Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rolerki

Prodavam rolerki br 38-39


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

Денес 09:23Roleri Fila

Doneseni od CH ispravni ,Fila’-1800den ,Oxygen’- 1500 den inf 070/694...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Roleri

Nike br 38 cena 1200 den 072 555 302


20 €
или предлог цена
23 јун 13:35Rolsuli / Roleri Rio kako novi

Se prodavaat skoro novi rolsuli rio, komplet so kutija original, broj...


1 €
или предлог цена
22 јун 19:12detski rolerki FILA

rolerki vo dobra sostojba zacuvani od br 35 do br 38


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

21 јун 20:49Roleri Roches 38-41

Roches br 41 K2 br 40 Alpina br 38 ...Moze zamena za bilo sto z...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јун 11:38Creature Complete Logo Skateboard

Skateboardot e mnogu socuvan i koristen okolu eden mesec


4.000 МКД
или предлог цена
20 јун 23:56Roleri Action

Rolerite se menuvaat 33-36. Ispravni.


1.500 МКД
или предлог цена
18 јун 16:38Novi roleri Action Sport kupeni vo SportVision

Se prodavaat novi roleri Action Sport, kupeni vo SportVsion, roleri...


1.700 МКД
или предлог цена
18 јун 13:38ROLERKI ROLERBLADE BR 40

ROLERBLADE ROLERKI BR 40


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

18 јун 13:29Salomon rolerii

Prodavam salomon roleri, kupeni se novi vo Avstrija vozeni se mnogu m...


3.200 МКД
или предлог цена
18 јун 12:09Velosipedi

Velosipedi doneseni od Svajcarija


1 €
или предлог цена
18 јун 06:15Велосипед 24"

Многу сочуван велосипед. Тркало 24". Цена 5000.00 тел. 070268611


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

13 јун 20:05Велосипеди сочувани

Продавам велосипеди. Тркало 26". Сивиот 3500 со Шимано делови, белиот...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

10 јун 10:03Велосипед 24'

Продавам многу малку користен велосипед, скоро нов. Тркала 24'. Цена ...


5.000 МКД
или предлог цена
10 јун 10:02YUNEEC E-GO електричен longboard

Се продава ⚡️ електричен лонгборд купен од Америка 2015, многу малце ...


230 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

08 јун 22:52NAJEFTINO ,roleri broj 38 se pravat do 42

So silikonski gumi i prednite gumicki svetat Kontakt 075 378 051


1.400 МКД
или предлог цена
02 јун 12:32Prodavam rolerki

Prodavam rolerki br 44 vo top sostojba z trak 6 m


45 €
или предлог цена
02 јун 06:49SKATEBOARD GLOBE COCONUT / BLACK

Prodavam malku koristen skateboard coconut (skirol).


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

26 мај 21:30Longboard

Se prodava longboard globe


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

25 мај 17:28продавам хаверборд

Продавам хаверборд купен од Ледиком 11.500ден возен само 5 пати пред ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

24 мај 15:34Rollerki 36-40br Rollerblade

Rolerki prisposoblivi od 36br do40br So silikonski trkalca na lager...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

21 мај 10:21Prodavam zastitna kaciga

Prodavam upotrebuvana, no vo odlicna sostojba, zastitna kaciga za ek...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

17 мај 10:03Rolerki br;40

Rolerki br;40 Rolerkite se holandski,malku vozeni i se so silikonski...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

16 мај 23:36Rolerki Roces

Rolerki Roces br.45 vo odlicna sostojba so minimalni tragi na koriste...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

09 мај 09:30ROLERKI / ROLEKI / ROLSULI K2 BROJ 44

Se prodavaat rolerki K2 Ascent - BROJ 44 - F...


50 €
или предлог цена
01 мај 19:30ROLERI Fila NRK Fun br. 42

Freestyle roleri Fila NRK Fun broj 42, kupeni 2021 od SportBike T.C. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

30 апр 15:48ROLERKI / ROLEKI / ROLSULI VIBES BROJ 27-30

Se prodavaat rolerki Vibes - BROJ 27-30 - Air ...


1.300 МКД
или предлог цена
30 апр 00:30ROLERKI / ROLEKI / ROLSULI OXELO BROJ 32-35

Se prodavaat rolerki OXELO - composite frame ...


1.300 МКД
или предлог цена
30 апр 00:26ROLERKI / ROLEKI / ROLSULI CYCAB BROJ 37

Se prodavaat rolerki CYCAB Performance comfort - BROJ 3...


1.500 МКД
или предлог цена
30 апр 00:22Хаврборд

Се продава овој гаџет. Неговата состојба е сјајна.


10.000 МКД
или предлог цена
26 апр 14:43Detsko roleri

Detski roleri dobro socuvani,gi imame vo plava I crvena varijanta,br....


1.500 МКД
или предлог цена
12 апр 12:42Скејтборд заштита

Се продава детска скирол заштита, нова некористена, црна боја. Детска...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

26 мар 17:22Detski velosiped

Detski velosiped solidno socuvan 070/267-509


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

21 мар 08:38Rolerki

Se prodavaat novi rolerki neiskoristeni nitu ednas moze da se prilago...


1 МКД
или предлог цена
26 фев 12:49Rolerki SALOMON

Prodavam odlichno zachuvani rolerki Salomon ST ONE br 45


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

23 фев 15:43Prodavam Ripstik (Maxboard) so dve trkalca

Prodavam zacuvam Ripstik (Maxboard) Skejbord so dve trkalca donesen o...


55 €
или предлог цена
15 фев 19:57Ninebot One

Ninebot One елегантен начин на возење. Ножните педали на Ninebot One ...


1 €
или предлог цена
15 фев 16:32Rolerki Long Feng NOVI br.39-42

komplet rolerki so zastitna oprema NOVO br.39-42


40 €
или предлог цена
14 фев 00:02Нови, еднаш возени ролерки Фила

Нови, еднаш возени ролерки Фила за воѕрасни, број 42 (27цм), купени н...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

08 фев 19:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам