Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PING PONG MASA

SE PRODAVA PING PONG MASA. - MASATA E SO ORIGINALNI DIMENZII - LE...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47  НОВ ОГЛАС

Се продава билјард 9ка ,електрично покадо, пинг-понг маси

Се продава билјард 9ка 🎱,електрично покадо🎯,пинг-понг маси🏓 Тел.к...


1 €
или предлог цена
22 јун 15:14Тегови за вежбање

Се продаваат елан плочи за кревање тежина - професионални со две шипк...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
19 јун 20:09Trombolino

Se prodava trombolino vo odlicna sostojba so zastiti mreza e 1.8 metr...


1 €
или предлог цена
03 јун 12:24UNIVERZALNA LIZGALKA SO POVEKE ELEMENTI

Lizgalka so kukicka so poveke elementi, zabavna i lesna za montiranje...


25.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:44Elektronsko Pikado - Електронско Пикадо - НОВО

Novo Elektronsko Pikado


2.900 МКД
или предлог цена
23 мај 23:10Elektronsko Pikado - Електронско Пикадо - НОВО

Електронско Пикадо, работи со 3 батерии од 1,5В, или со адаптер... И...


2.900 МКД
или предлог цена
23 мај 23:09Hokej Masa Hockey Table Novi!!!

Prodavam novi hokej masi vo kutija so garancija dostava do doma so mo...


680 €
или предлог цена
22 мај 12:11Fudbalce

Se prodava fudbalce nov model so led diodi so elektricni zetonjeri ...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

10 фев 23:24КОМПЈУТЕР ЗА ШАХ--КАКО НОВ И НАД 50 ШАХОВСКИ КНИГИ

Комјутер за шах--„Виртуозо Каспаров“-ПРОДАДЕН Се продадоа и околу ...


По Договор
или предлог цена
19 дек 21:58Bijard

Bijard na kegli Top sostojba


1 €
или предлог цена
02 дек 18:00Kran za igracki

Kran za igracki nov


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

29 сеп 00:13Продавам детски велосипед

Продавам детски велосипед 20ка ,во одлична состојба (се гледа од слик...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јун 07:47Se prodava Fudbalce fabi i pikado king

Se prodava Fudbalce fabi i pikado king dadt4 Vo odlicna sostojba pov...


650 €
или предлог цена
01 јун 18:35SE PRODAVA VELOSIPED

SE PRODAVA VELOSIPED KAKO NOV KONTAKT: DIME 075 468 567 Cena pov...


5 €
или предлог цена
15 мај 17:29ЧОЈА ЗА БИЛЈАРД

продавам оригинал Нова ЧОЈА ЗЕЛЕНА БОЈА за билјард


1.500 МКД
или предлог цена
27 апр 22:34Zetoni

Prodavam novi zetoni


15 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

23 апр 09:26k 6 biljard

dosta socuan ,ispraven, so mehanizam za zetoni, odlicni spuntovi


520 €
или предлог цена
11 мар 07:43Oprema za Bilijardi

Steki Kapici12mm Gumi za dupki Kiksovi Gumi za steki Topki ko...


7 €
или предлог цена
05 дек 16:30Pikado igli strelki perki

Prodavam iglici 3mm za profesionalni pikada perki za istite i komplet...


1 €
или предлог цена
05 дек 16:18Biljard,biliard,pikado,fusbalche,ps4 pro

Biljard 9ka pro, fudbalche fabi, pikado, ps4 pro so 2 kontroleri. Cen...


1 €
или предлог цена
11 јан 13:00Skii i Snowboard Naocari

Novi Skii i Snowboard Detski Naocari 2019/2020 Model 🇩🇪Uvoz German...


21 €
или предлог цена
26 окт 00:49Инфраред леќи за покер

Развиена во нашите лаборатории, од GambleRomania, најновата технологи...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

29 дек 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам