Цела Македонија
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам Mi Електричен скутер ( Тротинет )1S

Продавам Mi Електричен скутер ( Тротинет )1S Одлична состојба, корис...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електронски спортови

Вчера 13:39Електронско Пикадо Darts

Нови електронски пикада Можна игра на еден до осум играчи. 20 разли...


1.990 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30Multi konvertor za PS 1

Multi konvertor PS 1 za 4 igraci 200 denari Prakjam po kargo 076483091


200 МКД
или предлог цена
12 јун 19:13se prodava tocak

tel 078 933 861


220 €
или предлог цена
24 мај 13:30Dron Sky Hunter 128

Malku koristen, povejke info na tel ili viber


4.000 МКД
или предлог цена
12 апр 21:38Xiaomi elektricen skuter trotinet тротинет електричен

ORIGINALEN XIAOMI PRO mn zacuvan kako nov voopsto ne vozen pominuva...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електронски спортови

02 мар 11:38Pikado

Pikado kwatro so nova meta folija raboti so metalni pari 5.10.50 den ...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електронски спортови

10 фев 23:24Detektor

Se. Prodava nov ne koristen pin pointer pustam i po kargo tel. 076 50...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 11:31.

Mnogu malku koristeni zacuvano kako sto treba Za cena pisete na what...


1 €
или предлог цена
13 ное 14:59Fitbit flex 2

Se prodava fitbit flex 2 vo paket ne otvorena skros nova za sportisti...


1 €
или предлог цена
30 окт 21:44Se prodavaat NBA 2K21, NBA 2K20 (PS4)

Se prodavaat igro za Playstation 4 NBA 2K20 - 1200den NBA 2K21 - 160...


1.200 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електронски спортови

15 сеп 11:26DRON l109 PRO BRUSHLESS

gkkguo


13.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 22:09EACHINE E520S PROPELERI

Се продаваат пропелери за еачине е520с , нови , статични ,залепени(за...


350 МКД
или предлог цена
03 апр 21:49PPOPELERI ZA DRON YH-19HW

PROPELERI ZA DRONE YH-19HW novi, nekoristen(vidlivo od prilozenoto). ...


390 МКД
или предлог цена
02 апр 14:26DRZAC ZA AKCIONA KAMERA ZA DRON

Se prodava drzac za akciona kamera za dron, neznam na koi dronovi odg...


1 МКД
или предлог цена
06 фев 17:23program trka na kucinja

trka na kucinja kompjuter printer bixolon se kompletno ispravno cena...


1 €
или предлог цена
19 дек 14:47ELEKTRICNI VELOSIPEDI

ELEKTRICNI VELOSIPEDI...


1 €
или предлог цена
02 дек 13:58ДЕТЕКТОР ЗА МЕТАЛ

Продавам Детектор за Метал испрсвен Работи на Алкални Батерии 0702541...


11.000 МКД
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Електронски спортови

08 окт 08:41Se prodava velosipet vo ispravna sostojba marka kalk KALKHOF

Velosipedot e elektricen no mu fale baterijata inace e ispraven se im...


1 €
или предлог цена
09 авг 12:16Mrrcede

Mercedes velosiped Cena 3500evra


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електронски спортови

01 апр 10:34Метал детектор

Продавам метал детектор за злато. Телефон за конктакт : 077754899


По Договор
или предлог цена
26 фев 09:49dron

prodavam malo dronce vo odlicna sostojba.


600 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електронски спортови

21 јан 17:47Howerboard

Prodavam howerboard koristen nekolku meseci, bela boja.


8.000 МКД
или предлог цена
10 ное 22:03penny board

mal plasticen skateboard so boja zolta


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електронски спортови

27 окт 11:22hoverboard

prodavam hoverboard bel so tezina 12kg


5.994 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електронски спортови

27 окт 11:16HOVERBOARDI- 6.5INCH+SAMSUNG BATERIJA+LED SVETLA+BLUETTOTH

GOLEMA AKCIJA : REGULARNI CENI : 13.999 DEN NA POPUST CENI: 11.999...


199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електронски спортови

07 сеп 19:19HOVERBOARD , NOVI REZERVNI DELOVI I HOVERBOARDI

Ovlasten uvozvnik - distributer i servis , prodava orginalni rezervni...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Електронски спортови

16 авг 09:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам