Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ролерки

Се продаваат ролерки многу малку користени 34-38


2.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:24Ховрборд

Се продава ховрборд 2018/2019 г многу малку користен


7.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:14Детски ролерки Фила

Продавам детски ролерки Фила, големина 32-35, сочувани во одлична сос...


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:03Ролери бр37

Ролери бр 37 со силиконски тркалца. Не многу возени.


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:55Rolerki povolno

Se prodavaat rolerki malku koristeni 35-42 broj 1200 den Klime 070 ...


1.200 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:58SKATEBOARD - PENNYBOARD

NOV SKATEBOARD PENNYBOARD CENA ZA PENNYBOARD 1200 DEN. CENA ZA SKAT...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

12 сеп 10:03Тротинет

Продавам скоро неупотребуван тротинет.


950 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:15Super rolerki

Mnohu dobribri rolerki samo probani 1 j ke se vidi na lice mesto 41,4...


3.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 11:20Prodavam Freeline Skates/Skateboard

Rolerkite ne se koristeni mnogu kupeni se od ebay.


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:14Salomon rolerki br.43

Силиконски тркалца, машки модел, но може да се користи како унисекс. ...


3.100 МКД
или предлог цена
05 сеп 02:15Rolerki super sostojba br.36./42

Se prodavaat rolerki super sostojba doneseni od germanija se pravat p...


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 16:08STITNICI SHTITNICI RACE LAKTI NOZE KOLENA MOTOR SKII ...

*Два пара штитници BSDDP, еден пар за раце / лакти, и еден пар за ноз...


1.400 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:44Скирол

Се продава нов неотпакуван женски скирол


550 МКД
или предлог цена
31 авг 09:43Rolerki za vozrasni

Rolerki marka Cougar


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

28 авг 17:05Detski roleri

Детски ролери достапни во сина и розе боја Големини S, M, L Квалите...


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

27 авг 17:21Roleri br. 40 (SILIKON) Rolerki **EKSTRA CENA**

Rolerite se ispravni, koristeni se nekolku pati. Se prodavaat poradi ...


1.000 МКД
или предлог цена
17 авг 11:03Roleri Street Fighter br. 40 (SILIKON) **EKSTRA CENA**

Rolerite se potpolno ispravni, ne tropaat, ne blokiraat. Zacuvani i k...


1.500 МКД
или предлог цена
17 авг 11:03Se prodavat roleri

Se prodavat roleri novi do 41 br.


2.200 МКД
или предлог цена
07 авг 17:24Novi roleri za deca

plavite od 32 do 35 skoro novi drugite od 39 do 42 so silikonski svet...


25 €
или предлог цена
06 авг 06:20Se prodava !!!

Leta ako znaes da go vozis !


По Договор
или предлог цена
02 авг 17:18Skej bord roleri i sportska oprema

Se prodava skejbord poloven ispraven so silikonski trkalca pravi i zd...


800 МКД
или предлог цена
01 авг 14:20Rolerki Rollerblade Zetrablade W

Prodavam novi Rollerblade Zetrablade W, broj 38 . Rolerkite ne se ko...


90 €
или предлог цена
25 јул 21:46PENNYBOARD I RIPSTIK Skateboard Skejtbord Skirol

DONESENI OD STRANSTVO, KRATKO VOZENI, ISPRAVNI,MINIMALNI ZNACI NA KOR...


70 €
или предлог цена
28 јун 08:15Detski roleri

Се продаваат детски ролери во одлична состојба. Големината не е фиксн...


1.800 МКД
или предлог цена
27 јун 21:06Skateboard D-STREET, NAVAHO

Се продава скејтборд D-STREET, NAVAHO во одлична состојба. Возен 10 п...


6.200 МКД
или предлог цена
27 јун 21:06Se prodavaat detski roleri I trotinet doneseni od germanija

Detski roleri golemina se podesuvaat od 29-33


1 €
или предлог цена
24 јун 21:28Hover board

Neupotrebuvan baterija drzi 50 km.kupen od danska.tel za kontakt 0783...


5 МКД
или предлог цена
23 јун 19:00Roleri,Rolerki,prodavam!

Prodavam roleri vo dobra sostojba,br42!


1.000 МКД
или предлог цена
17 јун 18:54SKATEBOARD - PENNYBOARD

NOV SKATEBOARD PENNYBOARD CENA ZA PENNYBOARD 1200 DEN. CENA ZA SKAT...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

16 јун 08:56Razor jetts heel wheels Roleri rolsui skirol

Novi, tie na slikite.


1.500 МКД
или предлог цена
12 јун 14:43се продава скејтборд GOLDSTAR

Полски производ...користен кус период, во одлична кондиција


1.100 МКД
или предлог цена
08 јун 13:59РОЛЕРКИ бр.39 и бр.34

Продавам два пара ролерки: бр.39 и бр.34, со заштитини кациги. Цена ...


1 €
или предлог цена
05 јун 08:33Roleri 40 42 ALPINA

Dobri alpina slovenski so silikonski trkala


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:16Oxelo zenski rolerki broj 38

Se prodavaat Oxelo zenski rolerki broj 38, novi, ne koristeni, kupeni...


4.000 МКД
или предлог цена
31 мај 21:36PRODAVAM ROLERKI

Prodavam novi rolerki Od broj 35 do broj 38 se prodolzuvaat Komplet...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 16:05STITNICI SHTITNICI RACE LAKTI NOZE KOLENA MOTOR SKII ...

*Два пара штитници BSDDP, еден пар за раце / лакти, и еден пар за ноз...


1.400 МКД
или предлог цена
03 мај 10:09Roleri broj 45

Prodavam roleri broj 45. Se prodavaat zaradi promasen broj, vozeni ne...


2.500 МКД
или предлог цена
30 апр 21:00Rolerki skoro novi

Malku vozeni


1 €
или предлог цена
29 апр 15:51Rolerki i Velosiped

Se prodavat Rolerki Velosiped Skii Info 074 209 329 074 ...


По Договор
или предлог цена
03 апр 09:52Rolerki

Prodavam rolerki broj 41-42


2.500 МКД
или предлог цена
29 мар 11:12Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам