Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam Elan 401, camec, gliser, чамец, глисер

Купувам Elan 401 со приколица. Цена околу 500 евра.


500 €
или предлог цена
04 дек 22:21PODVODNA MASKA ZA TELEFON(NURKANJE)DO 15m

Се продава маска за нуркање за телефон до 15м , нова , воопшто некори...


2.500 МКД
или предлог цена
03 дек 17:08PRODAVAM TOMOS PENTA 4 MNOGU MALKU KORISTEN

PRODAVAM TOMOS PENTA 4 I 4.5 ELEKTRONIK MNOGU MALKU KORISTENI. MOTO...


По Договор
или предлог цена
01 дек 20:07ELECI ZA VO VODA

Prodavam dva eleci za vo voda.Cena 20 € eden Info na br.071276731 Isp...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

29 ное 19:42РЕПАРИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ЈАХТИ,ВОДНИ СКУТЕРИ.

РЕПАРИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ЈАХТИ,ВОДНИ СКУТЕРИ. РЕПАРИР...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

25 ное 18:30Се продава чамец

Се продава гумен чамец во одлична состојба. чамецот е со алуминиумски...


450 €
или предлог цена
22 ное 22:08camec profesionalen mariner 3 intex

camecot e nov voopsto ne pusten vo voda so tvrdo aluminiumsko dno niz...


25.000 МКД
или предлог цена
19 ное 09:37elektricna pumpa za pumpanje bazeni i dr

elektricna pumpa za vazduh za pumanje na bazeni,duseci,camci i dr. ra...


750 МКД
или предлог цена
15 ное 21:20prodavam camec elend 2.40 x110

camec eland potpolno sreden ofarbam so duplo dno prodavam ili menuvam...


1 €
или предлог цена
14 ное 19:28Novi naocari za plivanje

Novi neupotrebeni naocari za plivanje "Arena". Kupeni 790den.


10 €
или предлог цена
10 ное 21:55SUP veslo

Се продава SUP весло малку користено од врвниот француски производите...


2.800 МКД
или предлог цена
20 окт 00:29Camec

Se prodava aluminski camec so dimenzii 3m dolzina,145 sirina i 1m dno...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

09 окт 09:00KOLIBRI GUMEN CAMEC

Camecot e dolg 245st, sirok 140st so tri komori drven patos- dve ve...


25.000 МКД
или предлог цена
06 окт 06:45Sup board Jobe sports leona 10.6 Nov 1 mesec koristen

Se prodava sup board jobe leona 10.6 bez tocka nov bukvalno so site d...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

28 сеп 14:33SUP daska ZRAY X RIDER 12 Nova-суп даска

Se prodava nova sup daska neotpakovana 365 x 81 x 15 Komplet.


380 €
или предлог цена
14 сеп 14:07Ambietalna RGB Lampa LED svetlo za pod voda, za bazeni itn

Ova lampa raboti so 3 mali AAA baterii,(isti se kako od baterii za da...


500 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:51ЧАМЕЦ,КАЈАК,ДУШЕК USB

Се продаваат нови во кутија 2 чамци, 1 кајак и 2 душеци INTEX ЧАМЦ...


1 МКД
или предлог цена
31 авг 17:37NOVA NEOTPAKOVANA SUP DASKA AQUA MARINA

NOVA NEOTPAKOVANA SUP DASKA AQUA MARINA


350 €
или предлог цена
23 авг 21:32SUP СУП Kajak

Продавам нови СУП 120 кг 320 евра СУП 100 кг 300 евра Кајак 150 кг 1...


280 €
или предлог цена
10 авг 13:00Windsurf - Опрема за едрење -Tabou Gaastra

Се продава комплет windsurf опрема: - 145l даска Tabou Bullit freeri...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

01 авг 14:37NOVI KAJACI KAJAK DVOSEDI SO 2 VESLA I PUMPA

NOVI KAJACI KAJAK DVOSEDI SO 2 VESLA I PUMPA CENA: 12990den


12.990 МКД
или предлог цена
26 јул 11:53PERAI

Se prodavaat profesionalni Perai marka Pegaso,br.44-48,odlicno socuva...


50 €
или предлог цена
15 јул 09:52Intex bazen

Се продава Intex Ultra XTR Frame монтажен базен со песочна пумпа, со ...


65.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

08 јул 13:00Skii za voda

Se prodava skija za na voda dobro socuvana Jobe 100e


1 €
или предлог цена
27 јун 23:12JOBE (Џоби) SUP-ови, елеци,гуми за влечење,даски

🥳Најновата JOBE (Џоби) колекција пристигна во Скендервоски!🥳 🌊SUP...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

14 јун 12:27Pedalinki

Педалинките се наоѓаат во Претор За подетални информации звонете на ...


350 €
или предлог цена
13 јун 17:02Базент

Базентот е користен само една сезона е со метална конструкција + грат...


100 €
или предлог цена
16 апр 12:44BIC Dura-Tec 10'4

Се продава SUP - Standup paddle тврда даска за стоечко веслање, во од...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

12 јан 18:30CHAMEC,ЧАМЕЦ - MAESTRAL9

Продавам чамец MAESTRAL 9


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

28 дек 19:50Se prodava plasticen camec ELAN

Se prodava plasticen camec Elan 3 dolzina: 310cm sirina: 160cm ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

14 дек 20:27Camec SPORT BEOGRAD II so dopolnitelna oprema

Se prodava camec SPORT BEOGRAD II,vo perfektna sostojba,so dokumenti,...


1.170 €
или предлог цена
20 окт 19:55Prodavam camec

Se prodavaat dva camci,pogodni za ribolov i rekreacija. Cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
09 окт 17:05odelo za deca

Odelo za plivanje,nurkanje za deca so kratki i dolgi rakavi novi i ko...


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 12:08PRODAVAM CAMEC MAESTRAL 9 SD KAKO NOV

PRODAVAM CAMEC MAESTRAL 9 SD KAKO NOV BEZ NIEDNA LEPENKA.


600 €
или предлог цена
12 сеп 20:55Racno izrabotena Surf, Даска Рачно изработена Сурф Даска

Daskata e so dimenzii 185cm - 65cm - 12cm, daskata e racno izrabotena...


6.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:18Iznajmuvam edrilica

Iznajmuvam edrilici na ohridsko ezero. -edrilica 7 m so ili bez skip...


1 €
или предлог цена
13 мај 08:33Izdavam golem metalen camec

Izdavam golem metalen camec za sportski ribolov


111.111 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Водени спортови / чамец / Останато

27 фев 16:32Gliser glastron so vnatresen dizel motor

Gliserot e so najdobri preformansi za tie sto znaat najdobro korito I...


6.000 €
или предлог цена
10 ное 12:30Gliser dvosed so motor 30konja

Naj stabilnoto korito monte karlo za tie sto znaat.So motor evinrude ...


3.000 €
или предлог цена
06 ное 16:02Motor za camec Jonson 40ks

Prodavam motor za camec vanbrodski Johanson super sea horse od 40K...


11 €
или предлог цена
30 сеп 08:26Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам