca od 6-12 godini, 5mm debel e...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

28 сеп 19:06Elek Eleci za vo voda

Prodavam eleci za vo voda


1.300 МКД
или предлог цена
27 сеп 18:30Капа за пливање

Капа за пливање за деца 150ден парче


150 МКД
или предлог цена
24 сеп 07:55Nurkacko odelo Mares

Se prodava nurkacko odelo Mares Evolution 5mm+5mm Golemina 6 ili XL


140 €
или предлог цена
20 сеп 07:54Profesionalni eleci za spasuvanje vo voda / Елек за вода

Prodavam 4 profesionallni eleci za spasuvanje vo voda marka CSR saili...


35 €
или предлог цена
19 сеп 19:52Prodavam maica za sportuvanje so dolgi rakavi so UV zastita

Prodavam SBART maicI XL 175/95 za sportuvanje so dolgi rakavi ( p...


25 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

06 сеп 09:45Maski kostum za kapenje ( DECATHLON

Машки костум за капење од DECATHLON. Нови, воопшто не користени. Се...


600 МКД
или предлог цена
14 авг 20:31Odelo za nurkanje OMER dvodelno 5mm

Prodavam odelo za nurkanje OMER debelina 5mm.Oblozeno od vnatre so ne...


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

04 јул 23:36Prodavam skii za skianje na voda

Prodavam skii za skianje na voda odlicni moze da se skia so dvete a ...


170 €
или предлог цена
18 дек 19:55ELEK ZA VODENI SPORTOVI JOBE

Prodavam ELEK ZA VODENI SPORTOVI marka JOBE. Elekot e vo odlična sost...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

29 јул 07:23Одело за нуркање

Продавам одело за нуркање. одоговара до 160 см висина (за деца од 10-...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јан 12:03Odelo za nurkanje

Odeloto e novo odgovara na visina 175/185 Tezin...


220 €
или предлог цена
17 окт 22:01Odelo za NURKANjE 220 eu NOVO

Novo odgovara za lica vis 175/185 inf. Tel 070222490


220 €
или предлог цена
16 окт 07:07Kostim za plivanje

Kostim za plivanje. Nov!


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

04 сеп 07:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам